x
İspanya

Vize İşlemleri

İspanya

İspanya Vize Başvurusu

E. Güzel 09/04/20, 16:11
Merhaba, Kırıkkale’de yaşıyorum burada memurum, İspanya’ya gitmek istiyorum eşimle eşim de memur. Kırıkkale’den işlemlerimi nasıl yürütebilirim. Web sitenizi inceledim sanırım başvuruyu size yapmıyoruz evraklarımızı size veriyoruz siz bizim için başvuru yapıyorsunuz. Size İspanya vize başvurusu için hangi evrakları göndermemeniz gerekiyor? Randevuyu da siz mi alıyorsunuz, bizim randevuya gelmemiz gerekiyor mu?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba, EAGVS 20 yıllık vize danışmanlık hizmetleriyle siz değerli misafirlerimizin Konsolosluk ve Konsolosluğun yetkilendirdiği vize başvuru merkezlerinde vize işlemlerini yürütmeye yetkili akredite bir kuruluştur. EAGVS vize başvurularınızı kabul eden mercii değildir, vize başvurularınızda profesyonel destek sunmaktadır.  İlk kez vize başvurusu yapacak olan kişiler seyahat geçmişinin olmaması nedeniyle vize başvuru dosyaları ekstra titizlikle hazırlanmalıdır. İspanya vize işlemleri sırasında kişinin seyahat amacını net olarak belirtmesi ve belgelendirmesinin yanısıra vize bitiminde ülkesine döneceğini de belgelendirmesi Schengen vizesi sonucunu pozitif yönde etkilemektedir. Kırıkkale ikametli kişiler İspanya vizesi başvurularında İspanya Ankara Konsolosluğu yetki alanındadır. Dolayısıyla vize başvurularında randevu Ankara’da bulunan vize başvuru merkezinden veya Ankara Konsolosluğu’ndan alınır. İlk kez vize başvurusu yapacak olan kişiler vize randevusunda parmak izi vermek zorunda oldukları için randevuya şahsen gelmeleri gerekir. Randevu gününe kadar tüm süreçle EAGVS danışmanınız ilgileneceğinden yorulmanıza gerek kalmayacaktır.

İspanya vizesi işlemlerinizi EAGVS danışmanlığında yürütürken seyahat amacınıza ve mesleki bilgilerinize göre hazırlanan evrak listesi danışmanınızca tarafınıza gönderilir. Sizden gelen evrakların uygunluk kontrolünü yapan danışmanınız, sizin için vize randevunuzu oluşturur. İspanya vizesi online başvuru yolu yoktur başvuru için randevu alınması, formların doldurulması, seyahat sigortası hazırlanması, tüm gereken evrakların eksiksiz dosyaya eklenmesi işlemlerini bizzat vize danışmanınız yapmaktadır. Randevu gününde ise siz müşteri temsilciniz eşliğinde hazır dosyanızla stressiz bir vize başvurusu yaparsınız.

İspanya vize başvurusu işleminde memurlar için evrak listesi, evraklarınızı göndereceğiniz kargo adresi ve süreç hakkında daha fazla bilgi almak için 02129632297 numaralı telefonla müşteri temsilcilerimizle görüşme sağlayabilirsiniz. Stressiz, yorulmadan, yalnız planladığınız tatile odaklanarak bir vize süreci yaşamak için profesyonel EAGVS danışmanlarımız sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyar.

Nazlı Daştan

İspanya Vize Başvurusu

Y.K 17/09/20, 10:19

İspanya vize başvurusu yaparken bankamda ne kadar para olması gerekiyor. Turistik vize ile gidip birkaç İspanya şehri gezmeyi planlıyorum. Bunun için göstermelik bir parayı birinden veya bankadan borç alsam, hesabıma yatırsam vizem çıkınca da parayı hesabımdan çeksem bir sorun olur mu? Banka hesabının takibi yapılıyor mu?

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 17/09/20, 11:22

Merhaba, İspanya vize işlemleri sırasında sunulan banka hesap dökümü, kişinin seyahat  masraflarını karşılayabileceğini ispat etmek amaçlıdır. Konsolosluk, banka hesap bakiyesindeki miktarın seyahati karılayıp karşılayamayacağı üzerine bir değerlendirme yapar. Buna bağlı başvuran kişinin, çalışma evrakları aracılığı ile beyan ettiği düzenli geliri ile orantısız bir banka hesap bakiyesi de vize reddine yol açabilir. Nitekim kişinin resmi kazancından çok yüksek bir banka bakiyesi, beyan edilen evraklarla tutarsız görünebilir. Bu durumda yüksek bakiyenin kaynağının açıklanması da Konsolosluk tarafından kabul edilebilir. Dolayısıyla Konsolosluğa yüksek bakiyeli bir hesap sunmanız vize açısından olumsuz sonuç doğurabilir.

İspanya vize başvurusu işlemleriniz için sadece evrak sunmak, doğru bir başvuru yapmak değildir. Sizin için en doğru evraklarla zaman kaybetmeden vize başvurusu yapmak için 02129632297 numaralı telefondan EAGVS müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz. 

Nazlı Daştan

İspanya vize başvurusu

Cevap Ver
Spam mesajı olmadığını anlamamız için lütfen doğrulama yapınız.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES