x
İspanya

Vize İşlemleri

İspanya

İspanya Hakkında Sorular & Yorumlar

İspanya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Soru Sor

İspanya Vizesi 2020
B. Aslan 09/04/20, 14:20 Cevabı Görüntüle
Merhaba, bu yaz İspanya'daki kuzenimin yanına ziyarete gitmek istiyorum, ilk kez yurtdışına çıkacağım için süreç hakkında sizden yardım almak istiyorum. Öncelikle kuzenimin bana göndermesi gereken davetiyeyi nereden almalıyız diye sormak istiyorum, KPSS’ye hazırlanıyorum herhangi bir gelirim yok bana vize verilir mi? İspanya vizesi 2020 şartları ve gerekli evraklar hakkında bilgilendirir misiniz beni?
İspanya Vizesi
H. Yeşilpınar 08/04/20, 16:56 Cevabı Görüntüle
Merhaba, bu yaz ağustos ayında İspanya’ya turistik tatil amaçlı gitmek istiyorum. İlk kez yurt dışına çıkacağım ve 3 kişilik bir arkadaş grubuyla gideceğiz. Hepimiz özel sektör çalışanıyız hangi tür vizeye başvuru yapmalıyız SGK’lılar için vize mi almalıyız? Arkadaşlarımın eski Schengen vizeleri var, sizin aracılığınızla almışlar vizelerini, yine sizinle başvuru yapmayı düşünüyoruz. Bu durumda İspanya vizesi için nasıl bir başvuru süreci izlememiz gerekiyor? Size evrak vermemiz yeterli olur mu? Bana gerekli evraklar, vize türü ve genel süreç hakkında bilgi verirseniz çok memnun olurum.
İspanya Vize Başvuru Formu
N. Gültutmaz 11/04/20, 15:43 Cevabı Görüntüle
Merhaba, İspanya'daki kuzenimin yanına gitmek istiyorum, 1 aylığına, kuzenim İspanya vatandaşı. İlk sorum bana 1 aylık vize çıkar mı? İlk kez yurt dışına çıkacağım. İkinci sorum da İspanya vize başvuru formu 18. soruda AB vatandaşıyla aile ilişkisini nasıl cevaplamalıyım? Bu durumda vize harcından da muaf olur muyum?
İspanya Vize Başvurusu
E. Güzel 09/04/20, 16:11 Cevabı Görüntüle
Merhaba, Kırıkkale’de yaşıyorum burada memurum, İspanya’ya gitmek istiyorum eşimle eşim de memur. Kırıkkale’den işlemlerimi nasıl yürütebilirim. Web sitenizi inceledim sanırım başvuruyu size yapmıyoruz evraklarımızı size veriyoruz siz bizim için başvuru yapıyorsunuz. Size İspanya vize başvurusu için hangi evrakları göndermemeniz gerekiyor? Randevuyu da siz mi alıyorsunuz, bizim randevuya gelmemiz gerekiyor mu?
İspanya Vize
M. Tutmaz 09/04/20, 13:28 Cevabı Görüntüle
Merhaba, 10 yıllık bankacıyım, geçen yıl bir doğum yaptım 16 haftalık doğum izni sonrası 6 aylık ücretsiz izin hakkımı da kullandım ve mayıs ayında tekrar aynı iş yerinde göreve başlayacağım. 2 ay sonra da İspanya’ya gitmek için İspanya vize başvurusu yapmayı düşünüyorum. Gerekli evraklarda 3 aylık bordro isteniyor, ben işe başladıktan sonraki 3. ayda mı başvurmak zorundayım yani? Müşteri temsilcileriniz bununla ilgili bana evrak listesi gönderebilir mi? Ne yapmam konusunda sizden profesyonel yardım rica ediyorum.
İspanya Schengen Vizesi
M. Gürel 09/04/20, 11:32 Cevabı Görüntüle
Merhaba, eşim ve 10 yaşındaki kızımla İspanya’ya gitmek istiyoruz, çalıştığım şirket ticari vize işlemlerini sizinle yapıyordu ben de ilk kez yurtdışına çıkacağım için yardımınızı rica ediyorum. Planladığımız seyahatte eğer yeteri kadar uzun vize verilirse Fransa ve İtalya’ya da gitmek istiyoruz. Bu durumda bizim vize başvurusunu hangi ülkeden yapmamız gerekiyor? İspanya Schengen vizesi kaç günlük veriliyor? Bir de son sorum, talep edilen vize gününe göre ödememiz gereken ücretler değişiyor mu?
İspanya Vize Randevu 2020
Ş. Altıntaş 10/04/20, 14:13 Cevabı Görüntüle
Merhaba, tarım makineleri üretimi yapan bir firmayız. İspanya'ya sattığımız makinelerin kurulumu için 3 mühendis arkadaşımıza İspanya vizesi almak istiyoruz. Masraflar şirketimiz tarafından karşılanacak 3 kişinin de 2018 ve 2019’da başka Schengen ülkelerinden bitmiş vizeleri var. İspanya vize randevu 2020 yılında yine de gerekli mi? Kişilerin parmak izi olduğu için randevuya gitmelerine gerek yok diye şeyler duyduk. Bu durumda nasıl vize alabiliriz?
İspanya Vize Randevu
S. Vural 10/04/20, 13:18 Cevabı Görüntüle
Merhaba İspanya vize randevu almak için Google'dan gördüğüm numarayı aradım benden randevu parası istediler telefondayken yatırdım parayı randevu aldılar ve randevu mektubunu emailime gönderdiler ama ben bu randevuya yetiştiremedim evraklarımı, randevu iptali için aynı numarayı aradım ama kimseye ulaşamadım. Uçak biletimi satın almıştım, vizede gecikme olursa biletim de yanacak sizi arkadaşım önerdi. Evraklarımı size göndersem acil İspanya vizesi başvurumu yapar mısınız? Lütfen acil olarak yardım eder misiniz bana?
İspanya Vize İşlemleri
K. Alıcı 11/04/20, 14:46 Cevabı Görüntüle
Merhaba, 2017 yılında Fransa’ya gitmek için vize başvurusu yapmıştım ama inandırıcı kanıt bulunmadığı için red aldım. Bu sene İspanya'ya gitmek istiyorum ve vize işimi şansa bırakmak istemiyorum bu sefer. Sizleri Google'dan gördüm, müşteri yorumlarınız filan okudum. İspanya vize işlemleri için sizden hizmet aldığımda vize garantisi veriyor musunuz?
İspanya Vize Evrakları
N. Şener 10/04/20, 17:43 Cevabı Görüntüle
Babam İspanya'da çalışıyor 2 yıldır orada ve oturumu var. Ben de bu yaz yanına gitmek istiyorum 1 aylığına bunun için hazırlamam gereken İspanya vize evrakları nelerdir? 17 yaşındayım yalnız seyahat edeceğim, babamın yanına gideceğim için yine de muvafakatname gerekir mi? Babam bana İspanya’dan sponsor olabilir mi?
İspanya Vizesi Bodrum
Ş. Güven 18/04/20, 13:31 Cevabı Görüntüle
Merhaba, Bodrum’da yaşıyorum ve bu yıl arkadaşlarımızla İspanya'ya tatile gitmek istiyoruz. Grubumuz 6 kişilik bir grup herhangi bir tur satın almadık, daha önce İspanya'da yaşamış bir arkadaşımızın bize rehberlik edeceği bir gezi planlıyoruz. İspanya vizesi Bodrum işlemlerinde bize nasıl yardımcı olabilirsiniz? Vize randevusuna gelmemiz gerekecek mi? Nereden vize başvurusu yapmamız gerekiyor?
İspanya Vizesi Trabzon
Ş. Aydın 18/04/20, 13:04 Cevabı Görüntüle
Merhaba, Trabzon'da el sanatları dükkanım var. Kendim üretim yapıyorum ve yurtdışından getirdiğim ürünleri yöresel ürünler pazarlarında ve online olarak satıyorum. İspanya'daki bir şirketten de ürün almak için anlaştık fakat ürünleri gidip İspanya’dan bizzat ben almak hem de ürünleri görmek istiyorum. İspanya vizesi Trabzon işlemlerinde yardımcı oluyor musunuz? Ne yapmam gerekiyor? Süresi dolmuş bir Fransa vizem var 2018’de aldığım, İspanya vizesinde şahsen gelmem gerekecek mi?
İspanya Vizesi Adana
M. Taşkın 18/04/20, 12:27 Cevabı Görüntüle
Merhaba, ben İspanya turist vizesi başvurusu yapmıştım 4 yıl önce fakat red aldım, bu sene de orada çalışan bir arkadaşımın davetiye vize başvurusu yapmak istiyorum. İspanya vizesi Adana merkezden başvuru imkanı geldi mi acaba 2020’de? Bir diğer sorum benim parmak izi vermem gerekecek mi? Dosyayı sizin aracılığınız ile başvuruya versem sorun olur mu?
İspanya Vizesi Kayseri
Ş. Yıldız 17/04/20, 17:17 Cevabı Görüntüle
Merhaba, ben emekliyim, kızım İspanya'da üniversitede çalışıyor, bu sene beni yanına çağırıyor 3 ay kalabilme hakkım varmış sanırım. İspanya vizesi Kayseri merkezden nasıl alınıyor? Kızım sizden vize almamı söyledi kendisi de sizin aracılığınızla vizesini almış. Benim hangi evraklarımı size göndermem gerekiyor? Yardımcı olup arar mısınız beni? Teşekkürler
İspanya Vizesi Konya
M. Ceylan 17/04/20, 16:40 Cevabı Görüntüle
Merhaba, İspanya'ya ailecek turistik gezi yapmak istiyoruz. Ben eşim ve 2 çocuğum gitmeyi düşünüyoruz. Eşim de ben de çalışıyoruz eşim devlet hastanesinde memur ben özel bir şirkette çalışıyorum. İspanya vizesi Konya merkezden başvuru yapabiliyor muyuz? Çocuklarımız küçük onlar için de ayrı dosya hazırlamaya gerek olacak mı?
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';