x
Rusya

Vize İşlemleri

Rusya

Rusya Turist Vizesi

E. Nur Topçu 21/10/19, 15:42
Rusya da turist olarak uzun süre yaklaşık olarak 45 gün kalmak istiyorum. Rusya turist vizesi nasıl alınır, teşekkür ederim.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhabalar, Rusya turist vizesi başvurularında maksimum kalış gün süresü 30 gündür. 30 gün ve üzeri seyahat etmek isteyen yolcularımızın Rusya Dışişleri Bakanlığından onaylı elektronik veya orijinal davetiye temin etmeleri gerekmektedir. Bu davetiye ticari veya aile, arkadas ziyareti olabilir. Gelen davetiyenizin minimum 3 aylık tek veya 2 girişli olabiliyor davetiyenizin türü ve giriş saysıına göre vize başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Euroasia vize temsilcileriniz sizin adınıza davetiye temin etme başvuru işlemleri şahsen gelmenize gerek kalmadan işleme alabilir. ilk aşamada davetiyeniz için online olarak evraklarınızı taratmanız yeterlidir. Davetiyeniz sonuclandıktan sonra Rusya turist vizesi için gereken evraklar listesini Euroasia GVS vize temsilciniz tarafınıza mail olarak iletecektir, dilerseniz ilgili bağlantıyı ziyaret ederek de evrak listesini görüntüleyebilirsiniz. Hazırlamış oldguunuz evraklarınızı tarafımıza kargo yoluyla veya elden ofisilerimize teslim edebilirsiniz. Vize başvurunuzu ilk iş günü işleme alıyoruz ortalama 4 iş gününde sonuçlanmaktadır.

Rusya turist vizesi başvurunuz için konsolosluklara vs şahsen gelmeniz zorunlu değildir temsilclerimiz sizin adınıza başvurunuzu işleme alıp tamamlamakta yetkilidir. detaylı bilgi sahibi olmak için bizi arayabilrisiniz.

Euroasia GVS İstanbul,

Serpil Kasap

A. Can 21/10/19, 15:52

Rusya turistik vize başvurusunda bulunmak istiyorum. Gerekli adımlar  ve gerekli evraklar hakkında bilgi almak istiyorum.

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 21/10/19, 15:53

Rusya'ya seyahat etmek isteyen Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahibi vatandaşlarımızın Rusya seyahatlerinden önce vize başvurusunda bulunmaları gerekmektedir. Rusya turistik vizesi için hazırlanması gereken güncel evrak listesi ve fiyat bilgisi için Euroasia vize temsilcileriniz ile görüşüp evrakları tarafınıza bilgilendirme e-postası talep edebilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz Rusya turistik evraklarınızı ikamet ettiğiniz bölgeye en yakın Euroasia ofisine teslim edebilir veya kargo yapabilirsiniz. Rusya turistik vize başvurunuz için şahsen gelmeniz zorunlu değildir herhangi bir randevu, parmak izi, ve mülakat yapılmamaktadır. Euroasia temsilcileri sizin adınıza Rusya turistik vize başvrunuzu işleme aldırmada yetkilidir. Rusya turistik vize başvurusu detayları için iletişim numaralarımızdan mesai saatlerimiz içerisinde bizlere ulaşabilirsiniz.

Euroasia GVS İstanbul, 

Serpil Kasap

M. Dİnçer 31/10/19, 12:09

Merhaba, ben Rusya Turist vizesi almak isteyen bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım. Rusya Turist vizesi hakkında bilgi almak istiyorum. Bu konu hakkında bilgi verebilir misiniz?

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 31/10/19, 12:10

Merhaba, Rusya Turist Vizesi Rusya’ya turistik amaçlı seyahat etmeyi planlayan başvurması gereken vize türüdür. Rusya turist vizesi başvurusu yapan kişiler Rusya’da en fazla 30 gün kalabilirler. 30 günden fazla Rusya seyahati düşünen vatandaşların Rusya Dışişleri bakanlığından onaylı orjinal ya da elektronik davetiye bulundurmaları gerekmektedir. Rusya turistik vize için gerekli evraklar arasında 30 günden kısa süreli seyahatlerde Hotel Voucher belgesi sunulmaktadır. Rusya Hotel Voucher belge talebinizi temsilcilerimiz sizin adınıza şahsen gelmenize gerek kalmadan işleme alırlar. Davetiye için online olarak evraklarınızı taratmanız yeterli olacaktır. Davetiyenizi aldıktan sonra gerekli belgeler size mail olarak gönderilecektir. Rusya vize işlemleri için Konsolosluğa bizzat başvurmanıza gerek yoktur. Sizden istenen gerekli belge ve evrakları bizlere göndermeniz yeterlidir. Rusya Turistik Vizesi sizin talep ettiğiniz gün kadar verilir. Bu sebeple otel rezervasyonlarınızı vize tarihine uygun bir şekilde ayarlamanız gerekmektedir. Turistik Vize başvurusu Tek Girişli Vize olarak onaylanmaktadır. Turistik vize başvurusunu yaparken ülkeye birden fazla giriş yapmak istiyorsanız seyahat programınızda belirtmeniz önemlidir. Turist vize başvurusunda ülkeye en fazla 2 kez giriş yapabilirsiniz.

Rusya Turistik Vizesi için tarafınıza gönderdiğimiz vize teklifinin çıktısını aldıktan sonra sizlerden istenen belgelerle birlikte bize göndermeniz gerekmektedir. Formu eksiksiz ve hatasız bir şekilde doldurmaya özen göstermelisiniz. Rusya Turistik vizesi için Rusya Vize Bilgi Formu, en az 6 ay geçerliliği bulunan pasaport, Nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 adet 35*45 mm ölçülerinde güncel ve beyaz fon üzerinde biyometrik fotoğraf, yabancı uyruklu vatandaşlar için Türkiye Cumhuriyeti ikamet izninin aslı ve kurumumuzdan temin edebileceğiniz Orjinal Rusya Turizm acentasından alınmış otel voucher belgesi gerekmektedir. Otel voucher belgesi vize fiyatına dahildir. Hazırlamış olduğunuz belge ve evrakları kargo yoluyla bize gönderebilirsiniz ya da elden teslim edebilirsiniz. Evraklarınız elimize ulaştıktan sonra vize başvuru işleminiz başlatılmış olur. Rusya Turistik Vize sonuçlanma süresi 4-10 gün arasında belirtilmiştir. Rusya vize çıkış süresi Konsolosluğun yoğunluğuna, tatil günlerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Saygılarımızla,

Evrim

K. Kaya 28/11/19, 12:29

İyi günler, ben arkadaşlarımla birlikte Rusya’ya turistik amaçlı gezi planlıyoruz. Rusya Turist vizesi nasıl alınır? Bilgi verebilir misiniz?

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 28/11/19, 12:29

Rusya Federasyonu Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Umuma Mahsus (Bordo) Pasaporta sahip olanlarından vize talebinde bulunur. Bunun dışında Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu vatandaşların da vize almaları zorunludur. Rusya vize başvurusunda bulunmadan önce Rusya seyahatinin amacının belirlenmesi gerekmektedir. Eğer turistik amaçlı seyahat etmeyi düşünüyorsanız Rusya Turist Vizesi başvurusu yapmanız gerekir. Rusya turist vizesi 30 günlük bir süreyi kapsar. Rusya Turist vizesini tek girişli ya da 2 girişli olarak alabilirsiniz. Ülkeye giriş çıkış sayısını başvuru formunda belirtmeniz son derece önemlidir. Eğer

Rusya’da 30 günden fazla kalmayı planlıyorsanız Rusya Dışişleri tarafından onaylanmış elektronik ya da orjinal bir davetiyenin bulunması gerekmektedir. Bu davetiyenin süresi en az 3 aylık olmalıdır ve vize tek girişli ya da 2 girişli olabilir. Bunun dışında Rusya’nın sizden talep ettiği bazı belge ve evraklar vardır. Bunların en başında Rusya vize bilgi formu bulunur. Formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız vize başvurunuzun olumlu sonuçlanmasında son derece etkilidir. Rusya vize başvurusu için en az 6 ay geçerliliği bulunan sayfaları eksiksiz pasaport, nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 adet 35*45 mm boyutlarında güncel biyometrik fotoğraf, hotel voucher belgesi ve yabancı uyruklu vatandaşlar için de TC ikamet izninin aslı bulunması gerekir. Rusya Konsolosluğu bu belgeler dışında belgeler de talep edebilir. Rusya Turist vizesi için sizden talep edilen belge ve evrakları daha ayrıntılı öğrenmek için ya da merak ettiğiniz tüm soruları sormak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Evrim

M. Durmaz 12/12/19, 10:12

Turnuva için oğlumu göndereceğim, Rusya vizesi için gerekli evraklar nedir tur olarak mi gidiliyor. turistik vize mi alacagız hangi evrakları hazırlayacagız tam olarak.

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 12/12/19, 10:13

Merhabalar, Rusya turist vizesi için öncelikle bu gibi etkinlerle katılımınızı turistik vizelerle yapabiliyorsunuz. Rusya turistik vizeler için Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahibi vatadaşlarımız vizeye tabiidir. Rusya turistik vizesi için hazırlamanız gereken evrakları öncelikle Euroasia temsilcileriniz ile iletişime geçerek mail ortamında öğrenebilirsiniz. Rusya vizesi için hazırlamış olduğunuz evrakları bizelere kargo yolu ile veya elden ofislerimize ulaştırmanız yeterlidir. Rusya turistik vizeleri seyahat süresi kadar vize vermektedir. Sizin talep ettiğiniz gün sayısı kadar vize veriliyor turistik vizelerde maksimum vize alabileceğiniz gün sayısı 30 gündür. Rusya vizeniz için tarafımıza düzenlenen voucher belgesini kapılarda göstermeniz yeterlidir. Sizin için ıslak imzalı kaşeli Rusya Hotel Voucher belgesi temin ediyoruz bunun haricinde başvuru için sizlerden otel istenmemektedir. voucher belgeniz konfirmasyonlu otel belgenizdir.

Kalmak istediğiniz gün sayısı ve belirlemiş oldugunuz seyahat tarihleri aralıgında vizenizi alabilirsiniz. Sizin belirlemiş oldugunu tarihlerde Euroasia temsilcleriniz dosyanızı hazırlayacaktır. Dosyanız başvuru için hazırlanıp ilk iş günü işleme alınmaktadır 4 iş gününde vizeniz sonuclanmaktadır tüm başvuru sürecinde sizin şahsen gelmeniz zorunlu değildir. Rusya vizesi için parmak izi işlemi, konsolosluk görüşmesi gerekmemektedir tüm işlemlerinizi sizin adınıza biz tamamlayabiliyoruz. Rusya turistik vizeniz için hazırlamanız gereken detaylı evrak listesi ve ücret bilgisi için bize +90 (212) 963 36 21 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz. 

Euroasia GVS İstanbul,

Serpil Kasap

Ş. Nur Arıkan 31/01/20, 14:48

Ankara’dan iki arkadaşımla Rusya’ya turistik amaçlı seyahat etmek istiyoruz. Ankara’da bir güzellik firmasında çalışıyoruz. 5 arkadaş olarak Rusya Turistik vize başvurusunda bulunmamız için nasıl bir yol izlememiz gerekiyor?

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 31/01/20, 14:49

Sayın ilgili merhaba, EAGVS Rusya vizesi Ankara Şubesi olarak Kızılcahamam, Pursaklar Altındağ, Sincan, Nallıhan, Güdül, Çankaya Ayaş, Kalecik, Balâ, Çorum, Mamak, Beypazarı, Çubuk, Kahramankazan, Çamlıdere, Yenimahalle, Haymana, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Akyurt, Keçiören, Polatlı, Şereflikoçhisar, gibi ilçelerimiz ve çevre illerden Turistik vize başvurusunda bulunmak isteyen her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşına hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Rusya Turist Vizesi İçin öncelikle işlemlere dahil etmek istediğiniz pasaportunuzun türü son derece önemlidir. Rusya Federasyonu Bordo pasaportlular için vize alınmasını gerekli görmüştür. İşlemleriniz için en önemli evrak pasaportunuzdur.Turistik vize için mutlaka Voucher Belgesine sahip olmanız gerekmektedir. EAGVS olarak sizlere bu belgeyi sahip olmanız için olanak sağlarız. Voucher Belgesi ülkede Turistik amaçlı yapılan seyahatler için öngörülen bir belgedir. Bu belgeyi konaklama yapacağınız otelden de temin edebilirsiniz. Online olarak doldurulan bize başvuru dilekçesinin çıktısı alınarak şahısa ait olan imza atılmalıdır.

35-45 mm ebatlarına beyaz fonda çekilmiş olan 2 adet biyometrik fotoğrafları başvuru dosyasına eklenmelidir. EAGVS Rusya vizesi Ankara ofisimiz sizlere bu belgeler hakkında daha kapsamlı bilgiyi sunacaktır. Ankara faaliyet gösteren şubemize ziyaret ederek bu belgeler eşliğinde vize sahibi olabilirsiniz. Uzman ekibimiz ile yapılan işlemler doğrultusunda belgeleriniz konsolosluk işlem merkezine iletilir. Konsolosluğun çalışanlarının yaptığımız olduğu inceleme ardından normal şartlar altında 5 gün içerisinde işlem sonuçlandırılır. Rusya vizesini Ankara'dan almak bize +90 (312) 963 05 21 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz. 

Saygılarımla,

Evrim

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES