x
İngiltere

Vize İşlemleri

İngiltere

Telefon/Faks

+90 (282) 255 50 39

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

tekirdag@eagvs.com

İngiltere Vize Başvurusu, Tekirdağ

Türkiye’de İngiltere vizesi talep ettiğinizde, İngiltere konsolosluğu üzerinde işlemleriniz birebir olarak gerçekleştirilmelidir. Ancak bu konuda vize başvuru sürecini eksiksiz bir şekilde tamamlamak isteyen herkes EAGVS üzerinden profesyonel bir danışmanlık hizmeti alabilir. Bireysel veya kurumsal olarak verilen bu hizmet sayesinde ilk aşamada telefon, internet veya birebir görüşme sayesinde bilgi alabilir ve daha sonrasında ihtiyaçlarınıza bağlı olarak belirlediğiniz tür ve süre bağlamında İngiltere vizesi Tekirdağ başvurularında bulunabilirsiniz. Yaptığınız başvurular sayesinde firmamız sizlere nitelikli, pratik ve hızlı bir hizmet sunmak açısından evraklarınızın hazırlanması, düzenli bir hale getirilmesi, randevu işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve hatta konsolosluk randevu gününde size refakat edilmesi gibi standartlar sunmaktadır.

Bahsedilen tüm bu standartlar sayesinde hangi koşulda olursa olsun İngiltere vizesi alma imkanına sahip olabilirsiniz. Özellikle ticari vizeler, turistik vizeler ve öğrenci bilgileri gibi sıklıkla talep edilen İngiltere vizesi türlerinde daha kolay sonuçlar elde edilmesi mümkün olmaktadır. Bu bağlamda İngiltere vizesi Tekirdağ başvurularınızı gerçekleştirmeden önce mutlak bir şekilde EAGVS ile görüşmeniz gayet doğru olacaktır. Zira firmamızın hizmet çerçevesi gereği, Tekirdağ büromuzu ziyaret eden her vatandaşımız için özel bir yetkili temsilci danışmanlık görevi üstlenmektedir. Bu sayede belirlenen yetkili temsilci, ilk adımdan son adıma kadar vize başvurularının ve işlemlerinin takip edilmesini ve eksiksiz şekilde sonuca ulaştırılmasını sağlamaktadır. Örnek olarak randevu işlemleri gerçekleştirirken, tüm belgelerinizin eksiksiz olması gibi bir avantaj elde edilebilir.

İngiltere Vizesi Tekirdağ'dan Alınır Mı?

Bugün herkes tarafından bilindiği üzere herhangi bir ülke üzerinden vize başvurusu gerçekleştirmeniz için özellikle o ülkenin konsolosluk ya da büyükelçiliğinin bulunduğu bir vilayette hizmet almanız gerekmektedir. Ancak herkes bu koşula ulaşamadığı için EAGVS gibi bir danışmanlık hizmeti önemli bir yardım sağlamaktadır. Firmamız özellikle Tekirdağ üzerinden İngiltere vizesi talep eden vatandaşlarımız için büro hizmetlerimiz sayesinde il dışına çıkmanız gerekmeden vize başvurularınızı yaparak son aşamaya kadar ulaştırma şansı sağlamaktadır. Yani başvuruların Tekirdağ'da gerçekleştirilmesi, evrakların hazırlanması, İngilizce evrakların hazır hale getirilmesi, konsolosluk harcının yatırılması ve danışmanlık ücretlerinin ödenmesi gibi her konuda bürolarımız üzerinden hizmet alma imkanınız bulunmaktadır.

Firmamızın Tekirdağ ilinde sunmuş olduğu fırsatlar ile birlikte başvuru işlemlerini gerçekleştirmenizin ilk adımını, telefon veya birebir görüşme sayesinde firmamıza ulaştırmak oluşturmaktadır. Firmamız ile görüşmeyi gerçekleştirdikten sonra ilk adımda temel belgeleriniz talep edilerek, başvuru dilekçeniz ve başvuru formunuz oluşturur. Sonrasında talep ettiğiniz vizenin türüne ve süresine göre gereken tüm evraklar tekrar tekrar hazırlanarak, gerektiği durumlarda da İngilizce çeviri işlemleri yapılır. Ardından konsolosluk üzerinden randevu alınması ile birlikte danışmanın refakati sayesinde konsolosluğa ulaşarak, randevu gününde işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Firmamızın sunduğu danışmanlık hizmeti sonraki aşamada ise vize onayı verilmiş pasaportunuzun adresinize ulaştırılması ile tamamlanır. Genellikle bu konuda özel bir hizmet olarak kurye vasıtasıyla pasaportun vize ile birlikte adresinize ulaşması talep edilebilir. Bu konuda da gayet uygun bir ücretle hizmet talep etme şansınız vardır. Hatta işlemlerinizin tamamlanması konusunda SMS bildirimi talebinde dahi bulunabilirsiniz.

