x
Sayın ziyaretçimiz seyahatinizin aciliyeti bulunuyorsa lütfen çağrı merkezi yetkililerimizi bilgilendiriniz. VIP Fransa vize başvuru hizmeti başvuru sahiplerine randevu önceliği tanımakta, ancak değerlendirme sürelerini etkilememektedir.

Acil Fransa Vize Başvurusu

Sayın ziyaretçimiz seyahatinizin aciliyeti bulunuyorsa lütfen çağrı merkezi yetkililerimizi bilgilendiriniz. VIP Fransa vize başvuru hizmeti başvuru sahiplerine randevu önceliği tanımakta, ancak değerlendirme sürelerini etkilememektedir.

Devamı
Fransa Turistik, ticari, aile ziyareti amacıyla alacağınız vize Schengen Vizesi kategorisindedir. Fransa Schengen vizesi için gerekli güncel evraklar, Schengen vize başvuru formu, vize sonuçlanma süreleri...

Fransa Schengen Vizesi Hakkında Her Şey

Fransa Turistik, ticari, aile ziyareti amacıyla alacağınız vize Schengen Vizesi kategorisindedir. Fransa Schengen vizesi için gerekli güncel evraklar, Schengen vize başvuru formu, vize sonuçlanma süreleri...

Devamı
Fransa Interrail Pass, Fransa demiryolu hatları, Interrail biletleri ve vize işlemleri için

Fransa Interrail-Schengen Vizesi

Fransa Interrail Pass, Fransa demiryolu hatları, Interrail biletleri ve vize işlemleri için "devamı"nı tıklayınız...

Devamı
Fransa vize başvurularınızı vize başvuru merkezinde şahsen bulunmanıza gerek kalmaksızın evinizden veya işinizden, mobil biyometri hizmetinden faydalanarak tamamlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız...

Fransa Mobil Biyometri Hizmeti

Fransa vize başvurularınızı vize başvuru merkezinde şahsen bulunmanıza gerek kalmaksızın evinizden veya işinizden, mobil biyometri hizmetinden faydalanarak tamamlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız...

Devamı

!!! YENİ !!!

Fransa Vize başvurularınızı Mesai Saatleri dışında veya Ofisinizde gerçekleştirin!

Fransa vize başvurularınızı artık mesai saatleri dışında ve iş yerlerinizde gerçekleştirebiliyorsunuz. Katma değerli bu servis hakkında detaylı bilgi için arayın!

Fransa Vizesi

C tipi Schengen olarak bilinen Fransa vizesi kapsamına; turistik vize, ticari vize, aile ziyaret vizesi başta olmak üzere 90 güne kadar gerçekleştirilecek olan tüm seyahatler girmektedir. 

Fransa Schengen vizesine başvuru yapacağınız vize türüne göre vize ücreti, vize başvuru formu, Fransa vizesi için gerekli belgeler, başvuru sonuçlanma süresi gibi aradığınız tüm bilgileri sayfamızda bulabilirsiniz.

Fransa vizesi için gerekli evrakları kurumumuza şahsen, üçüncü bir kişi aracılığıyla veya kargo/kurye ile gönderebilirsiniz. Belgeleriniz elimize ulaştıktan sonra ilk olarak belgelerinizin kontrolünü sağlamaktayız. Gönderdiğiniz belgelerde eksik veya hata tespit ettiğimizde sizi bilgilendirmekte, çözüm odaklı çalışma yürütmekteyiz. Fransa vize ücreti 2019 detaylı bilgisi için sayfamızı ziyaret ediniz.

Fransa Schengen Vize başvuru sürecinizi vakit kaybetmeden başlatmak ve daha fazla bilgi için +90 (212) 963 04 50 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. 

Fransa Schengen Vizesi Türleri

Fransa Schengen Vizesi 

Fransa Schengen Vizesi sürecinizde geçerliliği devam eden veya eski pasaportlarınızda 25 Eylül 2014 tarihinden sonra temin edilmiş VIS ibareli Schengen vizeniz varsa biyometrik veri beyanınız için başvuru merkezine gelmenize gerek kalmayabilir.

Yeşil (Hususi), Gri (Hizmet) ve Diplomatik (Kırmızı/Siyah) pasaport sahibi vatandaşlarımız 180 gün içerisinde 90 güne kadar olan seyahatlerinde Fransa vizesinden muaftırlar. Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahipleri ise geçerli bir Schengen vizeleri yoksa Fransa Schengen Vizesi işlemlerine tabidir. 

Ancak Fransa vizesi için Yeşil Pasaport, Hizmet ve Diplomatik pasaport hamilleri ülkeye olan seyahatlerinden önce pasaportlarının geçerlilik sürelerine dikkat etmelidirler. Pasaportların geçerlilik süresi seyahat dönüş tarihinden sonra 3 ay olmalıdır.

fransa vize ücreti

Fransa Vizesi Randevu

Fransa vize için randevu alınmadan işlem yapılamamaktadır. Fransa vize randevu tarihi müsaitlik durumunuzu göz önünde bulundurarak size en uygun tarih ve saate almaktayız. Euroasia GVS randevuyu veren kurum değil, randevuyu sizin adınıza alan aracı kurumdur.

Fransa vizesi randevu prosedürü değişmiştir. Önceden başvuru evraklarının teslimi ve biyometri işlemleri için randevu günü alınırken, artık ilk adım olarak başvuru formu doldurulmakta, ardından kişi randevu sistemine yönlendirilmektedir. Vize başvurunuzdan önce bu bilgiyi göz önünde bulundurunuz.  Fransa vizesi için randevu alınması zorunludur. Vize Fransa için Schengen bilgi yönetim sistemi kuralları çerçevesinde alınır. Başvurunuzda seyahat tarihlerinizi ve Fransa vize randevu tarihi konusunda tercihlerinizi bizimle paylaşarak zaman kaybı yaşamadan randevu alabilirsiniz. Son 5 yıl içinde pasaportunuzda VIS ibareli Schengen vizeniz bulunuyorsa yetki alanı ayrımı olmaksızın evraklarınızı merkez ofisimize göndermeniz halinde işlemlerinizi başlatmaktayız.

fransa vize randevu

Fransa Vizesi Nasıl Alınır

Fransa vizesi nasıl alınır, Fransa’ya vizesi almak zor mu , Fransa vizesi kaç günde çıkar soruları Fransa vizesi hakkında en çok merak edilen soruların başında gelmektedir.

Euroasia GVS, Schengen departmanı yetkililerimiz gönderdiğiniz evraklarınızı teslim aldıktan sonra evraklarınızın kontrolünü sağlamaktadırlar. Eksik veya hatalı evrak bulunan başvuru dosyalarında sizi bilgilendirmekte; sorunun çözümüne yönelik çalışma yürütmektedirler. Lütfen bu aşamada evraklarınızı eksiksiz bir şekilde ve uyarıları dikkate alarak hazırlayınız. Schengen vize başvuru aşamaları konusunda dilerseniz telefon ile canlı destek de alabilirsiniz. Fransa vizesinin en hızlı ve kolay şekilde aşağıdaki başvuru adımlarını izleyerek alabilirsiniz.

1) Fransa Vize Başvuru Formunuzu doldurun.

Fransa vize başvuru formunu doldurma konusunda alanında uzman yetkililerimizden tam destek alabilirsiniz. Geçtiğimiz yıl değişen sistem ile artık Fransa vize başvuru formu online olarak doldurulmaktadır. Fransa online vize başvuru formunu doldurma konusunda Schengen departmanı yetkililerimizle iletişime geçiniz.

2) Fransa Vizesi İçin Gerekli Evraklarınızı hazırlayın.

Fransa vizesi için gerekli evraklarınızı hazırlayın. Fransa vize başvuru evraklarınızı eksiksiz ve belirtilen açıklamaları göz önünde bulundurarak hazırlamanız gerekmektedir. Değerli ziyaretçimiz vize başvurularınızı değerlendirme ve sonuçlandırma yetkisi tamamen Fransa Büyükelçiliğinin ve diğer Fransa Başkonsolosluğunun inisiyatifindedir. Eksik ve hatalı olarak hazırlanmış başvuru dosyaları işleme alınmayabilir veya başvurunuz ret ile sonuçlanabilir. Sorunsuz bir başvuru süreci için evraklarınızı özenle hazırlayarak bize ulaştırmanızı rica ederiz.

3) Fransa vize ücretinizi ödeyin.

Fransa vize ücreti,  Fransa konsolosluğu vize harç bedeli, yetkili vize servisi hizmet bedeli, seyahat sağlık sigortası, pasaportunuzun vize servisimizden alınması ve tekrar en hızlı şekilde teslim edilmesini sağlayan kurye bedeli ve Euroasia GVS hizmet bedelini kapsamaktadır. Euroasia GVS hizmet bedeli 30 Euro’dur. Her şey dahil toplam ücret 130 Euro’dur.  Fransa’ya ailece veya grup halinde seyahat planınız varsa yetkililerimizi toplum işlem ücreti teklifi alabilirsiniz.

Fransa vize başvuru reddi durumunda ücret iadesi yapılmamaktadır. Vize ücreti başvurularınızın işleme alınabilmesi içindir. Fransa vize işlemleri için 2019 yılına ait güncel ücret bilgisi e-mail adresinize, kişisel durumunuza uygun evrak listeleri ile birlikte iletilecektir.

Bilgi e-mailinde yer alan Fransa vize ücretini yetkililerimiz tarafından size iletilecek banka hesap bilgilerinize TL karşılığı olarak yatırabilirsiniz. Fransa vize işlem ücretinizi dilerseniz döviz bazında nakit olarak da vize başvuru evraklarınızla birlikte kurumumuza ulaştırabilirsiniz.

fransa vizesi nasıl alınır

4) Parmak izi tarama işlemini gerçekleştirin.

Fransa vize başvuru belgelerinizi kurumumuza ilettiğinizde parmak izi prosedürü için randevunuzu almaktayız. Randevu alma işlemlerinizi yetkililerimize bırakabilirsiniz. Size en uygun tarihe randevunuzu almış olacağız. Böylece mevcut durumunuza uygun tarih ve saatte biyometrik verilerinizi ibraz edebilirsiniz. Fransa vize işlemlerinizde randevu gününde yetkililerimiz, parmak izinizi verirken sorun yaşamamanız için biyometrik veri beyanınız esnasında size eşlik edeceklerdir.

5) Pasaportunuzu teslim alın.

Parmak izi beyanınızdan sonra işlemleriniz sürerken vize sonucunuzu her gün düzenli olarak sorgulayacağız. Siz de yetkililerimizi arayarak veya vize sorgulama talebinizi mail olarak help@eagvs.com’a belirterek vize sonucunuzu sorgulatabilirsiniz. Schengen yetkililerimiz işlemlerinizin sonuçlanmasıyla sizi vakit kaybetmeden bilgilendireceklerdir. Fransa vize işlemlerinizin neticelenmesinin ardından başvurunuz onaylanırsa vizenizin işlenmiş olduğu pasaportunuzu ofisimize gelerek teslim alabilirsiniz. Dilerseniz, pasaportunuzu ev veya iş adresini de kargo ile göndermekteyiz.

Pasaportlarını teslim alan yolcularımızın vize tarihlerini, vizelerinizin üzerinde bulunan şahsi bilgilerini ve vizenizin kaç girişli olduğunu belirtir ibareleri kontrol etmelerini rica ederiz. Kimlik bilgilerinizde herhangi bir yanlışlık varsa zaman kaybetmeden yetkililerimizi bilgilendiriniz.

Fransa Vizesi Kaç Günde Çıkar

Kısa süreli Schengen Fransa vizesi kaç günde çıkar sorunuzun cevabı olarak evrakların beyan edildiği randevu tarihi sonrası 4-7 iş günü diyebiliriz. Konsolosluğun yoğun olduğu bayram, resmi tatil öncesi zamanlarda bu süre uzayabilir. 4-7 iş günü süre vize başvurularının ortalama sonuçlanma süreleri hakkında öngörü belirtmek için belirtilmiştir. Yabancı pasaportlarla yapılan başvuruların değerlendirme süresi daha uzundur. Ayrıca Fransa’nın ve Türkiye’nin resmi tatil günleri öncesinde yapılan başvurular da yoğunluktan dolayı daha uzun sürede sonuçlanabilmektedir.  Değerli ziyaretçilerimiz, Fransa vize işlemleriniz için Schengen yetkililerimizi arayabilir, mesleksel durumunuza uygun evrak listelerini bilgi maili olarak talep edebilirsiniz. 2018 Fransa vize ücreti yılına ait güncel servis bedellerini öğrenebilirsiniz.

Dikkat: Fransa seyahat tarihinize 15 günden az bir süre kalmışsa vizeniz onaylansa dahi seyahat tarihinize yetişemeyebilir. Fransa vize işlemleri için sunacağınız evrakların güncel olması gerekmektedir. Evraklarınızı randevu tarihinizden son 10 gün önce temin etmeniz gerekecektir.

fransa turistik vize

Fransa Vizesi Muvafakatname

18 yaş altında olan her başvuru sahibi “Fransa vizesi muvafakatname” adı altında noter tarafından hazırlanan belgeyi sunmakla yükümlüdür. 18 yaş altındaki kişinin Fransa’ya seyahat edebilmesi için anne ve babasının/yasal vasisinin onayı gerekir. Muvafakatname anne ve babanın çocuğun yurt dışına çıkışına izin veren resmi bir beyandır.

12 yaş altı vize başvuru sahiplerinin başvurularını şahsen yapmalarına gerek yoktur. 12 yaş altındaki vize başvuru sahipleri ülkeye yalnız seyahat edecekse, anne ve baba tarafından imzalanmış, orijinal noter onaylı muvafakatname belgesi sunulmalıdır. 12 yaş altındaki başvuru sahibi aile fertleriyle birlikte seyahat edecekse muvafakatname sunulmasına gerek yoktur.

Evlilik ve boşanma gibi durumlardan dolayı soyadı değişikliği yaşamış kişilerin vize başvuruları kabul edilmemektedir. Pasaport ve nüfus cüzdanınızdaki ad ve soyadın aynı olması gerekmektedir.

Fransa vize işlemlerinizde ayrıntılı bilgiler için Schengen yetkililerimizi arayabilirsiniz, sorularınızı görüşlerinizi help@eagvs.com mail adresine yazarak kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.

fransa vizesi

Fransa Vizesi Başvuru Bölgeleri

Türkiye'nin Her Bölgesinden Kolayca Başvurunuzu Yapın!

Fransa vize işlemlerinizi Euroasa GVS ile İstanbul başta olmak üzere Ankara, Bursa, Antalya, İzmir, Gaziantep, Edirne ofislerimiz aracılığıyla Türkiye’nin neresinde ikamet ederseniz edin Schengen vize işlemlerinizi kurumumuz aracılığıyla tamamlayabilirsiniz.

Fransa Büyükelçiliği Ankara’nın yetki alanına giren illerin listelerini ve konsolosluk departmanı vize servisi resmi tatil günleri için Fransa Büyükelçiliği Ankara sayfasını ziyaret edin.

Fransa Başkonsolosluğunun görev alanına giren illerin listelerini ve konsolosluk departmanı vize servisi resmi tatil günleri için Fransa Konsolosluğu İstanbul sayfasını ziyaret ediniz.

Fransa vizesi için İstanbul’dan başvuru yapabileceğimiz iller;

İstanbul, İzmir, Bursa, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Çanakkale, Denizli, Düzce, Edirne, Kırklareli, Kocaeli, Kütahya, Manisa, Muğla, Sakarya, Tekirdağ, Uşak, Yalova.

Bu illerin dışında bir bölgede ikamet ediyorsanız başvurunuzu Ankara’dan, Bursa’dan, Edirne ve ofislerimiz aracılığıyla tamamlayabilirsiniz. Fransa Vize Başvuru sahiplerine bu illerde bulunan ofislerimizle kolaylaştırılmış vize işlem hizmeti sunmaktayız.

Fransa vize başvurunuzda yetkilimizin gönderdiği evrakları vakit kaybetmeden hazırlamanız gerekmektedir. Bu nedenle başvuru evraklarınızı vakit kaybetmeden bize göndermeniz gerekmektedir. Evraklarınızda bir eksik veya hata bulunmuyorsa randevu tarih ve saatinizi onayınıza sunmaktayız. Randevu gününde Euroasia GVS operasyon yetkilimiz size asistanlık edecektir.

