x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Dubai Vizesi İle Abu Dhabi

A. Yüksel 10/09/19, 14:33
Merhaba, Eşimle birlikte 25 Eylül-30 Eylül 2019 tarihleri arasında Dubai Cruise seyahatimiz olacak. Tur Dubai’den başlayacak daha sonra Abu Dhabi’ye geçecek, diğer günler Doha (Katar), Bahreyn, Sir Bani Yas Adası ve İstanbul’a dönüş olacak.Dubai limanından Abu Dhabi’ye geçiş olacak Abu Dhabi’de karaya da inilecek. İlk olarak sormak istediğim soru Dubai vizesi ile Abu Dhabi’ye de girilir mi? İkinci olarak gidilecek diğer ülkeler için vize almam gerekir mi? Tur şirketi vizesiz olduklarını söyledi, ancak uluslararası bir tur, Dubai’den başlayacak az sayıda Türk vatandaşı olacak herhangi bir sorunla karşılaşmamak adına teyit etmek istiyorum ve Dubai için gezi programıma en uygun vize başvurusunu gerçekleştirmek istiyorum.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba Aykut Bey,
 

Dubai vizesi ile Abu Dhabi limanına veya havalimanına giriş yapabilirsiniz. Dubai Cruise seyahatleri için Dubai Cruise vize alınmalıdır. Cruise vize 7 Emirliğin limanlarında geçerli, 30 gün kalış hakkı tanıyan çok girişli bir vizedir. Cruise vize 7 Emirliğin tümünde ve Birleşik Arap Emirlikleri (Dubai) kalkışlı Cruise turlarına katılan yolcular için kullanılmaktadır.

Dubai Cruise vize başvurularına 24-48 içinde sonuç almaktayız. 30 gün tek girişli veya diğer kategorilerden alacağınız Dubai vizeleriyle Dubai limanına veya Abu Dhabi limanına girişte sorun yaşayabileceğinizi önemle hatırlatırız. Cruise/Gemi Turu seyahatiniz için Cruise vize almanız gerekmektedir. 

Dubai Cruise Vize ücreti 105 USD’dir.  Başvuru için Dubai e-vize formu nu doldurmanız yeterlidir. 

Saygılarımızla,
Evrim 

dubai vizesi ile abu dhabi

 

m. ataol 29/11/19, 20:28

Merhaba, Ben 11 Aralık tarihinde cruse turu için Dubai' ye gitmeyi düşünüyorum. Vize bu tarihe yetişir mi yoksa riskli bir işlem mi olacak. Eğer sabah ulaşabilirseniz yarın başvuru sürecini tamamlamak istiyorum. teşekkürler, Mesut Ataol

M. SÜRGİT 10/12/19, 18:58

Merhaba, 13.11.2020 tarihinden Dubai'den kalkacak cruise için 11.11.2020 tarihli gidiş bileti aldım. Cruise turu 7 günlük ve yine dubai'de sonuçlanıyor. Dubai cruise vizesi aldığımda, 11 ocakta Dubai'ye giriş yapabiliyor muyum? Bu vizeyle gemiye binebiliyor muyum? Bilgi alabilir miyim lütfen. Teşekkürler...

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 07/08/20, 14:58

Merhabalar,
Dubai Cruise vize başvuruları için öncelikle planlamış olduğunu seyahat turunuz veya satın almış olduğunuz tur varsa size uygun vize türünün belirlenmesi için turunuzun detaylarını Euroasia Dubai vize uzmanlarımıza iletebilirisinz. Dubai başvurularında gemi turu ile emirlikleri  seyahat etmek isteyen kişiler için tur planları ile birlikte Cruise vizesine başvuru yapabilirler. Gemi turu ile seyahat edecek kişilerin normal vizelerle gemiye çıkmaları yasaktır. 
Dubai Cruise vizesi ücreti 115 USD ve 30 günlük çok girişli olarak verilmektedir. Cruise vizesi sadece tur belgeleriyle gemi seyahatleri için kullanılmaktadır. diğer vize türleriyle gemi turuna katılamadğınız gibi Cruise vizenizle de normal ülke seyahati yapamıyorsunuz. 
Dubai vizesi başvurularınız için Euroasia uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. gerekli evraklar güncel bilgiler için bizlere ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla 

Serpil

dubai cruise vize

Cevap Ver