x
Rusya

Vize İşlemleri

Rusya

Rusya Vip Vize Ücreti

C. Gelişken 30/10/19, 11:56
İyi günler, Rusya’ya kısa süreliğine gitmek istiyorum. Bunun için bir çok araştırma yaptım vize türlerini,sürelerini araştırdım. Rusya Vip vize uygulamasını okudum böyle bir şey var mı, güvenilir mi birçok acente vip vize yapılabildiğini yazmış. Rusya vip vize ücreti nedir? Bundan da bahseder misiniz, diğer vizelere göre daha maliyetli mi oluyor?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba;

Rusya vip vize ücreti bilgisi aşağıda verilmiştir. Vip vize başvurusu turistik ve ticari kategoriden yapılabilmektedir.

Rusya standart vize başvuru işlem ücreti 160 USD'dir. 

Rusya vip vize ücreti 245 USD'dir. Rusya vip vize başvuruları 2 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. 

Rusya vize ücreti, vize türü ve vize süresine göre değişim göstermektedir. Rusya Konsolosluğu, vize ücretini başvurunun değerlendirme aşamasına alınabilmesi için talep etmektedir. Başvurunuzu Rusya Konsolosluğuna yaptığınız takdir vize ücreti konsolosluk harcı ve Euroasia Global Visa Services vize merkezi hizmet bedelini kapsar.

Rusya vip vize harç ücretlendirmesi standart vize ücretine göre biraz daha farklıdır. Bunun için sayfamızı ziyaret edebilir veya  +90 (212) 963 36 21 numaralı hattımızdan danışmanlarımız ile iletişim kurabilirsiniz. Rusya için vize ücreti ekonominin çizelgesine göre de değişebilmektedir ve bu sebeple seyahat tarihine yakın zamanda güncel olduğundan emin olarak ücret bilgisi almanızı tavsiye ederiz. Rusya vize harçları başvuruda bulunacak olan yolcuların başvuru dosyasının konsolosluğa iletilmesinden daha önce ödenir ve herhangi bir nedenden dolayı vizenin reddedilmesi halinde ödemiş olduğunuz harç ücreti sizlere geri ödenmeyecektir. 

Rusya vize için gerçekleştirilen hiçbir işlem kategorisi içerisinde vip vize bulunmamaktadır. Rusya için vize başvurusunu acentemiz aracılığı ile gerçekleştirdiğiniz zaman sizin hiçbir işlem ile uğraşmasına gerek kalmayacaktır. Konsolosluk tarafından istenilen belgeleri tamamlayıp bizlere ilettiğiniz durumda başvuru işlemlerine başlanmış olur. Bu süre zarfında şahsen konsolosluğa giderek sıra bekleme, belge teslim işleriyle zaman kaybetme gibi durumlarla karşılaşmamış olursunuz. Vize başvuru işlemini baştan sona sizler adına biz tamamlıyoruz ve olumlu sonuçlanma halinde pasaportunuzu şahsen size ya da adresinize kargo yoluyla iletebiliriz. 

Saygılarımızla,

Evrim

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES