x
  • Kısa Süreli Hollanda Vizesi

    Kısa Süreli Hollanda Vizesi

    Kısa süreli Hollanda seyahatleriniz için alacağınız vize Schengen Vizesi kategorisindedir. Schengen vizesi başvurularınızı vize başvuru merkezleri aracılığı ile yapmanız gereklidir.

  • Parmak İzi Uygulaması Var mı?

    Parmak İzi Uygulaması Var mı?

    Hollanda vizesi başvurularında biyometri işlemi (parmak izi taraması) uygulanmaktadır. Son 5 yıl içinde alınmış bir Schengen vizeniz olmaması durumunda parmak izi taraması yaptırmalısınız.

Hollanda Vizesi

Hollanda Vizesi İçin En Çok Sorulan Sorular

Hollanda sınırları ve vizeleri Pandemiden dolayı kapalı mı?

Hollanda vize başvuruları için şu anda tüm vize başvuru kategorileri açıktır ve ülkeye seyahat edilebilmektedir;

Hollanda seyahatlerde aşı şartı var mı?

Pandeminin getirdiği koşullar nedeniyle ülkemizde yapılan aşıların hepsi kabul edilmektedir. Söz konusu aşılarınızın 2 doz olarak tamamlanmış olması gerekmektedir. Başvuru dosyanızda aşı kartınızı sunmanız zorunlu değildir ancak aşılarınız tam ise ibraz edilmesini tavsiye ederiz. 2. doz aşınızdan 14 gün geçtikten sonra Hollanda’ya seyahat edebilirsiniz.

Hollanda vizesi kaç günde çıkıyor?

Ortalama işlem süresi 7 - 10 iş günüdür. Yaşamış olduğumuz Pandemi dönemi nedeniyle yaşanan yoğunluklar göz önünde bulundurularak maalesef işlem süreleri beklenenin biraz üzerine çıkabilmektedir. 

Hollanda vizesi için şahsen gelinmesine gerek var mı?

Vize başvurularında son 2 yıl içerisinde alınmış bir Schengen vizeniz varsa ve bu işlemde parmak izi verdiyseniz başvuruda bizzat bulunmanız gerekmemektedir. Ancak ilk vize başvurunuz ise veya daha eski vizeleriniz varsa parmak izi işlemi için başvuru merkezinde randevu günü bulunmanız gerekmektedir. 

Hollanda seyahat ederken PCR testi isteniyor mu?

Ülkeye girişte karantina uygulaması yoktur ve seyahat öncesinde PCR testi istenmemektedir. Seyahat sağlık sigortanızın Covid kapsamlı olması gerekmemektedir.

Hollanda girişlerde PCR testi isteniyorsa kaç saat önce yapılması gerekir?

Ülkeye girişte karantina uygulaması yoktur ve seyahat öncesinde PCR testi istenmemektedir.

Hollanda seyahati için Covid kapsamlı sigorta zorunlu mudur?

Başvurularda seyahat sağlık sigortası sunulması zorunludur ancak bunun covid kapsamlı olması tamamen başvuru sahibinin inisiyatifindedir.

Hollanda seyahatlerinde karantina uygulanıyor mu?

Ülkeye girişte karantina uygulaması yoktur ve seyahat öncesinde PCR testi istenmemektedir.

Başvuru için otel uçak satın alınması isteniyor mu?

Başvurularınızda otel veya konaklama yeri ve uçak bileti belirtilmelidir. Satın alınma koşulu yoktur kısmı ön ödemeli veya ödemesiz rezervasyon olarak başvuru dosyanıza ilgili belgeleri ekleyebilirsiniz.

Hollanda vizeleri pandemi dönemi geç mi çıkıyor?

Yaşamış olduğumuz Pandemi dönemi nedeniyle yaşanan yoğunluklar göz önünde bulundurularak maalesef işlem süreleri beklenenin biraz üzerine çıkabilmektedir.

Hollanda turistik vizesi açık mı?

Hollanda vize başvuruları için şu anda tüm vize başvuru kategorileri açıktır ve ülkeye seyahat edilebilmektedir.

Schengen bölgesine dahil olan ülkeler için zorunlu seyahat sağlık sigortası ve diğer (konaklama ve ulaşım rezervasyon dokümanları, pasaport fotokopileri vb.) başvuru belgelerini de ekleyerek başvurunuzu sizin adınıza gerçekleştirmekteyiz. Geçerliliği devam eden veya önceki pasaportlarında başvuru günü itibariyle son 3 yıl içinde temin edilmiş VIS ibareli Schengen vizesi varsa parmak izi verilmesine gerek kalmayabilir. VIS ibareli Schengen vizesine sahip olan müracaat sahipleri Türkiye’nin neresinde ikamet ederse etsin başvuru evraklarını ofislerimize kargo ile iletmeleri halinde Hollanda vize başvurusu en kısa sürede EAGVS müşteri temsilcileri tarafından tamamlanır ve işlem sonunda pasaportu dilediği adrese ulaştırılır.

Hollanda Parmak İzi İşlemi

Son 3 yıl içinde herhangi bir Schengen vizesi almamış olan kişiler, vize başvuruları sırasında parmak izi kaydı vermeleri gerektiği için randevu sırasında şahsen bulunmaları gerekecektir. Bu durumda ise seyahat amacı ve kişisel bilgilere göre oluşturulan vize evrak listesi EAGVS müşteri temsilcisi tarafından hazırlanarak sizlere sunulur. Sizden gelen evrakların uygunluk kontrolü müşteri temsilciniz tarafından yapılır ve başvuru dosyası hazırlanmaya başlanır. Planlanan seyahatte herhangi bir gecikme yaşanmamasına dikkat edilerek Hollanda vize randevusu da müşteri temsilciniz tarafından oluşturulur. Başvuru sahibinin randevu günü 1 saatliğine başvuru merkezinde bulunması yeterlidir.

Hollanda Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Hollanda’ya seyahat etmek amaçlı yapılacak vize başvurularında gerekli evraklar EAGVS müşteri temsilcileri tarafından seyahatin amacına ve kişisel bilgilere uygun olarak tespit edilmektedir. Bu evraklar Hollanda Konsolosluğu tarafından vize değerlendirmesi sırasında istenen evraklardır.

İnternette çeşitli web sayfalarında belirtilen evraklar genel olarak talep edilen evrakları belirtse de her başvuranın kişisel, mesleki ve seyahat amacı bilgilerine göre değişiklik göstermektedir. Seyahat amacı ve mesleki bilgilere uygun olarak evrak sunmamak vize başvurusunun reddine yol açacağından vize başvuru dosyasının size özel hazırlanması için profesyonel vize danışmanlık desteği alınması tavsiye edilir.

Gerekli Evrakların Belirlenmesi

Hollanda vizesi işlemleri için gerekli evraklar 2 farklı kategoriye göre belirtilebilir. Bunlardan ilki seyahat amacının belirlenmesi ile hazırlanması gereken evraklardır. Seyahat amacı aşağıdakilerden biri olabilir.

90 günü aşmayan kısa süreli Hollanda seyahatinin amaçları; Turist vizesi, Ticari vize, Aile ziyaret vizesi, Transit vize, Denizci transit vizesi, Kültürel, sportif faaliyet ve konferansa katılım vizesi, Denizciler, Tır Şoförü, Kültürel, Bilimsel, Araştırma veya Spor Etkinlikleri, Remigrant/Erken Emeklilik, Geri Dönüş Vizesi, Hollanda Antilleri Vizesi, Kısa süreli öğrenim ve staj amaçlı olabilmektedir.

Hizmet, Hususi ve Diplomatik gibi özel pasaporta sahip Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Hollanda seyahatlerinden önce pasaportlarının geçerlilik süresine dikkat etmelidirler. Hollanda’ya turistik, ticari ve aile ziyareti amacıyla kısa süreli yani 90 günü aşmayacak ziyaret planı olanlar pasaportlarında geçerli ve çok girişli Schengen vizesi bulunmuyorsa Hollanda vize işlemleri tamamlanmadan ülkeye giriş yapamazlar.

Hollanda’ya turistik ziyaret, ticari ziyaret ve aile ziyareti amacıyla kısa süreli seyahat planlayanlar pasaportlarında geçerli ve çok girişli Schengen vizelerine sahip değillerse Hollanda Schengen vize işlemlerine tabidirler.

Hollanda Vizesi Muafiyeti

Hususi (Yeşil), Hizmet (Gri) ve Diplomatik (Kırmızı/Siyah) pasaport sahipleri 180 gün içerisinde 90 günü aşmamak koşuluyla Schengen Bölgesine Hollanda vize işlemleri için muaf olurlar. Pasaportların geçerlilik süresi seyahat sonlanma tarihinden sonra 3 ay olmalıdır.

90 günden fazla oturum gerektiren eğitim, çalışma, aile birleşimi gibi durumlar için Hollanda MVV vize başvurusunda bulunulması gerekir. Hollanda MVV vize başvurularında başvurular doğrudan Hollanda Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir.

Hollanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hollanda diplomatik temsilciliklerinin vize işlemlerinde bölge sınırlamaması bulunmamaktadır. İkamet bölgenize en yakın ofisimizden vize işlemleri EAGVS aracılığı ile tamamlanabilmektedir. Vize başvurusu sırasında profesyonel vize danışmanlıkları aracılığı ile başvuru yapmak bir zorunluluk değildir. Başvuru sahibi dosyasını kendisi de hazırlayarak oluşturduğu randevu gününde başvurusunu tamamlayabilmektedir. Ancak bir vize başvurusu yalnızca evrak sunmaktan ibaret değildir. Evrakların uygunluğu, güncelliği, konsolosluk tarafından istenen evrak standardında olup olmadığı vize sonucunu doğrudan etkilemektedir. Dolayısıyla gerekli evraklar hazırlanırken profesyonel destek alınması tecrübeyle hazırlanmış, basit nedenlerden red ihtimali azaltılmış bir Hollanda vize başvurusu dosyası demektir.

Hollanda vize başvuru merkezlerinde bölge ayrımı bulunmamaktadır. İstanbul, Trakya, Kırklareli, Edirne, Tekirdağ, Kocaeli, Yalova, Balıkesir, Bursa, Çanakkale ve tüm Türkiye vize işlemlerinizi İkamet bölgenize en yakın ofisimizden tamamlayabilirsiniz. Hollanda’da üç aydan uzun süre konaklama planınız varsa direkt olarak Hollanda Büyükelçiliği veya Başkonsolosluğundan uzun dönem MVV vizesine başvuruda bulunabilirsiniz.

Hollanda Vize Masrafları

Hollanda vize ücretleri başvuru yapan kişinin yaşına göre değişiklik göstermektedir. Vize başvuru sahibi 0-6 yaş arasında ise vize harcından muaftır. 6-11 yaş arası başvuru sahipleri ise indirimli vize harcı ödemektedir. 11 yaşından büyük her başvuran ise Hollanda hükümeti tarafından belirlenen Hollanda vize ücreti 2023 miktarını ödemek zorundadır. Vize harçları başvuru dosyasının Konsolosluk tarafından değerlendirmeye alınması içindir, vize garantisi olarak düşünülmemelidir. Vize başvurusunun red ile sonuçlanması halinde veya kişinin başvurudan vazgeçmesi halinde Konsolosluk harçları iade edilmemektedir. Konsolosluğa ödenen vize harçları randevu günü başvuru merkezinde Euro cinsinden ödenmektedir.

Konsolosluk harcına ek olarak, Hollanda Schengen vize başvurularını kabul etmek üzere Konsolosluk tarafından yetkilendirilmiş parmak izi merkezine ödenen koordinasyon bedeli bulunur. Koordinasyon bedeli de tıpkı vize harçları gibi geri ödemesizdir ve iadesi talep edilemez. Parmak izi merkezi koordinasyon ücreti de Hollanda vize randevusu gününde merkezde nakit ve Türk Lirası cinsinden ödenmektedir. Koordinasyon bedellerinde kur farkından kaynaklı değişiklik olabilmektedir. Müşteri temsilciniz güncel koordinasyon bedelini sizlere bildirmektedir.

Hollanda vize ücretleri

Yukarıdaki ücretler vize başvuru aşamasında resmi makamlara ödenen ücretlerdir. Ayrıca vize başvuru dosyasının hazırlanması, randevunun alınması, başvurunun yapılması, pasaport takibi gibi geniş kapsamlı EAGVS hizmetinden yararlanmak isteyenler ise isteğe bağlı olarak danışmanlık bedeli ödemelidir. EAGVS danışmanlık bedeli 30 Euro’dur. Danışmanlık ücretine dahil olan EAGVS hizmetleri ise; gerekli evrak listelerinin belirlenmesi, evrak uygunluk kontrolü, başvuru formlarının doldurulması, vize talep dilekçesinin yazılması, fotokopi hizmetleri, randevuya eşlik etmek, pasaport takibi ve kargo hizmetlerini kapsamaktadır. Hollanda vize işlemleri için müşteri temsilcilerimize ulaşabilir ve ücretsiz bilgi talep edebilirsiniz.

Hollanda Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Hollanda vize başvuruları ortalama olarak 7-15 iş günü arasında sonuçlanmaktadır. Hollanda Başkonsolosluğunun görev sahası dışında ikamet edenlerin vize işlemleri daha uzun sürebilir. Türkiye’den başvuruda bulunan yabancıların başvuru işlem süreleri de daha fazla uzayabilmektedir. Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı, Paskalya Bayramı gibi Türkiye ve Hollanda’nın resmi tatil günlerinde Hollanda temsilcilikleri hizmet vermemektedir. Bu tarihlerden önce Hollanda vize başvurusu yapılacaksa yoğunluktan dolayı işlem sürelerinin uzayabileceğini göz önünde bulundurulmalıdır.

Değerli ziyaretçilerimiz, Hollanda vize işlemleriniz için Schengen yetkililerimizi arayabilir, mesleki durumunuza göre farklılık gösteren evrak listelerini talep edebilirsiniz. 2023 Hollanda vize ücretlerini ve servis bedellerini öğrenebilirsiniz.

Hollanda Vize Başvuru Formu

Hollanda vize başvuru formu Türkçe, İngilizce ve Flemenkçe olarak doldurulabilir. Hollanda Schengen vize başvuru formunu aşağıdaki linklerden PDF olarak doldurarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Hollanda vize başvuru formu Hollanda temsilciliklerinin hazırladığı resmi bir belgedir. Tüm sorular gerçeği birebir yansıtacak şekilde ve eksiksiz olarak cevaplanmalıdır. Vize başvuru formu şahsen imzalanarak ibraz edilmelidir.

Hollanda vize başvuru formu, Hollanda Konsolosluğu tarafından yönlendirilen online platform üzerinden tamamlanan bir formdur. Online form doldurma işlemleriniz de EAGVS müşteri temsilcileri tarafından tamamlanır.

Hollanda Vize Başvurusu Prosedürü

Hazırlamış olduğunuz belgelerinizi kurumumuza ulaştırın.

Hollanda vizesi için gerekli evrak listesinde yer alan belgeleri size en yakın ofisimize şahsen, kargo/kurye veya 3. Bir kişi aracılığıyla ulaştırabilirsiniz. Belgelerle temin edilmesi ve içerikleri hakkında yetkililerimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Belgeleriniz müşteri temsilcinize ulaştığında, temsilciniz sizlere ulaşarak belge uygunluk onayı verir veya eksik evraklarınızı talep eder.

Hollanda Schengen vize ücretinizi ödeyin.

Hollanda Vizesinden Muaf Olan Ülkeler

Aşağıdaki ülke vatandaşları 180 içinde maksimum 90 gün Hollanda vize prosedüründen muaftırlar.

Avrupa Birliği vatandaşları, Arnavutluk, Andorra, Amerika Birlesik Devletleri, Antigua & Barbuda, Arjantin, Avustralya, Barbados, Bosna Hersek, Brezilya, Brunei, Bahamalar, El Savador, Guatemala Cumhuriyeti, Güney Kore, Honduras, Hong Kong BNO sahipleri (Yurtdışında İngiliz vatandaşlığı), Hong Kong SAR pasaportlari (Özel Yönetim Bölgesi), Hırvatistan, İsrail, İsviçre ,İspanya ,Japonya, Kostarika, Kanada, Karadağ, Makedonya, Malezya, Mauritius, Meksika, Monako, Nikaragua, Panama, Paragua, San Marino Cumhuriyeti, Saint Kitts ve Nevis Federasyonu, Sırbistan, Singapur, Şili, Tayvan, Uruguay, Vatikan, Venezuela, Yeni Zelanda.

• Biometrik pasaporta sahip Arnavutluk, Bosna Hersek, Makedonya, Sırbistan ve Karadağ vatandaşları Hollanda vizesi prosedüründen muaftırlar. Ancak söz konusu ülke vatandaşları olan başvuru sahipleri biometrik pasaporta sahip değillerse daha düşük bir ücretle vizeye tabi olurlar.

• 11/01/2011 tarihinden sonra Tayvan vatandaşlarının kimlik kartları da pasaportlarıyla birlikte ise vize prosedürünü tamamlamaları gerekmektedir.

Ayrıntılı bilgi için 02129630451 numaralı telefonu arayarak ücretsiz bilgi talep edebilir veya ask@eagvs.com adresine e-mail gönderebilirsiniz. 

Hollanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Hollanda turistik vize 2021
M.T 12/01/21, 17:29 Cevabı Görüntüle
Hollanda turistik vize 2021 yılı için ne gibi prosedürler uygulanıyor? Vize başvurusu yapmak için öncesinde bir hazırlık yapmamız gerekiyor mu? Vize başvurusunu nereye yapmamız gerekiyor? Yapılacak olan vize başvurusu için çalışma durumu müsait olmayan arkadaşlarımız var. Onlar için başvuru yapmamız için ne tür işlemler yapmamız gerekiyor. Şu an hali hazırda biri işinden yeni ayrılmış durumda. Diğeri de sigortasız olarak, günlük yevmiye alarak çalışıyor. Hollanda’ya yapacağımız seyahatte çalışmayan arkadaşlarımıza biz sponsor olabilir miyiz? 4 kişi seyahat edeceğiz. İki kişinin durumu yukarda anlattığım gibi. Ben ve diğer arkadaş da belli kurumlarda senelerdir sigortalı olarak çalışıyoruz. Bizim için ve arkadaşlarımızın durumuyla ilgili genel anlamda bilgi verirseniz çok makbule geçer. Teşekkürler şimdiden.
Hollanda öğrenci vizesi 2021
K.S 12/01/21, 17:20 Cevabı Görüntüle
Hollanda öğrenci vizesi 2021 yılında başvuru yapılırken neler gereklidir? Vize başvurusu yapacağız ama ne tür evrakların gerekli olduğu konusunda bilgi sahibi değiliz. Yapacağımız seyahat sadece Hollanda ile sınırlı kalmayacak. Hollanda ülkesine yaptığımız ilk seyahatten sonra diğer Avrupa ülkelerine de gitmek, dolaşmak istiyoruz. Yapacağımız vize başvurusunda bunları belirmemiz gerekiyor mu? Yapacağımız seyahat; Aşağı, yukarı dört ila beş hafta arasında sürecek ama vize başvurusu yaptığımızda bize bu kadar süre vize verip vermeyecekleri konusunda muallaktayız. Vize başvurumuzu hangi ülke üzerinden yapmamız gerekiyor? Yapılacak olan vize başvurusu için nasıl bir seyahat planı sunmamız gerekiyor? Şu an için bizim de tam anlamıyla hangi ülkelere gidip gitmeyeceğimiz belli değil. Bu yüzden konuyu netleştirmek istiyoruz. Konu hakkında önerileriniz ve fikirleriniz için şimdiden teşekkürler. Görüşmek üzere.
Hollanda vizesi için gerekli evraklar 2021
T.T 12/01/21, 17:07 Cevabı Görüntüle
Hollanda vizesi için gerekli evraklar 2021 yılı için nelerdir? Vize başvurusu yapacağız ama vize başvurumuzu nereden nasıl yapacağımızı bilmiyoruz. Konu hakkında yardımcı olma şansınız var mı? Hollanda’ya yapacağımız seyahat turistik amaçlı bir seyahat olacak. Şu an hali hazırda Bursa’da ikamet ediyoruz ve normal işlerimizde çalışmaya devam ediyoruz. Ben eşim ve 1 yaşında ki kızım bu seyahati gerçekleştireceğiz ama eşim ve benim çalışma durumlarımız farklı. Eşim; Benim çalıştığım şirketin sahibi konumunda. Ben ise onun çalışanı konumundayım. Vize başvurumuzu yaparken benimde çalışma evraklarımı ve banka hesap dökümlerimi sunmam gerekiyor mu? Yoksa eşim kendi şirket dokümanlarını ve finansal kaynaklarını gösteren banka hesap dökümlerini sunarak hem kendi başvurusunu hem de benim başvuru mu yapabilir mi? Kızımız için de ne tür evraklar hazırlamamız gerektiğini yazarsanız çok iyi olur. Konu hakkında geri dönüşleriniz için şimdiden teşekkürler.
Hollanda vize fiyatları 2021
Y.T 08/01/21, 16:50 Cevabı Görüntüle
Hollanda vize fiyatları 2021 yılı itibariyle güncellendi mi? Vize başvurusu yapmak istiyoruz ama ne kadarlık bir bütçeye sahip olmamız gerektiğini bilmiyoruz. Konu hakkında bilgi verme şansınız var mı? Hollanda’ya seyahat edebilmek için kişi başı hesaplarımızda ne kadar para bulundurmamız gerekiyor? Ben, babam ve annem Hollanda’da bulunan kız kardeşimi ziyaret etmek istiyoruz ama işlemlerimizi nasıl yapacağımızı bilmiyoruz. Hali hazırda ben ve annem Bursa’da bulunan aile şirketimizde sigortalı çalışan olarak gözüküyoruz. Babam ise aile şirketimizin sahibi. Vize başvurusu yaparken bizimde çalışma evraklarımızı sunmamız gerekiyor mu, yoksa sadece babamın bize sponsor olduğuna dair sunacağı dilekçeler ve şirket evrakları yeterli oluyor mu? Konu hakkında açıklayıcı bilgiler verirseniz çok iyi olur. Şimdiden teşekkürler.
Hollanda Ticari Vize Gerekli Evraklar
E.L. 17/10/20, 14:07 Cevabı Görüntüle
Hollanda ticari vize gerekli evraklar hakkında bilgi araştırıyorum fakat her sitede farklı farklı bilgilere ulaşıyorum. Tam olarak net bilgiye ulaşmak amacıyla size yazıyorum. Hollanda’daki yeni iş yapmaya başladığımız şirketle bir dizi toplantı yapılacak, tek seferlik değil uzun süreli bir vizeye ihtiyacımız var. Çok eski, 2004 tarihli Fransa giriş çıkışı var başvuru yapacak kişilerin. Bunun yeni vize başvurularında bir etkisi olur mu? Başvuru sürecini nereden başlatmalı ve nasıl sürdürmeliyiz?
Hollanda Ticari Vize
G.M. 17/10/20, 12:06 Cevabı Görüntüle
Hollanda ticari vize başvurusu yaparken seyahat edecek kişinin şahsi banka hesabı gösterilse olur? Yoksa şirket banka hesabı sunmak zorunlu mu? Bazı nedenlerden ötür şirket bankasında para tutmuyoruz, sadece konsolosluğa sunmak için para yatırmayı düşünüyoruz, hesap dökümünü aldıktan sonra da parayı geri çekmek istiyoruz. Bu durum vize başvurumuzda olumsuz bir sonuç doğurur mu? Şirket genel müdürünün maaş aldığı banka hesabında gösterebiliriz parayı. Ticari vize başvurusu yaparken nelere dikkat etmeliyiz?
Hollanda Turistik Vize Ücreti
S.Ç. 17/10/20, 11:42 Cevabı Görüntüle
Hollanda turistik vize ücreti vize alındıktan sonra mı ödeniyor? Ben diyelim vize başvurusu yaptım ve vizem ret oldu. Bu durumda boşuna para ödemiş mi oluyorum. Vize başvurum reddedilirse dilekçe vererek ücretleri geri talep edebilir miyim? Yoksa vizem çıkarsa Konsolosluğa ödeme yapma aşamasına mı geçiyorum ve ne kadar ücret ödüyorum? Sizin aracılığınız ile başvuru yaptığımda size ne kadar ücret ödemem gerekiyor. Kısacası vize başvurusunda toplam maliyet ne kadar oluyor? Cevaplandırırsanız sevinirim.
Hollanda Turist Vizesi
F.K. 17/10/20, 08:53 Cevabı Görüntüle
Hollanda turist vizesi başvurusu yaptım ama seyahat amacımın net olarak anlaşılmadığı söylendi ve ret aldım. Vize dilekçesinde turistik gezi rotamı anlatmıştım, hatta kalacağım her şehir için tren bileti rezervasyonlarımı bile sunmuştum. Banka hesabımda da 10 günlük gezim için yeteceğini düşündüğüm miktarda param vardı. Kalacağım tüm şehirlerde otel rezervasyonu da yaptırmıştım. Neden böyle bir ret aldım, şimdi tekrar vize başvurusu yapabilir miyim? Hemen vize başvurusu yaparsam yine ret mi alırım? Sizin aracılığınız ile başvuru yaparsam şansım yükselir mi?
Hollanda Vize Başvuru Formu
F.L. 08/10/20, 11:08 Cevabı Görüntüle
Hollanda vize başvuru formu doldurmak için formu indirmeye çalışıyorum ancak forma ulaşamadım. Bu vize işlemleri oldukça karışık ve ben ilk kez vize başvurusu yapıyorum. Formu sizden temin etmem mümkün mü? Başvuru yaparken sadece pasaport ve form sunmam yeterli olur mu yoksa başka evraklar da sunmam lazım mı? Kendim bizzat başvuru yapmaya çalışıyorum, danışman aracı ile başvuru yapmak zorunlu mu yoksa?
Hollanda Vize İşlemleri
R.K. 07/10/20, 13:58 Cevabı Görüntüle
Kuzenim Hollanda vize işlemleri için sizin aracılığınız ile başvuru yapmış ve vize almıştı. Ben de Hollanda’ya turistik olarak gidip gezmek istiyorum. Daha öce Amerika’ya gitmiştim fakat hiç Avrupa’ya gitmedim. Vize başvurusu yaparken sizin aracılığınız ile başvuru yapmak zorunlu mu? Ben dilersem tek başıma başvuru yapabilir miyim? Bu durumda ödemem gereken ücret, size vermem gereken evraklar nelerdir? Yardımcı olmanızı rica ederim.
Turistik Vize İşlemleri
Aile Ziyareti Vize İşlemleri
Vize Başvuru Formu
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES