x
Hollanda

Vize İşlemleri

Hollanda

Hollanda Antalya Fahri Konsolosluğu

Hollanda Antalya Fahri Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Antalya Fahri Konsolosu: Kamil Savaş Titiz

Adres: Aspendos Bulvarı No:37 Antalya

Tel: +90 (242) 321 1347
E-Mail: titiz@nedconsulantalya.com.tr

Hollanda Konsolosluğu Resmi Evrak İşlemleri

Hollanda Büyükelçiliği ve Hollanda Başkonsolosluğu Konsolosluk biriminin yürütmekte olduğu resmi evrak işlemleri aşağıdaki gibidir. Resmi evrak işlemleri ve uzun süreli (90 günden fazla) Hollanda vize başvuruları için en güncel bilgiyi Hollanda diplomatik temsilciliklerinden alabilirsiniz. 

  • Hukuki İşlemler: Türkiye’de ikamet eden Hollanda vatandaşları hukuki yollarla çözmeleri gereken problemleri ile ilgili izlenecek yol konusunda Hollanda Konsolosluğundan rehberlik hizmeti alabilirler.
  • Vergi İşlemleri: Türkiye’de yaşayan Hollanda vatandaşları ülkelerine ödemeleri gereken vergiler konusunda detaylı bilgiyi Hollanda Türkiye temsilciliklerinden alabilirler. 
  • Boşanma işlemleri: Türkiye’de ikamet eden Hollanda vatandaşları boşanma işleminin gerçekleşmesi, boşanma ile ilgili sürecin takibi ve boşanma kararının Hollanda ve Türkiye hukuku açısından kabul edilmesi gibi konularda rehberlik hizmeti alabilirler. 
  • Evlilik İşlemleri: Türkiye’de ikamet eden Hollanda vatandaşları evlilik kararlarında gerekli desteği alabilmek için  Hollanda Konsolosluğuna başvuru yapabilirler. Hollanda Konsolosluğu, Türkiye’de yaşayan Hollanda vatandaşlarının evlenme akdi ile ilgili evlenme ehliyet belgesi, evlilik sonrası soyadı işlemleri gibi sorunlarına çözüm üretmek adına destek sunmaktadır.
  • Doğum işlemleri:  Türkiye'de yasal ikameti olan Hollanda vatandaşlarının çocuk sahibi olmaları durumunda doğum bildirimi, doğan çocuğa ilişkin kayıt ve evrak işlemleri gibi konularda Hollanda Türkiye temsilciliklerinden destek alabilirler. 

Antalya Hollanda Fahri Konsolosluğu Nerededir?

Hollanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Yazıdırılabilir Versiyonu
Turistik Vize İşlemleri
Ticari Vize İşlemleri
Aile Ziyareti Vize İşlemleri
Transit Vize İşlemleri
Vize Başvuru Formu
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';