x
Fransa

Vize İşlemleri

Fransa

Telefon/Faks

+90 (322) 245 01 03

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

adana@eagvs.com

Fransa Vize Başvuru, Adana

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Euroasia GVS Adana Şube Sayfasına Hoş Geldiniz.

Fransa vizesi Adana işlemleriniz için Euroasia GVS sizlere kolaylaştırılmış bir başvuru hizmeti sunmaktadır. Adana’da ikamet eden yolcularımız vize başvuru işlemleri için Euroasia GVS’yi tercih edebilir, başvuru koşullarına dair detaylı bilgileri çağrı merkezlerimizi arayıp Fransa vize temsilcilerimize danışabilir. 

Çukurova, Turgut Özal, Barajyolu, Ziyapaşa, Gazipaşa, Yüreğir, Seyhan, Ceyhan, Şakirpaşa, Kazımkarabekir ve çevresinde ikamet ediyorsanız Fransa vizesi işlemleri için Adana çağrı merkezlerimizi arayarak güncel evrak bilgisi talep edebilir ve süreç hakkında bilgi aldıktan sonra seyahatinizi temsilcinizle planlayabilirsiniz.

Aynı zamanda Osmaniye, Hatay, Mersin, Niğde, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Nevşehir, Aksaray, Gaziantep, Kahramanmaraş, Malatya, Elazığ, Adıyaman ve çevre şehirlerde ikamet eden başvuru sahipleri de işlemleri için Adana çağrı merkezimizi arayarak seyahati için alması gereken vize hakkında bilgi ve başvuru desteği talep edebilirler. 

25 Eylül 2014 tarihinden sonra Schengen ülkeleri için parmak izi olan (VIS ibaresi) yolcularımızın başvuru için şahsen gelmesine gerek yoktur. Ancak Fransa vize başvurularında bazı schengen ülkeleri için verilen parmak izi kabul edilmemektedir. Daha önceden vermiş olduğunuz parmak izinin hala geçerli olup olmadığını vize danışmanımıza sorarak teyit edebilirsiniz. 

Adana’dan Fransa vizesi için başvuru yapacak olan yolcularımız öncelikle çağrı merkezlerimizi arayarak seyahat detayları ve mesleki durumları ile ilgili bilgi vermelidir. İletişimde olduğunuz vize danışmanımız size seyahat amacınız ve mesleki durumunuz doğrultusunda hazırlamanız gereken evrakları e-posta ve sms yöntemi ile tarafınıza iletmektedir.

Almış olduğunuz Fransa için gerekli evraklar Adana listesini inceledikten sonra bizimle çalışmaya karar verdiğinizde bizi arayarak başvuru işlemleri için destek talep edebilirsiniz. Sizlerden almış olduğumuz talepler doğrultusunda en doğru yönlendirmeler ile başvurunuzu hızlı ve zahmetsiz şekilde tamamlamanız için elimizden gelen desteği vermekteyiz.

Adana’dan Fransa Vizesine Nasıl Başvurulur?

Fransa turistik, ticari, aile ziyaret ve transit vize başvurularınız için Euroasia GVS’den başvuru ve danışmanlık hizmeti talep edebilirsiniz. Adana’dan yapacağınız Fransa vize başvuru işlemleriniz içiz siz değerli yolcularımıza hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Adana ikametli yolcularımız işlemlerini Ankara ofisimiz aracılığı ile gerçekleştirebilirler. Daha önce schengen ülkelerine seyahat edilmiş ise (25 Eylül 2014’ten sonra) parmak izinizin geçerli olup olmadığını Fransa vize temsilcilerimize sorarak bilgi alabilirsiniz. Eğer parmak izinizin güncel olduğu sonucuna varılırsa şahsen gelmenize gerek kalmadan evraklarınızı sadece kargo ile bize ulaştırarak başvuru hizmeti alabilirsiniz.

Fransa vizesi Adana başvuruları için sunulacak olan evrakların seyahat amacına ve kişinin mesleki durumuna uygun olması gerekmektedir. Başvuru için sunulan eksik ya da hatalı bir evrak, değerlendirme süresini uzatabileceği gibi başvurunun olumsuz sonuçlanmasına da sebebiyet verebilir. Dolayısı ile hazırlanması gereken evraklar konusunda vize temsilcimize danışmanızı ve seyahat amacınız ile mesleki durumunuza uygun olarak evrak hazırlama konusunda destek almanızı tavsiye ederiz.

Adana’dan yapılacak Fransa vize başvurularınız konusunda destek vermek, başvuru aşamalarınızı kolaylaştırmak ve doğru bir başvuru yapmanız adına sizlere yol göstermekteyiz. Seyahatiniz ve hazırlamanız gereken evrak listeleri konusunda aklınıza takılan her soruyu çekinmeden çağrı merkezimizi arayarak vize danışmanımıza yöneltebilirsiniz.

Fransa Vizesi İçin Gerekli Evraklar, Adana

Fransa vize başvurusu için hazırlanması gereken evraklar konusunda bilgi almadan önce seyahat amacınızı netleştirmeniz gerekir. Hazırlanması gereken Fransa vizesi evrakları kişinin seyahat amacına ve mesleki durumuna göre değişmektedir.

Tüm vize türleri için hazırlanması gereken standart evraklar bulunmaktadır. Bunlar; seyahat sonrası en az 3 ay daha geçerli olan pasaport, uygun ölçülerde çekilmiş yeni biometrik fotoğraf, tam vukuatlı nüfus kayıt örneği, ikametgah belgesi, kimlik fotokopisi, konsolosluğa hitaben yazılmış şahsi vize talep dilekçesi, davetiye ile gidilecekse davetiye belgesi, mesleki evraklar ve seyahat sağlık sigortası bunlardan bazılarıdır. 

Adana Fransa vizesi başvurularınızda seyahat amacınıza uygun doğru ve güncel evrak listesi için çağrı merkezlerimizden bize ulaşınız. Sizlere hazırlamanız gereken evraklar konusunda süreç boyunca destek olmaktayız. 

Adana’dan Yapılan Fransa Vize Başvuruları Kaç Günde Çıkar?

Adana’dan yapılan Fransa vize başvuruları kaç günde çıkar sorularına yönelik olarak; Fransa vize başvuruları 5 iş günü içinde sonuçlanmaktadır. Ancak bu süre başvuru sahibinin sunmuş olduğu evraklar çerçevesinde değişebilmektedir. Başvuru sürecinde herhangi bir sorunla karşılaşmamak adına vize başvurularınızı en az 15 gün önceden başlatmanızı tavsiye ederiz. 

Başvurunuz yapıldığında sonuçlanma aşamasını da titizlikle takip etmekte ve sonuçlandığında sizi haberdar etmekteyiz. Fransa vizelerine dair aklınıza takılan her soruyu iletişim adreslerimizden bize mesai saatleri içinde sorabilirsiniz. 

Fransa ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';