x
Fransa

Vize İşlemleri

Fransa

Fransa Vize Randevu

fransa vize randevu

Sayfamızın devamında Fransa online vize formunun nasıl doldurulduğuna ve Fransa vize randevu nasıl alındığına dair bilgilere sizlere fayda sağlayacağını düşündüğümüz için yer verdik. Vaktinizin önemli olduğunu biliyoruz. Başvurunuzu vize servisimiz ile gerçekleştirdiğiniz takdirde aşağıdaki işlemlerin tümünü sizin adınıza ve sizin onayınızı alarak yapmaktayız. Fransa online vize formu ve randevu süreci hakkında daha fazla bilgiyi +90 (212) 963 04 50 numaralı hattımızdan alınız. 

Fransa Konsolosluklarının bölge ayrımı bulunmaktadır. Vize servisimizi arayarak hangi ilde ikamet ettiğinizi belirtin. Müşteri temsilcimiz size hangi ildeki işlem merkezinden parmak izi vereceğinizin bilgisini aktaracaktır.  Fransa vize başvuru formu online başvuru sistemi üzerinden doldurulmaktadır. Başvuru formunu beyan ettiğiniz bilgiler doğrultusunda doldurmaktayız. Formu doldurduktan sonra sizin adınıza en erken randevu almaktayız. Randevu tarihi ve saati bilgisi tarafınıza müşteri temsilcimiz tarafından iletilir. Randevu saatinden 15 dakika önce başvuru merkezinde olmanız beklenir. Parmak izi işlemi 10 dakikalık bir işlemdir. Ancak başvuru yoğunluğundan kaynaklı olarak kimi zaman 1-2 saat başvuru merkezinde beklenebilmektedir. Başvuru merkezinde beklemek istemiyorsanız, Fransa vip vize başvuru hizmetiyle özel bir odada parmak izinizi vakit kaybetmeden verebilirsiniz. Katma değerli vip hizmetinden faydalanmak isterseniz lütfen müşteri temsilcimizi bilgilendiriniz. 

Fransa turistik vize randevusu ve Fransa ticari vize randevusu için de aynı yöntem izlenmekte, İngilizce olan online başvuru formu eksiksiz olarak tamamlanmalıdır. 

fransa vize randevusu

Fransa Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Fransa vize randevusu online olarak alınmaktadır. Randevu, online başvuru formu doldurulduktan sonra alınabilmektedir. Başvurunuzu vize servisimiz ile yaptığınız takdirde sizi bu vakit alan işlemlerden kurtararak başvurunuzu sizin adınıza yapıyoruz. 

  • Bireysel olarak başvuru yapmak isteyenler vize randevularını aşağıdaki yönergeleri takip ederek alabilirler. 
  • Fransa vize randevusu Fransız Hükümetinin resmi web sitesinden alınır. 
  • Sonrasında, “Effectuez votre demande de visa” sekmesinden üyelik oluşturulur.
  • Başvuru formu eksiksiz ve yönergelere uygun şekilde doldurulur. Form İngilizcedir.
  • Formu doldurduktan sonra bilgisayarınıza kaydederek çıktısını almanız gerekecektir. 
  • Bütün bu işlemlerin tamamlanmasının ardından ancak Fransa vizesi için randevu almanız gerekmektedir. 
  • Fransa vize randevusu alırken (adınız, soyadınız, e-mail adresiniz, telefon numaranız) eksiksiz girerek bir kayıt oluşturmanız gerekecektir. 
  • Şifre oluşturduktan sonra “Prendre rendez-vous” sekmesine tıklamanız gerekecektir. 
  • Bu işlemleri tamamladıktan sonra randevu belgesini alabilirsiniz. 

fransa vize ücretleri

Seyahat amacınıza ve mesleksel durumunuza göre belirlenen evrakları eksiksiz olarak hazırlayarak başvuru dosyanızı oluşturmalısınız. 
Başvurunuzu Euroasia GVS ile gerçekleştirdiğiniz takdirde online formu sizin adınıza doldurarak randevunuzu almakta randevu ve formun çıktısını alarak dosyanıza eklemekteyiz. Randevu gününüzde formdaki bilgilerinizi kontrol ederek formu imzalayabilirsiniz. 

İstanbul Fransa Başkonsolosluğu doğrudan vize başvurusu kabul etmemektedir. Bütün başvurular işlem merkezi tarafından toplanarak İstanbul Konsolosluğu’na iletilmektedir. 

Fransa vize randevusu almadan önce pasaportunuzun süresinin seyahat bitiş sonrasında en az 6 ay geçerli olmasına ve Gümrük ve döviz kayıtları haricinde pasaportunuzda en az 2 adet boş vize sayfası bulunmasına dikkat ediniz. 

Fransa vize başvuru sürecinizi vakit kaybetmeden başlatmak ve mesleksel durumunuza uygun evrak listesini öğrenmek için +90 (212) 963 04 50 numaralı merkez ofis hattımızı arayınız.

