x
İngiltere

Vize İşlemleri

İngiltere

Mobil Parmak İzi Hizmeti

ingiltere vize başvurusu mobil servis

Değerli ziyaretçimiz, İngiltere vize başvurusu için zorunlu olan biyometrik veri (parmak izi) beyanı işlemini ev veya ofisinizde başvuru merkezine şahsen gelmenize gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz. Bu hizmet sayesinde parmak izi beyanı ve biyometrik fotoğraf çekimi, yetkililere bildirilen adreste gerçekleştirebilmektedir. Bu özel servis sayesinde herhangi bir randevu ya da sıra problemiyle karşılaşmadan işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. İngiltere vize başvuru merkezi görevlileri belirleyeceğiniz adrese gelecek ve parmak izi işlemlerinizi gerçekleştirecektir.

Parmak izi, fotoğraf çekimi ve evrak işlemlerinizin tamamlanmasının ardından bilgileriniz konsolosluğa sunulacak ve değerlendirme süreci başlayacaktır, değerlendirme sürenizin sonunda pasaportunuz Euroasia temsilciniz tarafından teslim alınarak özel kurye ile evinize ya da iş yerinize gönderilecektir. İngiltere vizesine yerinizden kalkmadan sahip olmanın rahatlığını yaşayın.

Mobil vize başvurusu hizmet ücreti, hizmet alınacak lokasyona göre değişiklik gösterebilir. İngiltere vize başvurularınızda mobil parmak izi hizmeti uygulamasından faydalanabilmek ve talep oluşturacağınız lokasyonun hizmet bedeli hakkında bilgi almak için destek hattımıza bağlanarak yetkililerimizi bilgilendirmeniz yeterli olacaktır. 

ingiltere bize ulaşın

İngiltere ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Yazıdırılabilir Versiyonu
Aile Birleşimi Vize İşlemleri
Vize Başvuru Formu
Vize Dilekçesi
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES