x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Dubai Vize Başvuru Formu

F. Demir 25/09/19, 10:55
Aralık ayında dört günlük bir tur satın aldım. İstanbul’da konsolosluk var muyum? Dubai vizesi İstanbul’dan nasıl alınır? Dubai vize başvuru formunu nereden temin edebilirim?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba Dubai vize başvuru formu online sistem üzerinden doldurabilirsiniz. Web sitemizde online olarak doldurulan formlar veya ask@eagvs.com mail adresimize iletilen pasaport görüntüleri BAE İkamet Genel Müdürlüğü online vize başvuru sistemine iletilmektedir. BAE, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına e-vize kolaylığı sağladığı için başvuru sahipleri şahsen başvuru yapamamakta, yalnızca firmamız gibi yetkili acenteler aracılığıyla başvuru yapabilmektedir. 

Euroasia GVS olarak Dubai Yabancılar Genel Müdürlüğü resmi vize sağlayıcısı Dnata Group ile iş ortaklığımız bulunmaktadır. Vizeleri onaylandığı takdirde 2 gün içerisinde temin edebilmekteyiz. Dubai vize başvuru formu ve başvuru sürecine dair ayrıntılı bilgi için bize +90 (212) 963 39 80 numaralı hattımızdan ulaşınız. 

Saygılarımızla,
Evrim

M. Coşkun 11/10/19, 11:34

Merhaba ben iş güvenliği alanında çalışan bir işçiyim Dubai’de yazıştığım bir firma tarafından görüşmeye çağrıldım vize almak için Dubai başvuru formu doldurmam gerek. Dubai başvuru formu nasıl doldurulur arkadaşlar bana yardımcı olur musunuz ?

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 11/10/19, 11:35

Merhaba, Öncelikle Dubai vize başvuru formu doldurmanızın sebebi başvuruda bulunan kişilerin vize işlemleri esnasında vermiş olduğu bilgilerin doğruluğunu teyid etmek içindir. Bu nedenlerle Dubai online vize başvuru formunu şahsınıza ait bilgileri doğru ve eksiksiz girmeniz gerekli kılınmıştır. Bunun aksine bilgilerinizin hatalı ve eksik olduğuna saptandığı anda vize başvurunuz iptal edilebilir ve para cezası alabilirsiniz. Dubai online vize başvuru formu nasıl doldurulur hakkında ise sizlerden istenilen bilgileri yalın bir yazı ile eksiksiz doldurmanız gereklidir. Dubai vizesi bir e-vize olduğu için bu bahsetmiş olduğumuz evrak bilgisayar ortamında doldurulmaktadır. Evraklar istenildiği gibi doldurulduğunda ise vize başvurusu için sağlamış olduğu evraklar da tam olarak doldurulmuş olmalıdır. Bu evraklar ve vize başvuru formunda istenen bilgiler karşılaştırılıp son kez incelendikten sonra bilgiler tutarlıysa başvuru işlemi gerçekleştirilmelidir

Euroasia GVS İstanbul

G.A 11/10/23, 16:25

Okulların ara tatilinde eşim ve 2 çocuğumla birlikte Dubai ye seyahat etmek istemekteyiz. Dubai vize başvuru işlemleriyle ilgili çeşitli internet sitelerinde farklı bilgiler bulunmakta. Dubai vize başvuru formu dolduruyor muyuz? Dubai vize başvurusunu nasıl yapmamız gerekir Dubai vizesi hakkında bilgilendirme yapmanızı rica ederiz.

 

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 31/10/23, 12:12

Dubai vize başvurusunda bulunmak isteyen Bordo pasaport sahibi Türk vatandaşları Dubai vize başvurusunda bulunmaları gerekmektedir. Dubai vize formu doldurulmuş örnek olmasına gerek olmadan online olarak vize başvurunuzu işleme alıyoruz. Dubai vize başvurusu için bizimle işleme almanız durumunda pasaportunuzun resimli olan ön yüzü ve vize ödemesi ile birlikte vize başvurusu yapabiliyoruz.

Dubai vize başvurularınızı yaparken dikkat etmeniz gereken durum öncelikle vizenizin geçerlilik süresi vize başvurusu için seyahatinize en erken 2 ay kala başvuru yapmanız gerekir. Eğer tek girişli vize başvurusunda bulunduysanız en fazla ülkeye girdikten sonra 28 gün kalabilirsiniz. Dubai vizenizi dilerseniz 30 gün çok girişli veya 60 gün tek girişli ve 60 gün multi giriş çıkışlı olarak alabilirsiniz. Vize başvurunuzu kalış sürenize ve seyahat sıklığınıza göre değerlendirebilirsiniz.

Dubai vize başvurunuz için uzman müşteri temsilcilerimizle görüşerek başvurunuzu basit adımlarla gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle en az 6 ay geçerli olan pasaportunuzun resimli olan ön yüzünü renkli olarak taratıp mail atmanız gerekmektedir. Pasaportunuzun resimli olan ön yüzünü net bir şekilde taratılmış olarak tarafımıza iletmeniz yeterli olacaktır. Vize başvurusu yaparken şahsen başvuruya gelmeden online olarak başvurunuzu sizin adınıza gerçekleştireceğiz.

Dubai vize başvuru formu işlemlerinizi online sistem üzerinden uzman operasyon departmanı tarafından gerçekleştirildiği için sizin ek bir form doldurma işlemi yapmanıza gerek olmadan başvurunuzu Euro Asıa Global Visa Service tarafından gerçekleştirebilirsiniz.

 

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';