x
Rusya

Vize İşlemleri

Rusya

Rusya Ticari Vize Kaç Günde Çıkar

T.E. 17/10/23, 17:08
Merhaba kolay gelsin Bursa da bir firma sahibiyim.İş ziyaret yapacağım Rusya firmasından davet aldım. Seramik malzemeler üzerine görüşmeler yapacağız. Acil şekilde vize almam gerekiyor Rusya ticari vize kaç günde çıkar ? Bu yıl sık sık Rusya yı ziyaret edeceğim bu nedenle çok girişli vize almak istiyorum. Dönüşleriniz için teşekkürler.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba Rusya ticari vize başvurusu konusunda deneyelim danışmanlarımız sizlere teklifimizi ulaştıracaklardır. Kısaca anlatmak gerekirse en önemli adım ticari gidiliyor ise davetiye nin Rusya dan temin edilmiş olması gerekir. Rusya Federasyonu Federal Göç Şubesi (FMS Rossii), Rusya Federasyonu Dışişleri Bakanlığı (MID Rossii) tarafından düzenlenen davetiyenin orijinalini sunmalıdır. Seyatinizden sonra en az 6 geçerli pasaport , 2 adet biyometrik fotoğraf ve rusya vize bilgi formu başvurunuzu yapmamız için yeterlidir. Rusya ticari vizesi kaç günde çıkar sorusunun cevabı normal şartlarda değerlendirilen rusya ticari vize başvurusu için 7-8 iş günüdür. Fakat sizler başvurunuzun acil olduğunu belirtmişsiniz bu doğrultuda Rusya Federasyonu konsolosluğunun ekspres vize hizmeti mevcuttur . Aynı evraklarla daha kısa sürede sonuçlanan vize alabilmektesiniz. Rusya ekspres vize açıklama süresi 3-4 iş günüdür.

    Rusya ticari vize başvurusunda  3 ay tek girişli ,3 ay çift girişli 1 yıl çok girişli şekilde başvurmanız mümkündür.  Ama bu doğrultuda baktığımda davetiye süresi çok önemlidir. Yani size gönderilen rusya ticari vize davetiyesi 1 yıllık almak istiyorsanız 1 yıllık olmalıdır. 3 aylık ticari vize davetiyesiyle 1 yıllık vize almanız mümkün olmayacaktır. Tüm evraklarınızı tarafımıza kargo yaptığınızda veya elden teslim ettiğinizde  Rusya ticari vizesi kaç günde sonuçlanır dendiğinde normal işlem süresi 7-8 iş günü ekspres işlem süresi 3-4 iş günüdür Tüm detaylı evrak listesi ve süreçle ilgili bilgi almak için 02129630343 ten bize ulaşabilir veya en yakın EAGVS şubesini ziyaret edebiliriniz.

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';