x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Dubai Vizesi Thy

H. Akdumanlı 09/09/19, 14:57
Merhaba, uçak biletimi henüz almadım ama Dubai vizesini THY’den almak stiyorum. Evrak listesini THY’nin sitesinde bulamadım, sizin bu konuda bilginiz ve öneriniz var mı diye merak ettim, THY Dubai vizesi başvurusu için THY biletine sahip olmak gerekir mi? En kısa sürede dönüş yapmanızı bekliyor olacağım.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Birleşik Arap Emirliği e-vize uygulaması için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ve Türkiye Cumhuriyeti pasaportuna sahip olmak gerekmektedir. Dubai vizesi THY ile alacaksanız ödeme dekontunuzu 15 gün içerisinde online başvuru sisteminde kullanmanız gerekmektedir. Aksi halde başvurunuz işleme alınmayabilir. 
Dubai vizesi Thy başvurusunda her başvuru sahibi için ayrı vize başvurusu yapılmalıdır. Vize ücreti tahsili de her başvuru sahibi adına ayrı yapılmalıdır. Thy yetkilileriyle Dubai e-vize başvuruları konusunda e-mail ile irtibat sağlanmaktadır. Dubai vizesi THY başvuru işlemleri için ilk olarak başvuru kodu alınmaktadır. THY Dubai vize ücreti güncel liste için lütfen THY ile iletişime geçiniz. 

THY ve diğer havayolu şirketleri Dubai uçuş seferleri bilgisini ilgili bağlantıdan görüntüleyebilirsiniz. 

THY Dubai Vizesi İçin Gerekli Evraklar 

  • Fotoğraf: Thy Dubai vizesi için gerekli evraklar arasında fotoğraf ve pasaport bulunmaktadır. Dubai vizesi THY başvurusu için pasaport ve resim ölçülerinin alt sınırı için 95KB, üst sınır için 100 KB’dır. 1 adet yüklenecek fotoğraf jpg formatında olmalıdır. 
  • Pasaport: Pasaportunuzun fotoğraflı kimlik bilgilerinin yer aldığı ön sayfanın 100 KB geçmeyecek şekilde renkli jpeg formatında net ve okunaklı scan edilmis görüntüsü
  • Dekont: Vize ücretinin yatırıldığına dair dekont 
  • Sabit Fatura: Kişi adına düzenleniş cep telefonu, su, elektrik, dogalgaz ve benzeri fatura
  • Antetli Giriş Nedeni Yazısı: Çalıştığı işyerinden, antetli kağıda yazılmış, Dubai’ye giriş nedenini belirten yazı alınmalıdır.
  • İş yeri faaliyet Belgesi
  • Sigorta Bildirim Formu

Thy Dubai vizesi için gerekli evraklar sayfamızda belirtildiği gibidir. THY, Emirates, Fly Dubai ve Pegasus havayolu firmalarından Dubai için vize başvurusu yapılabilmektedir. Ancak bir havayolundan Dubai vizesi almanız için o havayolu şirketinden uçak bileti almış olma öncelikli şartı arandığını hatırlatmak isteriz.

Thy ve diğer havayolu şirketlerinin Dubai vize başvurularında birden fazla evrak talep etmekte ve evraklar yalnızca belli bir formatta ise başvuru gerçekleştirilmektedir.  Euroasia GVS olarak Dubai vizelerinizi hava yolu biletiniz henüz almamış olsanız bile tek evrakla (pasaport), yolcularımızı uğraştırmadan almaktayız. Dubai vize başvuruları hakkında daha fazla bilgi için lütfen bize +90 (212) 963 39 80 numaralı merkez ofis hattımızdan ulaşınız.

Saygılarımızla,

Evrim

dubai vizesi thy

E. DANYILDIZ 21/02/20, 21:24

Oncelikle iyi calismalar Ben ailemle birlikte batı afrika ülkesi olan Ghana'da Ikamet ediyorum. Ghanadan dubai ye ordanda Turkiyeye geçip son olarak tekrar Ghanaya dönmek istiyoruz. Sonuçta Ghanadan dubai ye vize işlemlerini ghanadaki thy ofisinden halledebiliyormuyuz. Şimdiden teşekkürler bilgilendirmeniz için.

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';