Fransa D Vize

Fransa Schengen vizesi 180 gün içerisinde maksimum 90 güne kadar olan seyahatler için geçerlidir. Seyahat nedeniniz 90 günden fazla konaklama gerektiriyorsa öğrenim, çalışma, Fransa Aile Birleşimi uzun süreli Fransa D Vize başvurusunda bulunmalısınız. D vize başvurularınızı doğrudan Fransa Büyükelçiliğine veya Fransa Başkonsolosluğuna yapabilirsiniz.Seyahatiniz süresince birden fazla Schengen ülkesini ziyaret edecekseniz vizenizi Schengen Bölgesine giriş yapacağınız ve en uzun konaklama süresini ayıracağınız ülkeden almalısınız.

fransa ticari vize

Fransa Vize Başvurusundan Önce Bunlara Dikkat Edin!

  • Fransa vizesi işlemlerinizi vize servisimiz aracılığıyla tamamlayabilirsiniz. Fransa vizesi işlemleriniz için web sitemizde yer alan bilgilerin sizin için yeterli olmaması durumunda Schengen departmanı yetkililerimize bağlanarak gereken desteği alabilirsiniz.
  • Seyahat sebebinize göre size en uygun evrak listesini içerir bilgilendirme e-malini talep edebilirsiniz. Vize işlemleri konusunda faydalı bilgi sağlamak amacıyla hazırladığımız sayfamızda mesleksel (çalışan, işveren, emekli, ev hanımı) durumunuza göre farklılaşan evrak listelerine ulaştıktan sonra hazırlamış olduğunuz evraklarınızı kurumumuza ulaştırabilirsiniz.
  • Fransa vize başvuru evraklarınızı eksiksiz bir şekilde hazırlamış olmanız vizenizin işleme alınma süresini kısaltacaktır. Fransa Konsolosluğunun France visa müracaatlarını sonuçlandırma süresine müdahale edilememektedir. Vize başvurularınız öngörülen tarihten daha uzun bir sürede sonuçlanabilir. Schengen vize başvuru evraklarınızı eksiksiz bir şekilde hazırlayarak bize iletirseniz belgelerinizi tekrar temin etmek ve yeni bir randevu tarihi almak gibi nedenlerden oluşan zaman kayıplarını önleyebilirsiniz.
  • Başvuru evraklarınızı size en yakın ofisimize şahsen gelerek, üçüncü bir kişi aracılığıyla elden veya kargo ile ofisimize ileterek Schengen  departmanı yetkililerimize ulaştırabilirsiniz.
  • Vize işlemlerinize başlamadan önce zamanınızı iyi planlamanız gerekmektedir. Schengen vize müracaatlarınızı seyahat tarihinize 1 ay kala tamamlamanız gerektiğini hatırlatırız.
Fransa vize başvurunuzu vakit kaybetmeden başlatmak ve daha fazla bilgi için +90 (212) 963 04 50 numaralı merkez hattımıza bağlanabilirsiniz. 

fransa vizesi

Fransa ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Cevabı Görüntüle
M. Adalı 05/09/19, 16:30
Bordo pasaport sahibiyim, eşim Lübnanlı ve Türkiye’de yüksek lisans öğrencisi aynı zamanda çalışıyor. Eşimle birlikte Fransa’ya gezi amaçlı seyahat etmek istiyoruz. İkimiz için de yol gösterici olup başvuru işlemleri ve Fransa vize fiyatları hakkında bilgi verir misiniz
Cevabı Görüntüle
N. Yalçın 30/07/19, 13:05
Merhaba, Erasmus değişim programıyla staj için 3 aylığına Fransa’ya geldim (3 aylık eğitim vizesi aldım), fakat şimdi programı uzatmak istiyorum, Fransa vize uzatmasını nasıl sağlayabilirim?
Cevabı Görüntüle
D. Kahraman 02/08/19, 09:19
Merhaba, iki ay sonra Fransa’da işimle ilgili yapılacak bir fuara katılacağım ve Fransa’ya eşimle birlikte gitmeyi istiyoruz. Ancak eşim farklı bir sektörde çalışıyor ve sadece gezmeye gelecek. Bu durumda ikimizin yazacağı Fransa talep dilekçesi aynı mı olacak yoksa farklı dilekçe türü mü doldurmamız gerekir?Bir de Fransa Ticari Vize Dilekçesini Türkçe yazmamız yeterli midir ? İngilizce mi yazmak gerekir . El yazısı ile mi yazmak gerekir. Bir de ticari ve turistik vize dilekçe örneğine nasıl ulaşabiliriz? Bilgi verirseniz mutlu oluruz.

