x
Rusya

Vize İşlemleri

Rusya

Rusya Ekspres Vize

C. Köse 19/11/19, 13:45
Rusya Merhaba ben işitme engelliyim İzmir’den yazıyorum size. Üniversite mezunuyum Rusya’ya turistik gitmek istiyorum orada arkadaşım var ama o da başka şehire gideceği için benim bu hafta vize almam gerekiyor. orada öğrenci davetiye gödnermesi gerekiyor mu önceden nasıl evraklar öğrenebilir miyim, Rusya ekspres vize kaç günde sonuçlanıyor
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhabalar Cuma bey,
Rusya ekspres vize için öncelikle seyahat türünüzün belirlenmiş olması gerekmektedir. Rusya vizelerinde diğer ülkere göre ziyaret vizeleri farklılık göstermektedir. Rusya ziyaret vizeleri için Rusya Dışişleri bakanlığından onaylı barkodlu davetiye mail ortamın gelebilir veya orijinal davetiyenin aslı gerekmektedir. Genellikle ziyaret vizeleri için bakanlık onaylı barkodlu davetiye talep edilmektedir. Gelen davetiyenizi ilk aşamada Euroasia GVS temsilcileriniz ile görüşerek kontrol amaçlı mail atabilirsiniz. Davetiyeniz geçerli, aktif, doğruluğu kontrol edilmektedir. Geçerlilik süresi ve davetiyenizin giriş sayısına göre Rusya vize gereken evraklar ve ücret bilgisi tarafınıza mail olarak iletilebilir. Rusya ziyaret vizesi için bahsettiğimiz davetiyeleri temin edememe durumunuzda kalış gün sayınıza bağlı olarak Rusya turistik vizesi alma imkanınız mevcuttur.

Rusya turistik vizelerde maksimum 30 gün kalışlı alabiliyorsunuz eğer bu kalış gün sayısı planlamış olduğunuz seyahatiniz için yeterliyse ve yakın zamanda seyahat etmek istiyorsanız turistik vize ile seyahat edebilirsiniz. Öğrencilerin başvuru için hazırlaması gereken evraklar arasında sadece okul bilgilerini vermeleri yeterlidir. Online olarak doldurulan Rusya vize başvuru formu Euroasia uzman kadrosu tarafından hazırlanmaktadır. Sizin sadece hazırlamanız gereken evrakları tarafımıza iletmeniz yeterlidir. Rusya vize başvurularında bölge ayrımı yoktur yani kişilerin ikametlerine bakılmazsınız Türkiye’nin her yerinden başvuru kabul etmektedir. Rusya vizesi için izmir’den başvuru yapmak istediğinizde kargo süresini hesaba katmanız yeterlidir onun dışında Rusya vizesi için herhangi bir konsolosluğa parmak izi, mülakat, biometrik fotoğraf çekimi gibi işlemleri gerekmemektedir. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda kişileri şahsen çağırma hakkında sahiptir. Vize sonuçlanma süresi normal şartlarda süreç 4 iş gününde sonuçlanmaktadır. Acil seyahatlerinize ekspress vize başvuru yapma hakkınız bulunmaktadır. Rusya Ekspres vize başvurularınız için aynı evrakları tarafımıza iletmeniz yeterlidir. Rusya Ekspres vize başvuruları 1 iş gününde sonuçlanır. Ücret dışında normal başvurulardan evrak olarak bir farklılığı yoktur. Davetiyeli veya turistik olarak başvuru yaptığınızda giriş sayısına göre ücret ve birkaç evrak değişmektedir. Detaylı bilgi sahibi olmak için bizi arayabilirsiniz. 

Saygılarımızla,

Serpil Kasap

 

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';