x
Fransa

Vize İşlemleri

Fransa

Fransa Vize Merkezi

F. Aydın 17/09/19, 16:00
Fransa vizesi alarak annemi Fransa’ya turla gezi amaçlı göndermek istiyorum. Fransa Vize Merkezi olarak adresiniz Ulus, Beşiktaş ofisine mi evrak getirmemiz gerekiyor. Parmak izini nereden vereceğiz? Annem için Fransa vizesi için gerekli evraklar, vize alım süresi ve vize ücreti hakkında bilgi almak ve Fransa vizesine müracaat etmek istiyorum.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhabai

Fransa vize merkezi ofisimiz Ulus, Etiler, Beşiktaş’ta bulunmaktadır. İstanbul’da ikamet ediyorsanız evraklarınızı ofisimizi ziyaret ederek iletebilirsiniz. Evraklarınızı dilerseniz kargo ile de gönderebilirsiniz. Anneniz son beş yıl içerisinde parmak izi vermemiş ise Beyoğlu Piyalepaşa’da bulunan parmak izi merkezinden parmak izi vermesi gerekecektir. Parmak izi tarama işleminin gerçekleştirileceği gün operasyon yetkilimiz annenize bir sorunla karşılaşmaması adına asistanlık edecektir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için değerlendirme süresi randevu tarihi 3-5 iş günüdür. Fransa vize randevu ise Fransa Konsolosluğu’nun yoğunluğuna göre ileri bir tarihe verilebilir. 
 

Fransa vize ücreti toplamda 130 €’dur. Bu tutarın 100 €’su sizin adınıza konsolosluk harcını, parmak izi işlem merkezi servis bedelini ve seyahat sigortası çıkartırken harcanmaktadır. Euroasia GVS hizmet bedeli 30 €’dur. Başvurunuzu Euroasia GVS Fransa Merkezi'nde vakit kaybetmeden gerçekleştirebilirsiniz. İletişim bilgilerimizi aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Saygılarımızla,
Evrim

fransa vize merkezi

Cevap Ver