x
İngiltere

Vize İşlemleri

İngiltere

Telefon/Faks

+90 (224) 322 01 07

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cuma: 09.00-18.00
Cumartesi: 10.00-16.00

Eposta

bursa@eagvs.com

İngiltere Vize Başvurusu, Bursa

Değerli ziyaretçimiz, Euroasia’ya hoş geldiniz!

2023'de İngiltere Vizesi Bursa'dan yapacağınız başvuruya dair aradığınız her şeyi sayfamızda bulacağınıza inanıyoruz.

Euroasia GVS ile İngiltere vizesine Bursa’dan başvurabilirsiniz. Bursa’dan gerçekleştirmek istediğiniz İngiltere vizesi başvurularınızı kolayca tamamlayabilmeniz adına hazırlamış olduğumuz bu web sayfasında ihtiyacınız olan tüm bilgileri bulabileceksiniz.

Bursa İngiltere vizesi işlemlerinde, başvuru sahibinin ikametine göre değişen başvuru merkezi uygulaması yoktur. Türkiye’nin herhangi bir yerinde ikamet eden kişiler, belirlenmiş 7 merkez olan İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Gaziantep, Adana ve İzmir’den İngiltere vizesi işlemlerini tamamlayabilirler. Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer, İnegöl, Gemlik, Mustafakemalpaşa, Mudanya, Gürsu, Karacabey, Orhangazi, Kestel, Yenişehir, İznik, Orhaneli ile Bursa'nın diğer her ilçe ve yerleşim merkezinden İngiltere için vize başvurusunda bulunmak isteyenler için en yakın başvuru merkezi Bursa Merkez'de bulunmaktadır.

İngiltere Vizesi 2023 Yılı Başvuruları

İngiltere vizesi 2023 yılı başvuruları için evrakları hazırlamadan önce seyahat amacının ve gelir evraklarının net olarak belirlenmesi gerekmektedir. İngiltere vize başvuru sürecinde gelir evrakının kendi içerisinde tutarlı olması önemlidir. İngiltere vizesinin birçok türü bulunmaktadır. Bu türler genel olarak İngiltere turist vizesi, ticari vize, aile ziyareti vizesi, evlilik vizesi, yasal eş vizesi, tıbbi tedavi amaçlı vize, öğrenci vizesi, çalışma vizesi ve  transit vizedir. İngiltere transit vizesi için bir istisnai durum söz konusudur. Transit işlemleri 24 saatten daha az sürecekse Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının İngiltere transit vize almasına gerek bulunmamaktadır. Çalışma vizesi kendi içerisinde gruplandırılmaktadır. Nadir yeteneklere sahip olan kişiler için olanlar, girişimciler, yatırımcılar, İngiltere’de eğitim almış olan yatırımcılar, vasıflı işçi, geçici işçi, din adamları, sporcular, sanatçılar, stajyerler, gençlik değişim programları, erasmus öğrencileri, hayır kurumları gönüllüleri, misyonerler, uluslararası sözleşmelere dayalı programlara katılacak olanlar, merkezi Türkiye’de olan şirketlerin çalışanlarının İngiltere’ye çalışmak için gitmesi ve yerleşim için gidenler vizeleri çalışma vizeleri arasında yer almaktadır. Bilindiği üzere ülkemizde dört çeşit pasaport türü bulunmaktadır.

Umuma mahsus olan bordo pasaport, hususi yeşil pasaport ve gri hizmet pasaportu için hangi amaçlı gidilecek olursa olsun İngiltere’den vize almak zorunludur. Fakat diplomatik siyah pasaportu sahipleri 180 gün içerisinde 90 günü aşmayan ziyaretler için vize alınmamaktadır. Diplomatik pasaport sahipleri bu günleri aşmayacak ziyaretleri için vize almamaktadır.

İngiltere Vizesi Bursa’dan Alınır mı?

İngiltere vizesi Bursa ilinden alınabilmektedir. Bursa’da İngiltere Konsolosluğu bulunmamaktadır. Fakat vize başvuru yapabilmek için vize başvuru merkezi bulunmaktadır. Vize başvuruları ilk etapta kargo ile de yapılabilmektedir. Fakat ikinci aşamada parmak izi ve fotoğraf çekimi için İngiltere vizesi Bursaşahsen gelmek zorunludur. Balıkesir, Yalova, Kocaeli, Sakarya, Bilecik, Çanakkale, Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli bölgelerinde ikamet edenler de Bursa’dan İngiltere vizesi alabilmektedir.

İngiltere vize başvurusu için mülakat yapılmamaktadır. Fakat parmak izi ve fotoğraf çekimi için de şahsen bulunulması gerekmektedir. Çocuklardan parmak izi alınmamaktadır. Fakat çocukların da fotoğrafları çekilmektedir. Bu nedenle çocukların da şahsen bulunmaları gerekmektedir. İngiltere vizesi için gerekli belgeler ise şu şekildedir. Vize türüne göre farklı belgeler de istenebilmektedir.

 • Kimlik
 • En az 6 ay geçerliliği olan pasaport
 • Vize için başvuru formu
 • Vize talep dilekçesi
 • bu dilekçe İngilizce olarak yazılmalıdır.
 • Nüfus kayıt örneği
 • Ek gelir belgeleri
 • Son 3 aya ait banka dökümleri
 • Emekli olanlar için emeklilik belgesi
 • Ulaşım ve konaklama için yapılmış olan rezervasyonlar.

ingiltere vizesi bursa

İngiltere Vize Süresi 2023

İngiltere vize süresi 2023 yılında da değişmemiştir. İngiltere vizesi 6 aylık alınabileceği gibi, 2 yıllık, 5 yıllık ya da 10 yıllık da alınabilmektedir. İngiltere vizesi ile Kuzey İrlanda, İskoçya, Galler bölgelerine de girilebilmektedir.

İngiltere Vizesi Bursa Başvuru Merkezi Nerede?

EAGVS İngiltere Vizesi Bursa Başvuru Merkezi Osmangazi’de yer almaktadır. İngiltere Vizesi Bursa Başvuru Merkezibazı günler tatil olduğu için çalışmamaktadır. Ülkemizde tatiller dışında İngiltere için özel olan günlerde de tatil olmaktadır. Tatil günleri şu şekildedir. Yeni yıl, Paskalya, İşçi Bayramı, Quenns doğum günü için ayrıcalık tatili, Bahar bayramı tatili, Ramazan Bayramı, Zafer Bayramı, Kurban Bayramı, Noel Bayramı. İngiltere vizesi için ilk etapta şahsen gelinmesine gerek bulunmamaktadır. Evrakların posta yolu ile iletilmesi yeterlidir. Parmak izi ve fotoğraf çekimi için şahsen gelinmesi gerekmektedir.

Bursa İngiltere Vize Başvuru Merkezi Çalışma Saatleri

Bursa İngiltere vizesi başvuru merkezi Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri saat 08.00 ile 12.00, 13.00 ile 17.00 saatleri arasında çalışmaktadır. Tier 4 yani dil okulu gibi eğitim vizeleri başvurusu yalnızca Çarşamba ve Cuma günleri başvurulabilmektedir. Premium hizmet için ise yalnızca priority hizmeti verilmektedir. Priority vizesi 5 iş günü içerisinde tamamlanması anlamına gelmektedir. Bursa’da İngiltere vizesi yaklaşık 3 hafta yani 21 gün içerisinde tamamlanmaktadır. Acil durumlar için priority vizesine başvurusu yapılması gerekmektedir.

Bursa’dan İngiltere Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bursa'dan ve diğer illerden yapılacak İngiltere vize başvurusu için seyahat amacı oldukça önemlidir. Vize türlerine göre evraklarda da farklılıklar olabilmektedir. İngiltere vizesi Bursa için öncelikle ve en önemli durum dilekçe ve formun doldurulmasıdır. Form ve dilekçenin eksiksiz bir şekilde tamamlanması gerekmektedir. Hatalı, eksik bilgiler olduğunda vize başvurusu olumsuz sonuçlanabilmektedir. Seyahatten birkaç ay önce başvuru yapmakta fayda vardır. Bayram, tatil ya da herhangi bir aksilik olabileceği düşüncesi ile vize işlemlerinin erken tamamlanması önemlidir. Acil durumlar için hızlı vize almak mümkündür. Bunun için ek ücret ödenmektedir. Ücret bilgileri aşağıda yer almaktadır. Başvuru yapmadan önce uçak ve konaklamanın ayarlanması gerekmektedir. Bunun için kesin olarak bilet alınmasına gerek bulunmamaktadır. Uçak rezervasyonu da yeterlidir. Fakat vize başvurusu tamamlanmadan uçak rezervasyonu iptal edilmemelidir. Konaklama için de aynı durum geçerlidir. Eğer bir akraba ya da arkadaşta kalınacaksa bu durumda davet mektubunun olması önemlidir. Pasaportun en az 6 ay geçerliliği bulunmalıdır. Pasaportta herhangi bir değişiklik var ise bu değişikliğin bildirilmesi gerekmektedir. Örneğin boşanma ya da evlilik gerçekleştiyse bu durumun evraklar içerisine dahil edilmesi gerekmektedir. İngiltere vize başvurusu sonrasında mülakat yapılmamaktadır. Fakat bazı durumlarda ek bilgi ya da belge için görüşme talep edilebilmektedir. Ek bilgi ya da belge talepleri eposta yolu ile gelmektedir. Bu nedenle epostaların kontrol edilmesi gerekmektedir.

İngiltere vize başvurusu sonucunda pasaport şahsen teslim edilmemektedir. Pasaportlar PTT aracılığı ile kişilere teslime edilmektedir. Başvuru sırasında hangi PTT şubesine pasaportun iletilmesi gerekiyorsa, bu PTT şubesinin bildirilmesi gerekmektedir. Vize onaylandıktan sonra pasaport kaybolursa bu durumda vizenin tekrar başvurulması gerekmektedir. Bu nedenle pasaportun kaybolmaması önemlidir.

İngiltere Vize Randevusu Nasıl Alınır?

İngiltere vize randevusunu sizin adınıza size en uygun tarihleri göz önüne alarak müşteri temsilcimiz almaktadır. İngiltere vize randevu almak çok basit bir işlem değildir. Bu nedenle İngiltere Vize Başvurusurandevusu için aracı danışmanlık firmalarından yardım istemekte fayda vardır. Başvuru adımları ise şu şekildedir. Öncelikle web sitesinden hesap oluşturmak gerekmektedir. Randevu almadan önce evraklar incelenmeli ve evrakların tam olduğundan emin olunmalıdır. Evrakların tam olmasının yanı sıra güncel olması da çok önemlidir. Randevu tarihinden sonra belge teslim edilmemektedir. Ancak vize başvurusu eksik belge sebebi ile reddedilirse yeniden başvuru yapılarak eksik belgeler tamamlanmaktadır. Bu nedenle belgelerin tam olduğundan emin olmak gerekmektedir. Başvuru formu doldurulduktan sonra taranmalı ve sisteme bu şekilde yüklenmelidir. Başvuru için ücrette ödenmektedir. Bu ücret vize başvurusu için ödenen ücrettir. Vizenin reddedilmesi durumunda bu ücret ya da verilen belgeler geri iade edilmemektedir. Bu nedenle ücret iadesi için başvuruda bulunmasının gereği bulunmamaktadır. Başvuru yapılsa da bu reddedilecektir.

Evrak sahteliği sebebi ile başvuru reddedildiyse tekrar başvuru yaptığınızda direkt olarak yeni başvurunuz reddedilecektir. Bu nedenle evraklarda yanlış ya da sahte bilgi olmamasına özen gösterilmesi gerekmektedir. Randevu seçenekleri iki şekildedir. Bunlar self service ve assisted service şeklindedir. Self service sonucunda doldurulan belgeleri sisteme kişi tarafından yüklenmektedir. Assisted service seçeneğinde ek ücret ödenmektedir. Bu ek ücret sonucunda vize merkezi tarafından belgeler taranmakta ve sisteme yüklenmektedir. Randevu tarihleri karşınıza çıkmaktadır. Size en uygun randevu tarihini ve saatini seçebilirsiniz. Size verilen en yakın randevu tarihi sizin için geç ise bu durumda prime time ya da Premium randevu seçeneklerinin seçilmesi gerekmektedir. Bu iki seçenek için de hızlı bir şekilde vize almak mümkündür. Her iki randevu için de ek ücret talep edilmektedir. İngiltere vize ücretleri 2023 başlığı altında bu ücretler hakkında bilgi verilmektedir. Tarih ve saat seçildikten sonra onay maili gelmektedir. Gelen mailin çıktısı alınmalıdır. Çünkü, görüşme sırasında bu çıktının yanınızda bulunmasında yarar vardır.

ingiltere vizesi bursa

İngiltere Vize Ücreti 2023 Fiyat Listesi 

İngiltere Vize Ücreti 2023 için vizenin alınacak olan zamanına göre farklılık göstermektedir. Aşağıdaki ücretler yalnızca başvuru merkezi ücretidir. EAGVS hizmet bedeli bu tutara dahil değildir. Lütfen EAGVS hizmet bedeli dahil oluşacak toplam masrafı Bursa ofisimizi arayarak öğreniniz. İngiltere Vize Ücreti 2023; 6 aylık İngiltere vize başvurusu 130 USD,2 yıllık İngiltere vize başvurusu 495 USD. 5 yıllık İngiltere vize başvurusu 896 USD10 yıllık İngiltere vize başvurusu 1124 USD,6 aylık kısa süreli dil okulu başvurusu 133 USD, 11 aylık kısa süreli dil okulu başvurusu 254 USD, Tier 4 uzun süreli öğrenci vize başvurusu 476 USD,Ekspress vize başvurusu 220 pound,Süper ekspress vize başvurusu 956 pound,Pasaportsuz vize başvurusu 400 TL,Vip vize başvurusu 620 TL,Esnek randevu 530 TL olmaktadır.

Bursa İngiltere Vize Başvuru Merkezi Hakkında Sık Sorulan Sorular

Bursa İngiltere vize başvuru merkezinde pasaport teslimi yapılıyor mu?

Hayır, bu merkezde pasaport teslimi şahsen yapılmamaktadır. Başvurunuz esnasında pasaportunuzun gönderilmesini istediğiniz adres bilgileri kaydedilir, değerlendirme süreci sonrası pasaportunuz kargo ile tarafınıza ulaştırılır.

Bursa İngiltere vizesi başvuru merkezinden dil okulu ve Tier 4 işlemleri gerçekleştirilebilir mi?

Evet, Bursa vize başvuru merkezinde İngiltere dil okulu, yüksek lisans ve doktora vize işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu kategorideki başvuruların yalnızca Çarşamba ve Cuma günleri yapıldığına dikkat ediniz. Bursa’dan İngiltere vize başvurumu acil olarak gerçekleştirebilir miyim? Bursa İngiltere vize başvuru merkezinden Prime Time (Erken saat) ve Super Priority (24 Saatte İngiltere Vizesi) hizmetleri alınamamaktadır. Bu hizmetler yalnızca İstanbul, Ankara ve İzmir’e özeldir fakat Priority Visa (5 günde İngiltere Vizesi) hizmeti alınabilmektedir. Acil İngiltere seyahatleriniz için lütfen sayfamızı inceleyiniz ve bize telefon numaramızdan ulaşınız.

Bursa İngiltere vizesi başvuru merkezinden hangi özel hizmetleri alabilirim?

Bursa İngiltere vize başvuru merkezinden Priority Visa (5 günde İngiltere Vizesi) hizmeti alınabilmektedir. Premium Lounge, Prime Time ve Super Priority hizmetleri ise alınamamaktadır. Bu hizmetler yalnızca İstanbul, Ankara ve İzmir’e özeldir.

Bursa İngiltere vize başvurularında seyahat sağlık sigortası gerekli mi?

1 yıldan kısa süreli seyahatleriniz için İngiltere seyahat sağlık sigortası gerekli değildir. 1 yıldan uzun sürecek seyahatlerinizde Euroasia GVS, Birleşik Krallık sistemi üzerinden İngiltere sigortanızı gerçekleştirmektedir. Bursa İngiltere vize başvurusu kaç günde sonuçlanır? Bursa’dan yapacağınız İngiltere vizesi başvurunuzun sonuçlanma süresi konsolosluğun yoğunluğuna göre değişmekte olup standart süre 3 hafta (21 gün) olarak belirlenmiştir. Seyahatinizi buna göre planlamanız gerektiğini belirtir, acil durumlarınız için Priority Visa (5 günde İngiltere Vizesi) servisinden yararlanabileceğinizi de hatırlatırız. 

Bursa’da İngiltere konsolosluğu var mı?

Bursa’da İngiltere konsolosluğu bulunmamaktadır fakat İngiltere vize başvuru merkezi mevcuttur.

Bursa’dan yapılan İngiltere vize başvurularına başvuru sahibi şahsen gelmeli mi?

Başvurunun ilk etabında evraklarınızı tarafımıza kargo ile ulaştırmanız yeterli olacaktır. Uzmanlarımız dosyanızı tamamlayıp başvuruya hazır hale getirecek, sonrasında size danışarak bir randevu tarihi belirleyecekler. Belirlenmiş randevu tarihinde şahsen gelerek yalnızca parmak izi ve fotoğraf çekimi işlemlerinizi tamamlayacaksınız.

Daha önce İngiltere vizesi almış kişiler başvuruya şahsen gelmeli mi?

Evet, İngiltere her başvuruda, başvuru sahibinin şahsen merkezde olmasını istemekte, parmak izi ve fotoğraf işlemlerini tekrar gerçekleştirmektedir.

Bursa İngiltere vize işlemlerinde mülakat oluyor mu?

Hayır, başvuru esnasında şahsen bulunmanız gerekmekte, evraklarınız taratıldıktan sonra parmak izi ve fotoğraf çekim işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Yalnızca evraklarınızla ilgili soru sorulabilir, herhangi bir mülakat gerçekleşmez.

Bursa İngiltere vize işlemlerine çocukların gelmesi gerekli mi?

Evet, İngiltere her başvuru sahibini şahsen görmek istemektedir. Çocuklarda parmak izi işlemi yapılmıyor olsa da fotoğraf çekimi yapılmaktadır.

Bursa İngiltere vize ücreti nedir?

Bursa İngiltere Vize Ücreti 2021 , konsolosluk tarafından belirlenmiş olup 6 ay, 2 yıl, 5 yıl ve 10 yıl seçeneklerine göre değişmektedir. İngiltere vize fiyatları, konsolosluk bedeli ile Euroasia GVS hizmet bedelini içermekte, seyahatin amacına ve vizenin uzunluğuna göre belirlenmektedir. İngiltere vize ücretleri 2022 tablosunda 6 aylık İngiltere turistik vize başvurusu tüm ücretler dahil biçimde yaklaşık olarak 200 dolardır. Başvurunun gerçekleşeceği şehre, başvurunun şekline ve kalınacak süreye göre ücretler değişmektedir, İngiltere vize ücreti 2022 yılı tutarlarını bu bağlantıdan görüntüleyebilirsiniz.

Bursa İngiltere vizesi için gerekli evraklar nelerdir?

Bursa İngiltere Vizesi Gerekli Evraklar 2023, cevabı en çok merak edilen sorulardan biridir. İngiltere vize için gerekli belgeler 2022 yılında seyahat amacınıza göre şekillenmekte olup; turistik, ticari, ziyaret ve dil eğitimi başvuru seçenekleri üzerinden oluşmaktadır. Bursa Turistik İngiltere Vizesi, Bursa Ticari İngiltere Vizesi, Bursa İngiltere Öğrenci Vizesi gibi durumunuza uygun İngiltere vize evrak listeleri, bize mail ya da telefon üzerinden ulaştığınızda hazırlanıp tarafınıza mail olarak iletilmekte ve uzmanlarımız tüm süreç boyunca danışmanlığını sunmaya devam etmektedir. İngiltere vizesi için gerekli evraklar başvuru yapılan kategoriye ve başvuranın mesleki durumuna göre kişiye özel olarak hazırlanır. Aşağıdaki belgeler her başvuran için geçerli standart belgedir. Bu belgelere ek olarak hazırlayacağınız evrakları EAGVS İngiltere Departmanı yetkilisine danışınız.

 • Pasaport
 • Kimlik Fotokopisi
 • Tam Vukuatlı Nüfus Aile Kayıt Örneği
 • Son 3 aya ait şahsi banka hesap dökümü
 • Çalışan kişiler için şirket evrakları: (İzin dilekçesi, faaliyet belgesi, vergi levhası, imza sirküleri, sicil gazetesi, SGK işe giriş belgesi, SGK tescil dökümü ve son 3 aya ait maaş bordrosu)
 • Emekli iseniz emeklilik belgesi
 • Eğer yaptıysanız uçak ve otel rezervasyonu

Önemli: İngiltere vize gerekli evraklar listesinin genel bir liste olduğunu unutmayınız, her başvuru kişinin durumuna göre özel olarak hazırlanmaktadır. Bizimle iletişime geçtikten sonra hazırlamanız gereken esas liste ortaya çıkacak, başvuru bu şekilde yapılacaktır. İngiltere vizesi ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bursa İngiltere vizesine online başvuru yapılabilir mi?

Evet, başvurunuzun ilk kısmını Euroasia GVS aracılığıyla online olarak yapabilirsiniz. Şahsen gelmenize ya da kargo yollamanıza gerek olmaksızın size yollayacağımız bilgi formunu doldurup pasaport görüntünüzle birlikte bizlere mail üzerinden ulaştırdığınızda online başvurunuzu gerçekleştirebiliyoruz.

Bursa İngiltere başvuru merkezi hangi günler çalışıyor?

Tüm başvuru merkezlerinin çalışma günleri, başvuru seçenekleri ve özel hizmetleri için tablomuzu inceleyiniz:

Bursa İngiltere vizesi başvuru merkezinin çalışma saatleri nedir?

Bursa İngiltere vize başvuru merkezi hafta içi Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri saat 08:00 – 12:00 ve 13:00 – 17:00 saatleri arasında çalışmaktadır.

Bursa İngiltere vize başvuru merkezinde pasaport teslimi yapılıyor mu?

Hayır, bu merkezde pasaport teslimi şahsen yapılmamaktadır. Başvurunuz esnasında pasaportunuzun gönderilmesini istediğiniz adres bilgileri kaydedilir, değerlendirme süreci sonrası pasaportunuz kargo ile tarafınıza ulaştırılır.

Bursa İngiltere vizesi başvuru merkezinden dil okulu ve Tier 4 işlemleri gerçekleştirilebilir mi?

Evet, Bursa vize başvuru merkezinde İngiltere dil okulu, yüksek lisans ve doktora vize işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu kategorideki başvuruların yalnızca Çarşamba ve Cuma günleri yapıldığına dikkat ediniz.

Bursa’dan İngiltere vize başvurumu acil olarak gerçekleştirebilir miyim?

Bursa İngiltere vize başvuru merkezinden Prime Time (Erken saat) ve Super Priority (24 Saatte İngiltere Vizesi) hizmetleri alınamamaktadır. Bu hizmetler yalnızca İstanbul, Ankara ve İzmir’e özeldir fakat Priority Visa (5 günde İngiltere Vizesi) hizmeti alınabilmektedir. Acil İngiltere seyahatleriniz için lütfen sayfamızı inceleyiniz ve bize telefon numaramızdan ulaşınız.

Bursa İngiltere vizesi başvuru merkezinden hangi özel hizmetleri alabilirim?

Bursa İngiltere vize başvuru merkezinden Priority Visa (5 günde İngiltere Vizesi) hizmeti alınabilmektedir. Premium Lounge, Prime Time ve Super Priority hizmetleri ise alınamamaktadır. Bu hizmetler yalnızca İstanbul, Ankara ve İzmir’e özeldir.

Bursa İngiltere vize başvurularında seyahat sağlık sigortası gerekli mi?

1 yıldan kısa süreli seyahatleriniz için İngiltere seyahat sağlık sigortası gerekli değildir. 1 yıldan uzun sürecek seyahatlerinizde Euroasia GVS, Birleşik Krallık sistemi üzerinden İngiltere sigortanızı gerçekleştirmektedir.

Bursa İngiltere vize başvurusu kaç günde sonuçlanır?

Bursa’dan yapacağınız İngiltere vizesi başvurunuzun sonuçlanma süresi konsolosluğun yoğunluğuna göre değişmekte olup standart süre 3 hafta (21 gün) olarak belirlenmiştir. Seyahatinizi buna göre planlamanız gerektiğini belirtir, acil durumlarınız için Priority Visa (5 günde İngiltere Vizesi) servisinden yararlanabileceğinizi de hatırlatırız.

Bursa’nın çevre illerinde ikamet eden kişiler Bursa’dan İngiltere vizesine başvurabilir mi?

