x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Dubai Günlük Vize

N. Öz 18/09/19, 14:31
Eşim ve 5 yaşındaki oğlumla tatile çıkacagım türkiye’den dubaiye geçip 1 gün konaklayıp daha sonra oradan Roma’ya aktarma yapacagız sonrasında türkiyeye dönüş yapacagız bu durumda Dubai günlük vize mi almamız gerekiyor simdiden teşekkürler.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba Nurdan Hanım, 
Dubai’den İtalya’ya aktarma yapacaksanız, Dubai’de bir gün konaklayacaksanız transit vize alabilirsiniz. Dubai 48 saatlik vize başvurunuzu Euroasia GVS Dubai vize servisi aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. 48 saatlik Dubai transit vize ücreti kişi başı 40 USD’dir. Dubai vize başvurunuz kendiniz, eşiniz ve oğlunuz için ayrı ayrı pasaportunuzun ön yüzünü ve nüfus cüzdanınızı renkli taratarak, Dubai vize ücretini ödediğinize dair dekontunuzla birlikte Dubai online vize formu'na eklemeniz yeterli olacaktır. 

Dubai online vize bilgi ve başvuru için iletişim hattı: +90 (212) 963 39 80.
Saygılarımızla,
Evrim

 

E. Çetiner 10/10/19, 14:43

Merhaba öncelikle kolay gelsin daha önce sizin aracılığınızla birçok seyahatte bulundum bu konu içinde size danışmak istedim. Dubai günlük vize nasıl alabilirim iş görüşmesi yapmam için bir günlüğüne Dubai’de olmam gerekiyor. Sadece 24 saat için orada bulunmam benim için yeterli olacaktır Dubai günlük vize ile normal vize arasında bir fark var mı, günlük vize almak konusunda zorluk yaşar mıyım ?

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 10/10/19, 14:46

Merhaba, Dubai transit vize 48 saat ve 96 saatlik süre zarfını içeren günler için alınır. Ofisimizde Dubai vize yetkililerimiz vize başvurunuzu eksiksiz olarak yerine getirmektedir. 48 saatlik vize türü transit vizedir. 48 saatlik vize başvurularında 3 ayaklı uçak bileti sunulması zorunludur fakat 30  günlük vize başvurusunda böyle bir şeye gerek yoktur. İş görüşmesi için, Dubai günübirlik vize için en uygun fiyatlı vize 30 günlük vizedir. Dubai vize için gerekli evraklar, pasaportun kişisel bilgileri içeren fotoğraflı ön yüzü renkli taranmış görüntüsü, önlü arkalı nüfus cüzdanı taranmış görüntüsü, vesikalık fotoğraf renkli taranmış görüntüsüdür. Sizlere bahsettiğimiz adımları uyguladığınızda başvurunuzu işleme alacağız.

Saygılarımızla,

Euroasia GVS İstanbul

Cevap Ver