x
İngiltere

Vize İşlemleri

İngiltere

Adres

Fener, No: 75/A Grand Duke İş Merkezi K:3 No: 13, Bülent Ecevit Blv., 07160 Muratpaşa/Antalya

Telefon/Faks

+90 (242) 255 01 24

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

antalya@eagvs.com

İngiltere Vize Başvuru, Antalya

Değerli ziyaretçimiz, Euroasia’ya hoş geldiniz!

Euroasia GVS ile İngiltere vizesine Antalya’dan başvurabilirsiniz. Antalya'dan gerçekleştirmek istediğiniz İngiltere vizesi başvurularınızı kolayca tamamlayabilmeniz adına hazırlamış olduğumuz bu web sayfasında ihtiyacınız olan tüm bilgileri bulabileceksiniz.

Antalya İngiltere vizesi işlemlerinde, başvuru sahibinin ikametine göre değişen başvuru merkezi uygulaması yoktur. Türkiye’nin herhangi bir yerinde ikamet eden kişiler, belirlenmiş 7 merkez olan İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Gaziantep, Adana ve İzmir’den İngiltere vizesi işlemlerini tamamlayabilirler.

Antalya İngiltere vize başvurusu başlatmak ya da herhangi bir soru ve sorununuz için lütfen bizimle (242) 255 01 20 ya da antalya@eagvs.com üzerinden iletişime geçiniz.

Antalya'da İngiltere konsolosluğu var mı?

Antalya'da İngiltere konsolosluğu bulunmamaktadır fakat İngiltere vize başvuru merkezi mevcuttur.

Antalya'dan yapılan İngiltere vize başvurularına başvuru sahibi şahsen gelmeli mi?

Başvurunun ilk etabında evraklarınızı tarafımıza kargo ile ulaştırmanız yeterli olacaktır. Uzmanlarımız dosyanızı tamamlayıp başvuruya hazır hale getirecek, sonrasında size danışarak bir randevu tarihi belirleyecekler. Belirlenmiş randevu tarihinde şahsen gelerek yalnızca parmak izi ve fotoğraf çekimi işlemlerinizi tamamlayacaksınız.

Daha önce İngiltere vizesi almış kişiler başvuruya şahsen gelmeli mi?

Evet, İngiltere her başvuruda, başvuru sahibinin şahsen merkezde olmasını istemekte, parmak izi ve fotoğraf işlemlerini tekrar gerçekleştirmektedir.

Antalya'nın çevre illerinde ikamet eden kişiler Antalya'dan İngiltere vizesine başvurabilir mi?

Evet, Antalya başvuru merkezi hem çevre illerden, hem de Türkiye’nin her yerinden başvuru kabul etmektedir.

Antalya İngiltere vize işlemlerinde mülakat oluyor mu?

Hayır, başvuru esnasında şahsen bulunmanız gerekmekte, evraklarınız taratıldıktan sonra parmak izi ve fotoğraf çekim işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Yalnızca evraklarınızla ilgili soru sorulabilir, herhangi bir mülakat gerçekleşmez.

Antalya İngiltere vize işlemlerine çocukların gelmesi gerekli mi?

Evet, İngiltere her başvuru sahibini şahsen görmek istemektedir. Çocuklarda parmak izi işlemi yapılmıyor olsa da fotoğraf çekimi yapılmaktadır.

ingiltere vizesi antalya 1

Antalya İngiltere vize ücreti nedir?

Antalya İngiltere Vize Ücreti 2023, konsolosluk tarafından belirlenmiş olup 6 ay, 2 yıl, 5 yıl ve 10 yıl seçeneklerine göre değişmektedir. İngiltere vize fiyatları, konsolosluk bedeli ile Euroasia GVS hizmet bedelini içermekte, seyahatin amacına ve vizenin uzunluğuna göre belirlenmektedir. İngiltere vize ücretleri 2023, tablosunda 6 aylık İngiltere turistik vize başvurusu tüm ücretler dahil biçimde yaklaşık olarak 300 dolardır. Başvurunun gerçekleşeceği şehre, başvurunun şekline ve kalınacak süreye göre ücretler değişmektedir, ayrıntılı bilgi için lütfen uzmanlarımızla iletişime geçiniz.

Antalya İngiltere vizesi için gerekli evraklar nelerdir?

Antalya İngiltere Vizesi Gerekli Evraklar 2023, cevabı en çok merak edilen sorulardan biridir. İngiltere vize için gerekli belgeler 2023 yılında seyahat amacınıza göre şekillenmekte olup; turistik, ticari, ziyaret ve dil eğitimi başvuru seçenekleri üzerinden oluşmaktadır. Antalya Turistik İngiltere Vizesi, Antalya Ticari İngiltere Vizesi, Antalya İngiltere Öğrenci Vizesi gibi durumunuza uygun İngiltere vize evrak listeleri, bize mail ya da telefon üzerinden ulaştığınızda hazırlanıp tarafınıza mail olarak iletilmekte ve uzmanlarımız tüm süreç boyunca danışmanlığını sunmaya devam etmektedir.

Turistik İngiltere vize için gerekli belgeler

  • Pasaport Kimlik Fotokopisi
  • Tam Vukuatlı Nüfus Aile Kayıt Örneği
  • Son 3 aya ait şahsi banka hesap dökümü
  • Çalışan kişiler için şirket evrakları: (İzin dilekçesi, faaliyet belgesi, vergi levhası, imza sirküleri, sicil gazetesi, SGK işe giriş belgesi, SGK tescil dökümü ve son 3 aya ait maaş bordrosu)

Emekli iseniz emeklilik belgesi

  • Eğer yaptıysanız uçak ve otel rezervasyonu

İngiltere vize gerekli evraklar listesinin genel bir liste olduğunu unutmayınız, her başvuru kişinin durumuna göre özel olarak hazırlanmaktadır. Bizimle iletişime geçtikten sonra hazırlamanız gereken esas liste ortaya çıkacak, başvuru bu şekilde yapılacaktır. İngiltere vizesi ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Antalya İngiltere vizesine online başvuru yapılabilir mi?

Evet, başvurunuzun ilk kısmını Euroasia GVS aracılığıyla online olarak yapabilirsiniz. Şahsen gelmenize ya da kargo yollamanıza gerek olmaksızın size yollayacağımız bilgi formunu doldurup pasaport görüntünüzle birlikte bizlere mail üzerinden ulaştırdığınızda online başvurunuzu gerçekleştirebiliyoruz.

Antalya İngiltere başvuru merkezi hangi günler çalışıyor?

Tüm başvuru merkezlerinin çalışma günleri, başvuru seçenekleri ve özel hizmetleri için tablomuzu inceleyiniz:

ingiltere vizesi antalya 2

Antalya İngiltere vizesi başvuru merkezinin çalışma saatleri nedir?

Antalya İngiltere vize başvuru merkezi hafta içi yalnızca Perşembe günleri 08:00 – 12:00 ve 13:00 – 17:00 saatleri arasında çalışmaktadır.

Antalya İngiltere vize başvuru merkezinde pasaport teslimi yapılıyor mu?

Hayır, bu merkezden pasaport teslimatı yapılmamaktadır, pasaportlar kargo ile gönderilmektedir.

Antalya İngiltere vizesi başvuru merkezinden dil okulu ve Tier 4 işlemleri gerçekleştirilebilir mi?

Hayır, bu merkezde Tier 4 vize başvuruları kabul edilmemektedir.

Antalya'dan İngiltere vize başvurumu acil olarak gerçekleştirebilir miyim?

Antalya İngiltere vize başvuru merkezinden Priority Visa (5 Günde İngiltere Vizesi) hizmeti alınabilmektedir.Acil İngiltere seyahatleriniz için lütfen sayfamızı inceleyiniz ve bize telefon numaramızdan ulaşınız.

Antalya İngiltere vizesi başvuru merkezinden hangi özel hizmetleri alabilirim?

Antalya İngiltere vize başvuru merkezinden yalnızca Priority Visa (5 Günde İngiltere Vizesi) hizmeti satın alınabilir.

Antalya İngiltere vize başvurularında seyahat sağlık sigortası gerekli mi?

1 yıldan kısa süreli seyahatleriniz için İngiltere seyahat sağlık sigortası gerekli değildir. 1 yıldan uzun sürecek seyahatlerinizde Euroasia GVS, Birleşik Krallık sistemi üzerinden İngiltere sigortanızı gerçekleştirmektedir.

Antalya İngiltere vize başvurusu kaç günde sonuçlanır?

Antalya'dan yapacağınız İngiltere vizesi başvurunuzun sonuçlanma süresi konsolosluğun yoğunluğuna göre değişmekte olup standart süre 3 hafta (21 gün) olarak belirlenmiştir. Seyahatinizi buna göre planlamanız gerektiğini belirtir, acil durumlarınız için Priority Visa (5 günde İngiltere Vizesi) servisinden yararlanabileceğinizi de hatırlatırız.

İşlemlerinizi başlatmak ya da herhangi bir soru ve sorununuz için lütfen bizimle (242) 255 01 20 ya da antalya@eagvs.com üzerinden iletişime geçiniz.

ingiltere vizesi antalya 3

İngiltere ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

İngiltere Vizesi Antalya
V.A. 12/05/20, 10:26 Cevabı Görüntüle
İyi günler, ben Antalya’da oturuyorum İngiltere vizesi Antalya dan nasıl alınır? İki arkadaşımla birlikte başvuru yapmayı düşünüyoruz neler yapmalıyız? turistik bir seyahat planımız var sadece 10 gün kalacağız hangi vizeye başvuru yapmalıyız bir de ne kadar süreli vize verilir. Teşekkürler.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';