x
Rusya

Vize İşlemleri

Rusya

Rusya Hakkında Sorular & Yorumlar

Rusya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Soru Sor

Rusya Vizesi İçin Gerekli Belgeler
B. Koçak 24/10/19, 15:00 Cevabı Görüntüle
merhabalar 1-5 kasım 2019 tarihlerinde costa magica gemisi ile baltık başkentleri turuna çıkacağız. bu kapsamda 2-3 kasım 2019 tarihinde st. petersburg şehrinde olacağız. Sanırım vize almamız gerekiyor. Rusya vize ücretleri ve işlemlerin ne kadar sürede sonuçlanabileceği hakkında bilgi verirseniz sevinirim
Rusya Vip Vize Randevu
Z. Şahin 24/10/19, 14:21 Cevabı Görüntüle
İyi günler, ben Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım ve benim acil olarak Rusya’ya gitmem gerekiyor. Rusya Vip vize randevu almama gerek var mı? Nasıl başvurabilirim?
Rusya Vize Uzatma
A. Yılmaz 24/10/19, 13:30 Cevabı Görüntüle
Selam öncelikle iyi çalışmalar. Şu an Rusya'dayım. Annem pek bu konulara vakıf olmadığı için yardımınızı rica ediyorum. Çift girişli Rusya vizesi almıştım süresi henüz bitmedİ ama bitmek üzere. Rusya vize uzatma hakkım var mı? Benim şahsen başvuruda bulunmam gerekir mi bir de başvuru sonuçlandığında herhangi bir yere kaydımı bildirmem gerekli mi?
Rusya Erasmus Vizesi
H. Dursunoğlu 23/10/19, 11:49 Cevabı Görüntüle
Rusya'da kız arkadaşım var. Rusya'da kimya laboratuvarında erasmus staj yapacağım. İstanbul kiev gideceğm, ardından kiev-moskova'ya uçacağım . Türkiye'den bilet alacağım. Rusya Erasmus vize nasıl alırım
Rusya Vize Süresi
F. Doğan 22/10/19, 12:55 Cevabı Görüntüle
Merhaba ben Rusya’ya gitmek istiyorum. Bunun için başvuru yapmam gerekiyor ve ben gittiğim zaman Rusya’da fazla zaman geçirmek istiyorum. Rusya vize süresi hakkında bilgi verir misiniz? Başvuruda hangi vize türünü belirtmem gerek uzun zaman geçirebilmek için ?
Rusya Yeşil Pasaporta Vize İstiyor Mu
G. Tunç 22/10/19, 12:42 Cevabı Görüntüle
Merhaba ben 13 yıldır adliye de devlet memuru olarak çalışıyorum ve yeşil pasaport sahibiyim önceden hiç yurtdışına çıkmadım bu sene düşünüyorum. Rusya yeşil pasaport kullananlardan vize talep ediyor mu?
Rusya Uzun Süreli Başvuru Formu
E. Demir 22/10/19, 11:37 Cevabı Görüntüle
Türkiye’de nakliye şirketinde çalışıyorum. İş için beş ay kadar Rusya’da çalışmam gerekiyor ve bunun için vize başvurusu yapacağım. Rusya uzun süreli vize başvuru formu nasıl dolduruluyor dikkat etmem gereken yerlerden bahseder misiniz? Ben daha önce hiç böyle bir başvuruda bulunmadım tam olarak bilgim yok yardımcı olursanız çok memnun olurum.
Rusya Vizesi Bodrum/Muğla
O. Okan 21/10/19, 16:41 Cevabı Görüntüle
Kasım'ın ilk haftası 15 günlük turistik Rusya vizesi almak istiyorum. Gerekli belgeleri yazıp ne zaman başvurmam gerektiğini iletir misiniz? Bodrum'da yaşıyorum, buradan yapabiliyorsunuz değil mi?
Rusya Vize Randevu 2020
A. Reisoğlu 21/10/19, 15:58 Cevabı Görüntüle
Rusya vize randevu 2020 yılbaşı için kendim alabilir miyim?
Rusya Turist Vizesi
E. Nur Topçu 21/10/19, 15:42 Cevabı Görüntüle
Rusya da turist olarak uzun süre yaklaşık olarak 45 gün kalmak istiyorum. Rusya turist vizesi nasıl alınır, teşekkür ederim.
Rusya Uzun Süreli Vize
D. Zengin 18/10/19, 11:02 Cevabı Görüntüle
Merhabalar ben Rusya’ya gitmek istiyorum ve orada en az 1 yıl kalabileceğim, Rusya uzun süreli vize almak istiyorum. Rusya'da kız arkadaşım var. Kendisi şu an Türkiye'de. Rusya'da endüstri mühendisliği alanında belki staj gibi bir iş ayarlayıp Rusya’da kendimi geliştirmek istiyorum. Rusya uzun süreli vize almak için başvuru mu hangi vize türü üzerine yapmalıyım ne kadar süre geçerliliği olur ve orada kalacağım süre zarfında bu süreyi uzatabilme gibi bir olanağım olur mu ?
Rusya Vize Başvurusu Randevu
A. Demir 18/10/19, 10:40 Cevabı Görüntüle
Selam, Rusya vize başvurusu randevu sistemi tam olarak ne açıklarmısınız? Bu işlem alacağım vize için gerekli mi randevu yapmazsam başvuru gerçekleştiremez miyim? Ben gezmek amaçlı gitmek istiyorum alacağım Turistik vize için geçerli mi randevu sistemi? Her kaynakta farklı bir bilgi var bu konuda daha önce de sayfanızdan bazı sorularıma cevap bulduğum için tekrar size sormak istedim gerçekten çok yardımcı oluyorsunuz tekrar soru mu cevaplarsanız mutlu olurum.
Rusya Vize Randevu Alma
M. Koç 17/10/19, 14:34 Cevabı Görüntüle
Merhabalar birkaç ay sonra Rusya’ya gitmek oraları gezmek istiyorum ve daha önce gitmediğim için açıkçası işleyişi pek bilmiyorum. Rusya vize randevu alma işlemi varmış sanırım bu işlemi nasıl gerçekleştirebilirim, randevu almam şart mı ? Bana neler yapmam gerektiğini açıklarsanız bilgiler doğrultusunda ilerlemeyi düşünüyorum dediğim gibi yurtdışı deneyimim pek yok cevap verirseniz sevinirim.
Rusya Ticari Vizesi Nasıl Alınır
A. Turfan 17/10/19, 14:14 Cevabı Görüntüle
İyi günler diliyorum sayfanızı yapmak istediğin Rusya seyahati için bilgi edinmeye çalışırken buldum. Arkadaşlar Rusya ticari vizesi nasıl alınır bir bilgi verir misiniz ? Yazılım mühendisliği mezunuyum ve şuan çalışmakta olduğum şirket Rusya’daki şirketlerine beni transfer etmek istiyor benim için çok iyi bir fırsat Rusya’ya ticari vize almam için neler yapmam gerek açıklar mısınız ? Cevaplarsanız mutlu olurum.
Rusya Turist Vizesi Nasıl Alınır
ZehraYapıcı 17/10/19, 13:36 Cevabı Görüntüle
Merhaba ben bu kış Rusya’ya bir tur şirketi ile anlaşıp gitmek istiyorum galiba bunun için almam gereken vize türü turist vizesi. Rusya Turist Vizesi nasıl alınır, şartları nelerdir? Turist olarak gitmek istediğim için daha kolay çıkar diye düşünüyorum pasaport türüm vize almam konusunda olumlu bir etki yaratır mı acaba çok gitmek istiyorum cevaplarsanız daha sağlıklı başvuru yaparım diye düşünüyorum şimdiden teşekkürler.