x
Fransa

Vize İşlemleri

Fransa

Fransa Vip Vize

Z. Betül İpek 12/08/19, 13:40
Nasıl hızlı şekilde vize alabilirim, Fransa vip vize kaç günde çıkar
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba Zehra Betül Hanım,

Fransa vize başvurusu için öncelikle evraklarınızı eksiksiz bir şekilde hazırlamanız ve başvuru formunuzu  tam ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekir. Randevunuz  alındıktan sonra herhangi bir eksiklik olması ya da formunuzun yanlış hazırlanmasından dolayı zaman kaybı yaşamanız, yeni bir randevu tarihi almanıza neden olabilir bu durumda vize başvurunuzun otomatik olarak uzamasına neden olur. Fransa vip vize başvuruları değerlendirme süresini kısaltmaz, ancak randevu önceliği tanıyabilir. Fransa vip vize ortalama 3-7 iş gününde çıkmaktadır. Ayrıntılı bilgi için bize +90 (212) 963 04 50  numaralı hattımızadan ulaşabilirsiniz. 

Saygılarımızla,

Gökhan K.

Evrim N. 

 

S. Kopuk 14/11/19, 10:34

Merhaba. Satış firması olarak çalışan iş ekibimiz ile beraber Fransaya seyahat etmemiz gerekiyor. İş amaçlı yapılacak olan seyehat için çabuk vizeye ihtiyaç duymaktıyız. Toplantı gerçekleştireceğimiz şirket ile gününde ya da önceden Fransa’ya ulaşım sağlamamız gerekmektedir. Aksilik yaşamamak için erken vize almak istiyoruz, yani beklemek istemiyoruz. Bunun için Fransa vip vizesi almamız gerekli mi? Çabuk vize almak için vip vize başvurusunda mı bulunmamız gerekmektedir?

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 14/11/19, 10:34

Merhaba, değerli ziyaretçimiz Fransa VIP vizesi için bilgilendirmeyi sizlere açıklayacağız. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve Bordo pasaporta sahip her vatandaşın vize alması gerekmektedir. Bunun dışında kalan Yeşil, Gri ve Siyah pasaporta sahip bireylerin 180 gün içerisinde 90 günü aşmayan süre zarfında vizesiz seyahat etme hakkına sahip olurlar. Fransaya yapacağınız seyehat için Bordo pasaporta sahip iseniz ve vize işlemleri için beklemek ya da vize çıkış süresini uzatmak istemiyorsanız Fransa Vip vize almanızı tavsiye ederiz. Alacağınız VIP vizesi sayesinde uzun sürece girmeden vizenizi alabilir ve seyahatinizi gerçekleştirebiliriz. Yapacağınız seyehatin amacı ziyaret olması nedeniyle gerekli bir bildiri sunmanız gerekmemektedir. Yani sizler Fransaya iş amaçlı gittiğiniz için ziyaret ettiğiniz şirketin bilgilerini vermeniz gerekli görülmez. Farklı bir amaç ile seyehat etmek isterseniz bunu konsolosluğa bildirip, bu yönde işlemelerinizi devam ettirmeniz gerekmektedir. Vip vizesinin işlemlerini başlatmak isterseniz vize başvurunuza Fransa Vip vize olarak tanımlamanız ve bu yönde işlemelerinizi devam ettirmeniz gerekmektedir.

Saygılarımızla,

Evrim

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';