x
Fransa

Vize İşlemleri

Fransa

Fransa Vize Başvuru Merkezi

E. Açıkgöz 26/07/19, 12:07
Merhaba, önümüzdeki ay Fransa’ya gitmeyi düşünüyorum. Gerekli evraklarla ilgili bilgi almak için Fransa vize başvuru merkezi yardımcı oluyor mu? Şimdiden teşekkür ederim.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba Erdoğan Bey,

Fransa vize başvuru merkezi'ne önümüzdeki ay yapacağınız Fransa seyahatiniz için gerekli olan bütün evrak listesini internet sitemizden bulabilirsiniz. Fransa vize başvuru merkezi olarak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına ve Türkiye’de ikamet eden yabancıların, Fransa vize başvuru evraklarını başvuru sahibinden teslim alarak yetkili birime teslim etmekteyiz. Evrakları hazırlama aşamasında Fransa online vize başvuru formunun doldurulması ve vize dilekçesinin hazırlanması konusunda destek sağlamaktayız. 

Fransa vize başvuru işlemlerinizi daha kolay ve vakit kaybı yaşamadan yapmak için Euroasia GVS ile çalışabilir, vize başvuru sürecinizi sorunsuz bir şekilde yapabilir ve en kısa sürede en iyi sonuca ulaşabilirsiniz. Schengen bölgesi ülkelerinden biri olan Fransa, vize başvurularını diğer Schengen ülkeleri gibi detaylı incelemekte ve evrak hazırlama sürecinde eksik bırakılmış ya da yanlış hazırlanmış evrak olması halinde vize başvurusunu reddetmektedir.Bu durum sonucunda başvuru sahibi hem vakit kaybı hem de başvuru için ödeme yaptığından nakit kaybı yaşar.

Seyahatine kısa süre kalanlar için ayrıca vize alma süreci geciktiğinde bütün yapılan seyahat masrafı başvuru yetişmediği için çöpe atılmış olur. Bütün bu sorunlarla karşılaşmamak için dilerseniz Fransa vize firmaları arasında en yüksek olumlu geri dönüş alan firmamızın deneyimli danışmanları ile çalışabilirsiniz.

Fransa vize merkezi olarak sizin için evrakları hazırlama sürecinize destek olur, tüm başvuru sürecinin bütününde sizinle birlikte yol alır. Pasaportunuzun geçerlilik süresini, temin etmeniz gereken nüfus kayıt bilgilerini,  edinmeniz gereken fotoğrafların özelliği gibi tek tek uğraşmanız gereken bütün evak işinden, hesap dökümünüze, seyahat sigortası, bilet rezervasyonları ve tatiliniz boyunca yapacağınız konaklamaların rezervasyon bilgilerini gösteren evraklara kadar her konuda yıllardır bu işle özel olarak ilgilenen ve işinde profesyonelleşen kadromuzla size gereken desteği sağlıyoruz. Bunun dışında seyahat sürenizin tamamını kapsayan seyahat sigortanızı yapma konusunda da firmamız size yardımcı olacaktır.

Fransa vize başvuru sürecine başlamaya karar verdiğiniz zaman, bulunduğunuz ikamete en yakın Euroasia GVS bürosunu arayıp randevu alarak süreci bizimle birlikte ilerletebilirsiniz. Bu süreçte bütün evaklarınızın eksiksiz hazırlandığına emin olduktan sonra vize başvuru merkezinde randevu alınır ve başvuru süreciniz başlamış olur.

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Balıkesir Fransa vize başvuru merkezi iletişim bilgileri için ilgili bağlantıyı ziyaret ediniz. 

Evrim/ Euroasia GVS Schengen

fransa vize merkezi

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';