Fransa ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Fransa Vize Randevu 2020
A. Mithat 11/11/19, 12:35 Cevabı Görüntüle
Şubat 2020 de iki çalışanım ile Lyon seyahatim olacak? Fransa vize randevu 2020 nasıl alınır, başvuru şartları nedir, geri dönüşünüz için şimdiden teşekkürler
Fransa Vize Merkezi
F. Aydın 17/09/19, 16:00 Cevabı Görüntüle
Fransa vizesi alarak annemi Fransa’ya turla gezi amaçlı göndermek istiyorum. Fransa Vize Merkezi olarak adresiniz Ulus, Beşiktaş ofisine mi evrak getirmemiz gerekiyor. Parmak izini nereden vereceğiz? Annem için Fransa vizesi için gerekli evraklar, vize alım süresi ve vize ücreti hakkında bilgi almak ve Fransa vizesine müracaat etmek istiyorum.
Fransa Vize Başvuru Merkezi
E. Açıkgöz 26/07/19, 12:07 Cevabı Görüntüle
Merhaba, önümüzdeki ay Fransa’ya gitmeyi düşünüyorum. Gerekli evraklarla ilgili bilgi almak için Fransa vize başvuru merkezi yardımcı oluyor mu? Şimdiden teşekkür ederim.
Fransa Turistik Vize Randevusu
S.C 21/10/23, 13:06 Cevabı Görüntüle
Merhaba 2 sene önce çalışmıyorken bireysel Fransa vizesine başvurdum ve 2. Maddeden red aldım. Şimdi ise 1 yıldır sgk lı çalışıyorum aracım var bankada birikmişim var. Bursa da ikamet ediyorum siz İstanbul dasınız sanırım ama problem değil ben başvuru için gelirim. Tekrar red almak istemiyorum danışmanlık almak istiyorum .Ne zaman başvuru yapabilirim ? Fransa turistik vize randevusu siz alıyor musunuz ?
Fransa Vizesi İçin Parmak İzi
Ö. Kılıçaslan 23/01/20, 16:41 Cevabı Görüntüle
Merhaba, Fransa Schengen vize ile seyahat etmek istiyorum. Daha önce Mostar'a gitmiştim ama Avrupa'ya ilk seyahatim olacak ve neredeyse hiç bir şey bilmiyorum. Schengen vizesi için parmak izi veriliyor sanırım. Fransa vizesi için parmak izi verildiğini biliyorum. İzmir'de yaşıyorum, yardımcı olabilir misiniz?
Fransa Vize Randevu Alma
K. Gündoğdu 23/01/20, 16:09 Cevabı Görüntüle
Merhaba, Fransa'ya bir hafta on günlük tatile gitmek istiyorum. AÖF'den öğrenciyim vize için sponsor olarak babam tüm masraflarımı karşılayacak. Emekli kendisi ne gibi bir yol izlemeliyim. Fransa randevu almak gerekir mi? Teşekkürler
Fransa Vize Acenteleri
Ö. Savaş 19/09/19, 17:45 Cevabı Görüntüle
Fransa vizesine kişisel olarak başvurabilir miyim? Yoksa Fransa vize acentaları yolu ile mi olmalı? Fransa vize başvuru işlemi aynı gün içerisinde bitirip daha sonra 2 haftalık randevu süresini mi bekliyoruz? Hepinize iyi çalışmalar dileklerimle
Fransa Vip Vize Randevu
E. Çetinler 06/09/19, 10:40 Cevabı Görüntüle
Merhaba benim nişanlım Fransa’da yaşıyor. Kendisi hem Türk hem Fransa vatandaşı. Aile ve arkadaş vizesine başvurmak istiyorum davet mektubu nasıl olmalı kendisi mi yazmalı yoksa belediyeye mi gitmesi gerek? Bir de buradan yapacağım bir VIP vize randevu nasıl alacağız? Rahatsızlığı nedeniyle acil olarak uçmam gerekiyor. Normal aile ve arkadaş ziyareti ücreti ne kadar olur? Vip vize ne kadar? Teşekkürler
Fransa Vip Vize
Z. Betül İpek 12/08/19, 13:40 Cevabı Görüntüle
Nasıl hızlı şekilde vize alabilirim, Fransa vip vize kaç günde çıkar
Fransa Vize Randevuları
E. kalended 17/11/18, 20:29 Cevabı Görüntüle
Fransadan davetiye geldi butun evrakları tamamladım konsolosluk tan randevu almamı istediler yardımcı olurmusunız ne kadar ucret odemelıyım
Yazıdırılabilir Versiyonu
Turistik Vize İşlemleri
Ticari Vize İşlemleri
Aile Ziyareti Vize İşlemleri
Transit Vize İşlemleri
Öğrenci Vizesi
Vize Randevusu
Vize Başvuru Formu
Vize Dilekçe Örneği
Vatandaşlık
Cenaze İşlemleri
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';