x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Dubai Vizesi Ne Kadar

M. Temiz 17/09/19, 12:10
İyi günler Ben 1,5 yıldır Dubai şehrinde işçi vizesiyle çalışmaktayım. Erkek kardeşim Bolu’da öğrenci. Okulu açılmadan benim yanıma gelecek 5 günlüğüne gezmeye. Vizesini nasıl alırız? En uygun fiyatlı Dubai vizesi ne kadar? Bu konularda bilgi verebilir misiniz?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba Mehmet Bey,

En uygun fiyatlı Dubai vizesi ne kadar sorunuzun cevabı olarak 30 günlük tek girişli Dubai vize ücreti 105 USD’dir diyebiliriz. En uygun fiyatlı vizeler Dubai transit kategorideki vizelerdir, fakat transit vize başvurularında üç ayaklı bilet istenir. Ayrıca maksimum kalış süresi 96 saattir. Kardeşiniz 5 gün kalacaksa 30 gün tek girişli vize yeterli olacaktır. Dubai vize fiyatlarımız Kasım ayı sonuna kadar kampanyalı olarak devam edecektir. Türkiye’de bu fiyatlarla Dubai vize hizmeti veren az sayıda seyahat acentesinden biriyiz. 

Vizelerinizi Dubai menşeli Dnata Group güvencesiyle en kısa sürede almaktayız. Kardeşinizin pasaportunun kimlik bilgilerini içeren sayfasını ve nüfus cüzdanını renkli taratarak online dubai başvuru formuna ekleyiniz. Belgelere ek olarak vize ücretini yatırdığına dair dekontu ekleyiniz.Başvurunuz aynı gün işleme alınacaktır. Detaylı bilgi için aşağıdaki linke tıklayarak iletişim bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Evrim

dubai vizesi ne kadar

 

dubai vizesi ne kadar

Cevap Ver