İngiltere Vizesi Tekirdağ Başvuru Merkezi Nerede?

Ülkemizin Avrupa sınırları içerisindeki 3 vilayetinden biri olan Tekirdağ, her geçen gün daha fazla büyüyen ve gelişen bir yapıya sahiptir. Bu nedenle firmamız vatandaşlarımızın birçok farklı ülke için vize başvurularını gerçekleştirebilmesi açısından kolaylık oluşturmak adına Tekirdağ ilinde de büro kurulumu gerçekleştirmiştir. Bu kapsamda Tekirdağ ilinin merkez noktasında çok kolay şekilde ulaşabilecek bir büro kurulumu yapılmıştır. Firmamızın bu hizmet noktası sadece Tekirdağlı vatandaşlarımız için değil çevre illerde yaşayan vatandaşlarımız için de gayet kolay şekilde ulaşabilecek bir noktada yer almaktadır. Çünkü Tekirdağ ili içerisinde toplu ulaşım koşullarının tercih edilmesi veya özel araçlar ile büromuza ulaşılması gibi her noktada gayet pratik bir sonuç elde edilebilir.

Yakın dönemde kurulmuş olan İngiltere vize başvuru merkezi Tekirdağ konumuna ulaşmak için net bir şekilde adres bilgisi firmamızın web sayfası üzerinden kolaylıkla elde edilebilir. Bu bağlamda mahalle, sokak, cadde ve ofis bina kodu gibi tüm bilgiler elde edilerek, hatta ofis ile ilgili harita bilgisi elde edilerek rahatlıkla konum sağlanabilir. Ayrıca firmamız telefonlarına ulaşmanız veya mail adresini kullanarak bilgi talep etmeniz durumunda da yine aynı şekilde net bir konum bilgisi elde edebilirsiniz. Normal koşullarda birebir olarak Tekirdağ bürosu üzerinden vize işlemleri gerçekleştirilmese de danışmanlık hizmetleri ile konsolosluktan elde edilecek vize sonucu için büromuza ulaşarak, işlemlerinizi kolaylıkla başlatabilirsiniz. Sadece hafta içi ve hafta sonu belirlenmiş mesai günleri ve saatlerine uygun bir şekilde büro hizmetlerinden faydalanmanız gerekmektedir.

İngiltere Vize Randevu Tekirdağ'a Nasıl Alınır?

Konsolosluk üzerinden İngiltere vizesi talep edebilmeniz için öncelikli olarak İngiltere başkonsolosluğu veya İngiltere büyükelçiliği üzerinden randevu almış olmanız gerekmektedir. Türkiye'nin belirli vilayetlerinde bulunan bu resmi kurumlardan randevu alabilmeniz için şahıs olarak bizzat başvuru yapmanız gerekmek ile beraber bu konuda danışmanlık ve destek alabilmek için de firmamızı tercih edebilirsiniz. Normal koşullarda birçok kişi İngiltere vizesi talep ederken seyahatten 3 ay öncesine kadar randevu alma yolunu tercih etmektedir. Bu sayede 3 ay gibi geniş bir süre içerisinde sorunlar olabildiğince giderilerek ve eksiklikler tamamlanarak daha başarılı bir vize başvuru süreci elde edilebilir. Bu nedenle kademeli bir şekilde gerçekleştirilecek İngiltere vize randevu Tekirdağ işlemleri için firmamızdan aldığınız danışmanlık hizmetlerinde sırasıyla gerekli adımlar atılır.

Başvuru merkezlerine ulaştıktan sonra firmamız vasıtasıyla parmak izi kaydı yani biometrik veri işlem kaydı gerçekleştirilmesi için şahsınız ile birlikte size danışmanlık eden yetkili personelimiz refakat gerçekleştirecektir. Zira randevu işlemleri ve parmak izi verme işlemlerinin bizzat sizin tarafınızdan yapılması gerektiği için herhangi bir yakınınız veya vekil tayin etmiş olduğunuz bir kişi bu işlemleri gerçekleştiremez. Ayrıntılı bir bilgi olarak daha önceden başka ülkeler için gerçekleştirmiş olduğunuz parmak izi kaydı İngiltere vize başvurusu için geçerli olmayacaktır. Parmak izinin verilmesi sonrasında vize randevusu için konsolosluk tarafından belirli bir gün ve saat belirtilir. Belirtilmiş bu tarihte yine danışman yetkili personellerimiz refakati ile birlikte başvuru formu çıktısı, vize randevu bildirimi, evraklarınız, ek belgeler ve harç bedelini yatırdığınıza dair bildirim mailinin çıktısı ile randevu gününde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tekirdağ İngiltere Vize Başvuru Merkezi Telefonu

İngiltere vize başvurusu gerçekleştirmek için Tekirdağ'da bulunsanız dahi ofislerimizi ziyaret etmeden önce çok daha pratik bir işlem gerçekleştirmek için telefon vasıtası ile iletişim kurabilirsiniz. Her ne kadar başvuru merkezlerimiz çok kolay bir ulaşım yöntemi ile herkesin hizmet alabileceği bir konumda bulunsa dahi web sayfamız üzerinde paylaşılmış olan sabit telefon hatları, hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri içerisinde her zaman kullanılabilir bir durumda bulunmaktadır. Bu sayede telefon görüşmeleri ile birlikte vize başvurusu gerçekleştirmeden önce ödemeniz gereken ücretler, hazırlamanız gereken evraklar ve işlem prosedürünün detayları hakkında kolaylıkla bilgi elde edebilirsiniz. Ayrıca işlemlerinizi gerçekleştirirken telefon dışında paylaşılan mail adres bilgilerini de kullanmanız vasıtasıyla benzer konularda kolaylıkla bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Tekirdağ İngiltere Vize Ücreti 2023

Firmamız aracılığı sayesinde danışmanlık hizmetleri almanız ile birlikte başlayan vize başvuru süreci belirli evrakların hazırlanması ve randevu işleminin gerçekleştirilmesi dışında konsolosluk harcı ve hizmet ücretlerinin yatırılması gerekliliğini ortaya çıkarmaktadır. İngiltere başkonsolosluğu tarafından belirlenmiş bir şekilde hangi türde ve hangi süreçte olursa olsun vize başvurusu gerçekleştiren her kişinin ödemesi gereken bir konsolosluk harcı yer almaktadır. Ayrıca vize danışmanlık hizmet bedeli ve firmamız tarafından talep edilen standart Euroasia hizmet bedeli 100 dolar ödenerek, işlemler doğru bir süreç şeklinde yürütülebilir. Yine ek olarak ekstra hizmetler ve daha hızlı bir işleyiş süreci talep ettiğinizde de farklı hizmet paketleri için ücretler ödemeniz gerekebilir. Ancak bugün vizelerde özellikle süre bazında İngiltere konsolosluğu tarafından talep edilmekte olan standart rakamlar yer almaktadır.

Süre bazında inceleme yapıldığında, Tekirdağ İngiltere vize harcı 2023 tablosu 6 aydan başlamak üzere 10 yıla kadar geçerli şekilde vize talepleri sağlanabilir. Bu bağlamda;

 • 6 aylık vize başvurusu gerçekleştirirken 130 dolar,
 • 2 yıllık vize başvurusu gerçekleştirilirken 495 dolar,
 • 5 yıllık vize başvurusu gerçekleştirilirken 896 dolar,
 • 10 yıllık vize başvurusu gerçekleştirilirken 1124 dolar gibi bir konsolosluk vize harç ücreti talep edilmektedir.

Ayrıca yine sırası ile;

 • 6 aylık vize başvurusu için 120 dolar danışmanlık hizmet bedeli,
 • 2 yıllık vize başvurusu için 155 dolar danışmanlık hizmet bedeli, 
 • 5 yıllık vize başvurusu için 204 dolar,
 • 10 yıllık vize başvurusu için 326 dolar vize danışmanlık hizmet bedeli talebi bulunmaktadır.

Ayrıca başvuru merkezi ücreti açısından ekspres başvurularda 220 Euro ve süper ekspres vize başvurusunda 956 Euro, pasaportsuz başvuruda 400 TL ve esnek randevularda ise 530 TL gibi değişen ücretler talep edilmektedir.

Tekirdağ İngiltere Vizesi İçin Gerekli Evraklar

İngiltere vize başvuruları gerçekleştirilirken standart bir şekilde bazı resmi evraklar ve bazı özel evrakların fotokopisi gibi talepler bulunmaktadır. Özellikle vize başvuru formunun İngilizce olarak şahsınız tarafından doldurulması gerekirken, vize başvuru dilekçesinin yine İngilizce şekilde hazırlanarak evraklar arasına eklenmesi gerekmektedir. Standart olarak talep edilen bu evraklar dışında gerçekleştirdiğiniz vize konsolosluk harç ücreti için alınan ödeme çıktısı da talep edilmektedir. Standart evraklar arasında klasik olarak birçok konsolosluk tarafından talep edilen şekilde:

 • Çipli kimlik kartınızın önlü arkalı fotokopisi
 • 6 ay içerisinde çekilmiş güncel 2 adet biometrik vesikalık fotoğraf
 • 6 ay daha güncelliği bulunan pasaport belgesi
 • Vukuatlı nüfus kayıt örneği
 • Konaklama rezervasyon belgesi 
 • Araç rezervasyon belgesi
 • Eski pasaportlarınızın fotokopisi ve aslı gibi belgeler yer almaktadır. 

Temel olarak talep edilen bu evrakların hepsi standart bir şekilde vize türlerinin her biri için mutlak şekilde hazırlanmalıdır. Ancak bu standart evraklar dışında İngiltere vizesi için gerekli evraklar Tekirdağ listesi incelendiğinde, talep ettiğiniz vizenin türüne bağlı olarak değişen ek evraklar da yer almaktadır. Bu bağlamda örnek olarak kamu çalışanlarının sunacağı ek evraklar arasında; şirketin antetli kağıdı ile hazırlanmış kaşe ve ıslak imza bulunan vize talep dilekçesi, bağlı bulunduğunuz kurumun izin belgesi gibi eklentiler yer almaktadır. Yine farklı bir örnek olarak sponsor vasıtasıyla gelirinizi destekleyen bir şekilde İngiltere vizesi talebinde bulunuyorsanız, sponsor olan şirket veya kamu çalışanı hatta emekli tarafından hazırlanmış gelir belgelerinin sunulması gerekir. Sanat, eğitim veya ticari amaçlar ile İngiltere'ye seyahat edecekseniz, bu konuda sizi davet eden kişinin hazırladığı davet mektubunun belgeler arasına eklenmesi koşulu da bulunmaktadır.

Tekirdağ'dan İngiltere Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Genel olarak Tekirdağ ofisimiz üzerinden İngiltere vize başvurusu gerçekleştiren kişiler danışman vasıtasıyla tüm işlemlerini gayet hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir. Bu bağlamda öncelikle başvuru evraklarının hazırlanması, İngilizce çeviri gerçekleştirilmesi ve başvuru ücretinin ödenmesi ile birlikte süreç başlamaktadır. Sürecin devamında hazır olan dosya ile birlikte alınmış randevu tarihinde İngiltere konsolosluğuna danışman refakati ile ulaşmak gerekir. Randevu tarihinde teslim edilen tüm evraklar ve parmak izi okutma işlemi sonrasında artık bekleme süreci başlayacaktır. İşte bu noktada İngiltere vize başvurularında genellikle 21 gün yani 15 iş günü gibi bir süre sonucunda eksiksiz ve sorunsuz başvurular tamamlanarak vize onayı verilebilir. Ancak bazı durumlarda vize talep eden kişinin güvenlik incelemeleri ve sicil incelemeleri yapıldığından dolayı işlemlerde uzama olabilir.

Farklı bir nokta olarak klasik şekilde talep edilen ticari ve turistik vizeler dışında aile birleşim vizesi gibi noktalarda talepler gerçekleştirilirse, randevu sürecinden sonra ek belgelerin talep edilmesi de mümkündür. Bu durumda yine danışmanlık hizmetleri sayesinde ek belgeler hazırlandıktan sonra tekrar konsolosluğa belge sunumu gerçekleştirilir. Bu noktadan sonrasında da birkaç günlük bekleme süreci ile sonuç elde edilebilir. Genellikle vize sonucunun elde edilmesi için eksiksiz bir şekilde belge sunumu ile birlikte doğru tarihlerin tercih edilmesi de önemlidir. Bu nedenle başvuru sürecinde danışmanlar tarafından da dikkat edildiği üzere resmi tatil ve dini tatiller gibi dönemlerde randevu alınmaması gereklidir.

Tekirdağ'dan İngiltere Vizesi İçin Başvuru

İngiltere ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

İngiltere Vizesi Tekirdağ
U.B. 12/05/20, 10:45 Cevabı Görüntüle
İyi günler, Ben İngiltere vatandaşıyım uzun yıllardır İngiltere’de yaşıyorum Tekirdağ’da yaşayan annem ve babam beni ziyarete gelmek istiyorlar ben davetiye göndereceğim ve tüm masrafları içi onlara ben sponsor olacağım düzenli olarak onlara para gönderiyorum fakat vize başvuru için de ayrıca göndereceğim. Ayrıca babam emekli annem de ev hanımı. Başvuru yapmadan önce bi ön araştırma yapmak istiyorum çünkü annem ve babam vize işlemlerini kendileri yapamazlar. İngiltere vizesi Tekirdağ dan nasıl alınır? Vize işlemleri konusunda sizler yapıyorsunuz annem ve babam gelemden tüm işlemleri siz yapabilir misiniz? Beni biraz bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';