Evet, Bursa başvuru merkezi hem çevre illerden, hem de Türkiye’nin her yerinden başvuru kabul etmektedir. Özellikle Marmara bölgesindeki il ve ilçelerimizdeki işlemlerin önemli bir kısmı buradan gerçekleşmektedir.

Balıkesir İngiltere Vizesi

Balıkesir’den gerçekleştirmek istediğiniz İngiltere vize işlemlerinizi Euroasia ile tamamlayabilirsiniz. Balıkesir’de bir İngiltere Konsolosluğu ya da İngiltere başvuru merkezi olmaması sebebiyle işlemler en yakın ilden yürümektedir. Karesi, Altıeylül, Bandırma, Edremit, Gönen, Ayvalık, Burhaniye, Bigadiç, Susurluk, Sındırgı, Erdek ve Balıkesir’in diğer tüm yerleşim merkezlerinde ikamet eden vatandaşlarımız, İngiltere vize başvurularını, tercihlerine göre Bursa, İzmir ve İstanbul’dan gerçekleştirebilirler.

Yalova İngiltere Vizesi

Yalova’dan gerçekleştirmek istediğiniz İngiltere vize işlemlerinizi Euroasia ile tamamlayabilirsiniz. Yalova’da bir İngiltere Konsolosluğu ya da İngiltere başvuru merkezi olmaması sebebiyle işlemler en yakın ilden yürümektedir. Yalova Merkez, Çiftlikköy, Çınarcık, Altınova, Armutlu, Termal ve Yalova’nın diğer tüm yerleşim merkezlerinde ikamet eden vatandaşlarımız, İngiltere vize başvurularını, tercihlerine göre Bursa, İzmir ve İstanbul’dan gerçekleştirebilirler.

Kocaeli İngiltere Vizesi

Kocaeli’nden gerçekleştirmek istediğiniz İngiltere vize işlemlerinizi Euroasia ile tamamlayabilirsiniz. Kocaeli’nde bir İngiltere Konsolosluğu ya da İngiltere başvuru merkezi olmaması sebebiyle işlemler en yakın ilden yürümektedir. Gebze, İzmit, Darıca, Körfez, Gölcük, Derince, Çayırova, Kartepe ve Kocaeli’nin diğer tüm yerleşim merkezlerinde ikamet eden vatandaşlarımız, İngiltere vize başvurularını, tercihlerine göre Bursa, İzmir ve İstanbul’dan gerçekleştirebilirler.

Sakarya İngiltere Vizesi

Sakarya’dan gerçekleştirmek istediğiniz İngiltere vize işlemlerinizi Euroasia ile tamamlayabilirsiniz. Sakarya’da bir İngiltere Konsolosluğu ya da İngiltere başvuru merkezi olmaması sebebiyle işlemler en yakın ilden yürümektedir. Adapazarı, Serdivan, Akyazı, Erenler, Hendek, Karasu, Sapanca ve Sakarya’nın diğer tüm yerleşim merkezlerinde ikamet eden vatandaşlarımız, İngiltere vize başvurularını, tercihlerine göre Bursa, İzmir ve İstanbul’dan gerçekleştirebilirler.

Bilecik İngiltere Vizesi

Bilecik’ten gerçekleştirmek istediğiniz İngiltere vize işlemlerinizi Euroasia ile tamamlayabilirsiniz. Bİlecik’te bir İngiltere Konsolosluğu ya da İngiltere başvuru merkezi olmaması sebebiyle işlemler en yakın ilden yürümektedir. Bilecik Merkez, Bözüyük, Osmaneli, Söğüt, Gölpazarı ve Bilecik’in diğer tüm yerleşim merkezlerinde ikamet eden vatandaşlarımız, İngiltere vize başvurularını, tercihlerine göre Bursa, İzmir ve İstanbul’dan gerçekleştirebilirler.

Çanakkale İngiltere Vizesi

Çanakkale’den gerçekleştirmek istediğiniz İngiltere vize işlemlerinizi Euroasia ile tamamlayabilirsiniz. Çanakkale’de bir İngiltere Konsolosluğu ya da İngiltere başvuru merkezi olmaması sebebiyle işlemler en yakın ilden yürümektedir. Çanakkale Merkez, Biga, Çan, Gelibolu, Ayvacık, Yenice, Bayramiç, Gökçeada, Bozcaada ve Çanakkale’nin diğer tüm yerleşim merkezlerinde ikamet eden vatandaşlarımız, İngiltere vize başvurularını, tercihlerine göre Bursa, İzmir ve İstanbul’dan gerçekleştirebilirler.

Tekirdağ İngiltere Vizesi

Tekirdağ’dan gerçekleştirmek istediğiniz İngiltere vize işlemlerinizi Euroasia ile tamamlayabilirsiniz. Tekirdağ’da bir İngiltere Konsolosluğu ya da İngiltere başvuru merkezi olmaması sebebiyle işlemler en yakın ilden yürümektedir. Çorlu, Süleymanpaşa, Çerkezköy, Kapaklı, Ergene, Malkara ve ve Tekirdağ’ın diğer tüm yerleşim merkezlerinde ikamet eden vatandaşlarımız, İngiltere vize başvurularını, tercihlerine göre Bursa, İzmir ve İstanbul’dan gerçekleştirebilirler.

Edirne İngiltere Vizesi

Edirne’den gerçekleştirmek istediğiniz İngiltere vize işlemlerinizi Euroasia ile tamamlayabilirsiniz. Edirne’de bir İngiltere Konsolosluğu ya da İngiltere başvuru merkezi olmaması sebebiyle işlemler en yakın ilden yürümektedir. Edirne Merkez, Keşan, Uzunköprü, İpsala, Havsa, Meriç ve Edirne’nin diğer tüm yerleşim merkezlerinde ikamet eden vatandaşlarımız, İngiltere vize başvurularını, tercihlerine göre Bursa, İzmir ve İstanbul’dan gerçekleştirebilirler.

Kırklareli İngiltere Vizesi

Kırklareli’nden gerçekleştirmek istediğiniz İngiltere vize işlemlerinizi Euroasia ile tamamlayabilirsiniz. Kırklareli’nde bir İngiltere Konsolosluğu ya da İngiltere başvuru merkezi olmaması sebebiyle işlemler en yakın ilden yürümektedir. Kırklareli Merkez, Lüleburgaz, Babaeski, Vize, Pınarhisar ve Kırklareli’nin diğer tüm yerleşim merkezlerinde ikamet eden vatandaşlarımız, İngiltere vize başvurularını, tercihlerine göre Bursa, İzmir ve İstanbul’dan gerçekleştirebilirler.

İşlemlerinizi başlatmak ya da herhangi bir soru ve sorununuz için lütfen bizimle +90 (224) 322 01 07 numaralı hattımız ya da bursa@eagvs.com üzerinden iletişime geçiniz.

ingiltere vizesi bursa

İngiltere ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

İngiltere Vize Şartları
M.D. 17/03/20, 16:11 Cevabı Görüntüle
Merhabalar ben İngiltere vize şartları ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorum. Schengen vizesine göre daha zor alındığını duydum, daha önceden 3 tane Schengen vizem var sonuncusu 6 aylık verilmişti birkaç ay önce bitti. Şimdi önümüzdeki yaz İngiltere’yi gezmeyi planlıyorum, Schengen için bankama para koymuştum ve vizemi rahat bir şekilde almıştım, İngiltere vizesinde bunun sorun olduğunu duydum. Ayrıca Bursa’da yaşıyorum, başvurumu İstanbul ya da Ankara’ya gitmeden yapabilmem mümkün mü? Kendimle ilgili bilgi vermem gerekirse, özel bir bankada çalışıyorum, yaklaşık 3 yıldır aynı işteyim. Seyahatimi önümüzdeki yaz için planlıyorum. İngiltere vize ücreti konusunda da bilgi vermenizi rica ederim. Saygılarımla.
İngiltere Vizesi Bursa
B.M. 11/05/20, 13:37 Cevabı Görüntüle
Merhaba, Bursa’da ikamet eden Özbek uyruklu arkadaşımı İngiltere’ye davet etmek istiyorum. İngiltere vizesi Bursa şehrinden alınabilir mi? Vize başvurusu için randevu almak zorunlu mudur? Vize alabilmesi için ben ona garantör olacağım bu yeterli olur mu? Yoksa onun da Türkiye’den çalışır olması mı gerek? Yardımcı olursanız sevinirim. İyi çalışmalar dilerim.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';