x
İspanya

Vize İşlemleri

İspanya

İspanya Vize Başvuru Formu

İspanya Vize Başvuru Formu

İspanya vize başvurularında başvuru formunun dikkatlice doldurulması ve seyahat amacını net olarak ifade etmesi gerekir. İspanya vize başvuru formu doldurulurken hatalı veya eksik bilgi verilmesi, vize reddine neden olabilmektedir. Vize başvuru formunda, seyahat amacı, seyahatin masraflarının nasıl karşılanacağı, seyahat tarihleri, pasaport bilgileri ve diğer kişisel bilgiler eksiksiz ve hatasız olarak belirtilmelidir. Hatalı bilgilerle doldurulmuş vize başvuru formlarının vize başvuruları reddedilebilir veya vize kararı red ile sonuçlanabilir.

İspanya vize başvurusu taleplerinizde formlarınız EAGVS müşteri temsilciniz tarafından doldurulur. Başvuru formlarınız, pasaport bilgileriniz ve seyahat amacınıza uygun olarak eksiksiz doldurulur ve yalnızca vize başvurunuzda imzalamanız yeterli olur. Her başvuru için, güncel 2023 formları kullanılmaktadır. Vize başvuru formları İspanya Konsolosluğu tarafından güncellenmektedir.

İspanya Vizesi Online Başvuru Formu Doldurulabilir Mi?

Vize başvuru formları el ile veya bilgisayar ortamında doldurulabilir, online form doldurma işlemi bulunmamaktadır. El ile doldurulan formların okunabilirliğine dikkat edilmelidir. İspanya vize başvuru formu İspanyolca, Türkçe veya İngilizce olarak doldurulabilir. Vize başvuru formunda imzanız, gerçeğe aykırı beyan verilmediğini belirtir. Gerçeğe aykırı beyan verildiği tespit edilmesi halinde onaylanmış vizeniz İspanya makamları tarafından iptal edilir. Vize başvuru formunda meslek bilgileriniz, pasaport bilgileriniz, seyahat amacınız, seyahat tarihleriniz belirtilir ve İspanya konsolosluğu vize değerlendirmenizde başvuru formunuzu dikkate alır. Başvuru formunda belirtilen bilgilerin evraklarla desteklenmiş olması da bir diğer değerlendirme unsurudur.

İspanya vize başvuru formu 2023 yılında İspanya konsolosluğu tarafından güncellenmiştir. Güncel vize başvuru formları için tıklayınız.

Vize Başvuru Formu Doldurulurken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle formun 2023 yılı güncel olduğundan emin olunmalıdır. Form doldurulurken pasaport bilgilerinde hata yapılması vize reddine yol açabilmektedir. Bir diğer sık yapılan hatalardan biri de seyahat amacına yönelik yanlış ifadelerdir. Turistik, ticari, ziyaret vizesi gibi kişi, hangi kategoride vize başvurusu yapıyorsa formda da bu bilgi doğru şekilde aktarılmalıdır. Önceki seyahat geçmişiniz, seyahatinizin finansal olarak nasıl karşılanacağı da yine başvuru formunda gerçeğe uygun olarak belirtilmelidir. İspanya vize başvurusu işlemlerinizde EAGVS’nin deneyimli ülke uzmanları tarafından başvuru formlarınız eksiksiz ve hatasız olarak doldurulur.

İspanya vize başvuru formu, vize başvuru süreci, başvuru yapılması gereken vize türü hakkında daha fazla bilgi almak, vize başvurunuzu başlatmak için 02129632297 numaralı telefondan müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

İspanya Vize Başvuru Formu

İspanya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

İspanya Vize Başvuru Formu
N. Gültutmaz 11/04/20, 15:43 Cevabı Görüntüle
Merhaba, İspanya'daki kuzenimin yanına gitmek istiyorum, 1 aylığına, kuzenim İspanya vatandaşı. İlk sorum bana 1 aylık vize çıkar mı? İlk kez yurt dışına çıkacağım. İkinci sorum da İspanya vize başvuru formu 18. soruda AB vatandaşıyla aile ilişkisini nasıl cevaplamalıyım? Bu durumda vize harcından da muaf olur muyum?
İspanya Vize Başvurusu
E. Güzel 09/04/20, 16:11 Cevabı Görüntüle
Merhaba, Kırıkkale’de yaşıyorum burada memurum, İspanya’ya gitmek istiyorum eşimle eşim de memur. Kırıkkale’den işlemlerimi nasıl yürütebilirim. Web sitenizi inceledim sanırım başvuruyu size yapmıyoruz evraklarımızı size veriyoruz siz bizim için başvuru yapıyorsunuz. Size İspanya vize başvurusu için hangi evrakları göndermemeniz gerekiyor? Randevuyu da siz mi alıyorsunuz, bizim randevuya gelmemiz gerekiyor mu?
Yazıdırılabilir Versiyonu
Turistik Vize İşlemleri
Ticari Vize İşlemleri
Aile Ziyareti Vize İşlemleri
Kültür Vizesi İşlemleri
Vize İçin Gerekli Evraklar
Vize Dilekçesi
Vize Reddi
Vize Başvuru Formu
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';