x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Dubai Ziyaret Vize Ücreti

M. Bal 11/09/19, 14:52
Dubai’de dayımın oğlu işletme sahibi. 2 yıldır Dubai’de yaşıyor. Akrabamı ziyarete gideceğim sorunsuz seyahat icin vize almam gerekir mi davetiye gerekli mi, ne kadar teminat göstermek gerekir, dubai ziyaret vize ücreti kaç tl, teşekkürler
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba Mesut Bey,

Akrabanızı ziyaret amaçlı Dubai seyahatinizde seyahat sürenize uygun farklı vize tipleri bulunmaktadır. Ziyaret, turistik ve ticari ayrımı olmaksızın Dubai vizeleri 30 gün tek veya çok girişli ve 90 gün tek veya çok girişli olarak alınabilmektedir. En çok tercih edilen vize en uygun fiyatlı olan 30 gün tek girişli Dubai ziyaret vize ücreti 650 TL’dir. Güncel USD kuruna göre vize ücretinde kısmi düşüş veya yükseliş olabilir. Güncel vize ücretini +90 (212) 963 39 80 numaralı hattımızı arayarak öğrenebilirsiniz. 

Dubai ziyaret vizesi için davetiye gerekmez. Banka hesap dökümü de gerekmediği için bankada bir teminat göstermeniz gerekmez. En az 6 ay geçerliliği bulunan pasaportunuzun ön sayfasını taratarak ve nüfus cüzdanınızı arkalı önlü taratarak Dubai online vize başvuru formuna eklemenizle birlikte işlemlerinize başlamaktayız. 

Saygılarımızla, 
Evrim 

 

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';