Cevabı Görüntüle
C. Özel 01/08/19, 16:47
İyi çalışmalar. Ben 2 ay sonrası için Fransa'ya gezmek için gitmek istiyorum. Fransa vizesi İzmir başvuru yeri nerededir bunu öğrenmek istiyorum. Biraz araştırdım ama kafam karıştı. Bir de öğrenci olduğum için seyahat masraflarımı babam karşılayacak. Onun da form doldurması gerekli mi?
Cevabı Görüntüle
Y. Gümüş 13/09/19, 16:29
Merhaba, kuzenim ile dayımın kızının düğünü olan fransaya gitmek istiyoruz. Ortalama 25 gün durucaz. Vize işlemleri toplamı 130€ olduğunu biliyorum fakat parmak izi gibi işlemler İstanbulda sonuç vermesi uzun sürer mi, yoksa randevuya mı girmiş oluyor bu konuda kafam karıştı, sormamın nedeni, ikimizde İstanbuldan uzakta yaşıyoruz ve İstanbula gel git yapmak istemiyoruz bu işlemler için. Tekte gelip bu işlemleri halletmek oluyor mu ve ayrıca Vize süresi diye bir şey gördüm, bu vizeler 30 gün mü oluyor, Gezi amaçlı seyahatte Fransa Schengen vize ücreti nedir
Cevabı Görüntüle
C. Şeker 11/09/19, 17:41
Selamlar. Kız arkadaşımla Fransa vizesine başvurmak istiyoruz. Aklımızı karıştıran bir problem var. Vize için otel rezervasyonu isteniyor. İnternetten rezervasyonu yapacağım ama 2. kişinin ismini sormuyor. Rezervasyon benim adıma görünecek. Kız arkadaşım aynı rezervasyonu vize evraklarına eklemesi gerekecek. Fransa vizesi ne kadar, danışmanlık bedeli ne kadar? Bu konularda bilgi rica edeceğim.
Cevabı Görüntüle
F. Gözde 06/09/19, 14:59
Haftaya Paris’e annemle gidiyorum reşit olmadığım için noterden Fransa vizesi için muvafakatname almam gerekiyor mu? Bu arada pasaportum var diğer evraklar nedir? 16 yaşındayım öğrenciyim, bilgi verirseniz memnun olurum
Cevabı Görüntüle
H. B. 06/09/19, 14:09
Merhaba Ben Türkiye'de yaşayan bir Katar Vatandaşıyım. Üniversite eğitimimi Türkiye'de gördüm. 4 aydır bir şirkette finans departmanında çalışıyorum. Katar vatandaşları için Fransa vizesi nasıl alınıyor? Fransa’ya beş gün gezi için gitmek istiyorum. Mümkünse detaylı bilgi alabilir miyim? Teşekkürler, İyi Çalışmalar...
Cevabı Görüntüle
E. Çetinler 06/09/19, 10:40
Merhaba benim nişanlım Fransa’da yaşıyor. Kendisi hem Türk hem Fransa vatandaşı. Aile ve arkadaş vizesine başvurmak istiyorum davet mektubu nasıl olmalı kendisi mi yazmalı yoksa belediyeye mi gitmesi gerek? Bir de buradan yapacağım bir VIP vize randevu nasıl alacağız? Rahatsızlığı nedeniyle acil olarak uçmam gerekiyor. Normal aile ve arkadaş ziyareti ücreti ne kadar olur? Vip vize ne kadar? Teşekkürler
Cevabı Görüntüle
H. Doğan 05/09/19, 15:32
Emirlik, Dubai vatandaşı olan ve TR ikameti bulunan arkadaşım adına yazıyorum. Fransa’da uluslararası bir şirket çalışanı arkadaşı kendisini davet etmiş. 5 gün turist olarak Fransa’de kalıp dönecekmiş. Lyon’da arkadaşının evinde kalacakmış. Davet mektubuna gerek var mı varsa nasıl alacağını ve hangi dilde olması gerektiğini soruyor? Mektubu başvuru merkezine mi yoksa direkt şahsına mı göndermesi gerektiğini soruyor? Yardımcı olabilir misiniz
Aile Ziyareti Vize İşlemleri
Vize Ücreti
Öğrenci Vizesi
Transit Vize İşlemleri
Vatandaşlık
Vize Randevusu
Vize Başvuru Formu
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES