x
Rusya

Vize İşlemleri

Rusya

Rusya Vip Vize Randevu

Z. Şahin 24/10/19, 14:21
İyi günler, ben Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım ve benim acil olarak Rusya’ya gitmem gerekiyor. Rusya Vip vize randevu almama gerek var mı? Nasıl başvurabilirim?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi


İyi günler, Rusya vip vize randevu almanıza gerek yoktur. Rusya’ya acil seyahat etmeyi düşünüyorsanız Rusya acil vizesi olan Rusya Ekspres vizesine başvurabilirsiniz. Rusya’ya kısa sürede vize almak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları bu vize türünü tercih edebilirler. Rusya Ekspres vizesini vize başvuru tarihinden sonra 2 iş günü içerisinde yani 48 saat içerisinde almanız mümkündür. Ekspres Rusya vizesi için vize ücretine ek ücret ödemeniz gerekmektedir. Rusya Ekspres Vize uygulamasında başvuru işlemleri daha hızlı gerçekleştiği için harç bedeline ek olarak koordinasyon bedeli de eklenir.

Rusya Ekspres vize başvurusunu randevu almadan gerçekleştirmeniz mümkündür. Rusya acil vize başvurusunu şahsen gelmenize gerek olmadan gerçekleştirebilirsiniz. Vize başvurusunu yapabilmek için ofisimize 2 adet fotoğraf ve pasaportunuzu iletmeniz gerekmektedir. Vize başvuru sonucunuz Rusya Federasyonu Büyükelçiliği tarafından olumlu olduğunda pasaportunuz size kargo aracılığı ile gönderilecektir. Rusya Ekspres Vizesi yalnızca turistik seyahatler için geçerlidir.

Ticari vizeler için Ekspres vize başvurusunda bulunamazsınız. Rusya Vizesi hakkında karar verme yetkisi Rusya Konsolosluğunda bulunur. Vize başvurusunun reddedilmemesi için sizden talep edilen belge ve evrakların eksiksiz ve hatasız olmasına özen göstermelisiniz. Rusya vize işlemleri için vakit kaybetmek istemiyorsanız Rusya Ekspres Vize başvurusu hakkında daha detaylı bilgi almak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.  

Saygılarımızla,

Evrim

 

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';