x
Hollanda

Vize İşlemleri

Hollanda

Adres

Elimkon Euro Fuar Horozlar mah. Şenyurt sok. no:26 Selçuklu Konya

Telefon/Faks

0 332 225 40 20

Eposta

konya@eagvs.com

Hollanda Vize Başvuru, Konya

Değerli ziyaretçimiz, Euroasia Global Visa Services Konya şubesi aracılığı ile yapılacak olan vize başvuruları için gerekli bilgilendirmelerin yapıldığı sayfamıza hoş geldiniz.

Hollanda Schengen vize başvurularına dair Konya şubesi ile iletişime geçmek için +90 332 225 40 20 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz ya da dilerseniz konya@eagvs.com adresimize e-posta gönderebilirsiniz.

Sayfamızın devamında başta Konya, Ahırlı, Beyşehir, Selçuklu, Yalıhüyük, Güneysınır, Tuzlukçu, Ereğli, Ilgın, Kadınhanı, Hüyük, Beyşehir, Meram, Çumra, Karatay, Yunak, Bozkır, Kulu, Halkapınar, Doğanhisar, Karapınar, Emirgazi, Çeltik, Akören, Derebucak, Sarayönü, Derbent, Taşkent, Hadim, Derebucak, Altınekin ve Cihanbeyli ilçelerimiz başta olmak üzere, Aksaray, Niğde, Karaman ve Afyonkarahisar gibi çevre illerden gerçekleştirilecek olan Hollanda Schengen vize başvurularına ait bilgileri detaylı şekilde edinebilirsiniz.

Hollanda Vizesi Kimlere Gerekir? Konya

Schengen uygulaması kategorisinde bulunan ülkelerden birisi de Hollanda ülkesidir. Bu sebepten dolayı gri, yeşil ve siyah pasaportlardan birisine sahip olanlar 180 gün içinde, 90 günü aşmayacak şekilde vize almalarına gerek duymadan seyahat edebiliyorlarken, umuma mahsus (bordo) pasaport sahiplerinin ise Hollanda seyahatlerinin öncesinde geçerli bir Schengen vizesi sahibi olmaları gerekmektedir.

Daha önce başka bir Schengen ülkesinden alınan, geçerliliği halen devam etmekte olan ve konaklama gün sayısınca yeterliliği olan bir vizenin bulunması halinde, tekrar bir vize almadan Hollanda’ya seyahat edilebilir.

Hollanda Vizesi İçin Gerekli Evraklar Nelerdir? 2022

Sizler için kurumumuz aracılığı ile aşağıda listelediğimiz başlıklar için vize başvurunuzu yapabilirsiniz.

İhtiyaç duyduğunuz gerekli olan belgelere erişim için ilgili bağlantılara tıklayabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorular için +90 332 225 40 20 numaralı telefondan Konya şubemiz iletişime geçebilir, konya@eagvs.com adresine e-posta atabilirsiniz.

Hollanda Vize Başvuru Formu, Konya

Hollanda vize başvuru aşamasındaki en önemli belge özelliği taşıyan Hollanda vize başvuru formu, dosyalarınız hazırlık aşamasındayken online olarak doldurulur, sonrasında çıktısı alınarak dosyalarınız arasına koyulur. Vize başvuru aşamasında yapılacak olan hatalı, eksik ya da gerçeğe uygun olmayan bilgi girişiniz başvurunuzun gecikmesine ve hatta reddedilmesine neden olabilmektedir.

Bu süreçte ilgili yetkilimiz sizlerden alacağı bilgiler doğrultusunda formunuzu hazırlar ve sizi bu zahmetten kurtarır.

Hollanda vize başvuru formuna buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

Hollanda Vizesi Kaç Günde Çıkar? Konya

Hollanda vize başvuruları yaklaşık olarak 7-15 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Bu süre ortalama olmakla beraber, ek belge talebi, dönemsel yoğunluklar ve resmi tatiller gibi nedenlerle uzayabilir. Seyahat planlarınızda herhangi bir aksilik yaşamamak istiyorsanız seyahat başlangıç tarihinden 1 ay önce bizlerle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Hollanda Vizesi Nasıl Alınır? Konya

Hollanda hükümetinin de diğer ülkelerde olduğu gibi vize işlemlerinde yapmakta olduğu bir takım aşamalar ve prosedürler mevcuttur. Sizler için bu süreci adım adım listeledik.

 1. Seyahat Amacının Belirlenmesi: Uzmanlarımız sizleri dinler, sorular yöneltir ve sizden edindiği bilgiler aracılığı ile seyahat amacınızı belirler.
 2. Gerekçenize Uygun Belge Hazırlanması: Gerekçeniz, seyahat süreniz ve mesleki detaylarınıza göre konsolosluk yetkililerince istenilen belgelerin listesi eksiksiz şekilde sizlere sunulur. Bu süreçte istenilen belgelere nereden ve nasıl ulaşacağınız konusunda bilgilendirme yine tarafımızca sizlerin bilgisine sunulur. Otel rezervasyonu ve seyahat sigortası gibi gerekli olan belgelerin bazılarına ofisimizden hiç çıkmadan sahip olabilirsiniz. 
 3. Belgelerinizin Kontrol Edilmesi ve İncelenmesi: Sizin bizlere ulaştırdığınız tüm belgeler uzmanlarımızca incelenir ve kontrol edilir. Olası bir durumda herhangi bir belgenin hatalı, eksik ya da gerçekliğini kaybetmiş olması halinde bizler tarafından aranır ve bilgi edinebilirsiniz. Yapmış olduğumuz bu uygulama neticesinde belge hatası sebebiyle oluşabilecek olumsuzlukların önüne geçmekteyiz.
 4. Hollanda Vize Başvuru Formunun Doldurulması: Vize başvuru formu başvurunuzun özeti niteliğini taşımakta olup aynı zamanda konsolosluk yetkilileri tarafından ilk incelenen belge özelliği taşımaktadır. Hollanda vize başvuru formunu doldurmak için ayrı bir uzmanlık ve tecrübe gerekir. Uzmanlarımız bu konu da son derece tecrübe ve bilgi sahibi olmakla birlikte, gereken tüm girişlerinizi yaparak formunuzu sizin için hazırlar. Size kalan tek şey imzalamak olur.
 5. Vize Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Vize başvuru ücreti ödemeniz başvurunuzun işleme alınabilmesi için gerekli ön şarttır. Başvuru ücreti ise: konsolosluk harcı, aracı kurum bedeli ve hizmet bedelimizden oluşmaktadır. Bu ücretle ilgili yetkililerimizden fiyat teklifi talep edebilir ve görüşme sağlayabilirsiniz.
 6. Randevunuzun Alınması: Hollanda vize başvuruları randevu sistemiyle gerçekleştirilmekte ve dosya kabulü yapılmaktadır. Yetkililerimiz sizlerle görüşme yaparak mümkün olan en uygun zamana sizin için randevu alır ve planlamanızı yapar.
 7. Dosyanızın ve Biyometrik Verilerin Sunulması: 25 Eylül 2014 tarihinden sonrasına ait herhangi bir Schengen ülkesine ait vizesi olmayan 12 yaş üstündeki bireylerin parmak izi vermeleri gerekecektir. Parmak izi verme aşamasında ise bir yetkilimiz size eşlik eder ve onun rehberliği ile birlikte parmak izi verme aşamanız tamamlanmış olur. Geriye kalan dosyanızın teslimiyeti, randevunuzun işleme alınması vb. gibi prosedürler yetkilimiz tarafından tamamlanır.
 8. Konsolosluk Değerlendirmesi ve Başvurunuzun Takip Edilmesi: Bu süre ortalama olarak 15 gün devam eder. Başvuracağınız konsoloslukta değerlendirilmenizin başlaması ile müşteri temsilciniz dosya durumunuzu günlük olarak takip eder ve sorgular. Dosyanız ile ilgili tüm gelişmelerden yetkililerimiz tarafından haberdar edilirsiniz.
 9. Pasaportunuzun Teslim Edilmesi: Vize başvurunuzun tamamlanmasının ardından yetkililerimiz pasaportunuzu teslim alır ve sizi haberdar eder. Dilerseniz pasaportunuzu kargo ile teslim alırsınız dilerseniz de ofisimizden alabilirsiniz. Pasaportunuzu nasıl almak istediğiniz size kalmış.

Hollanda Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir Mi? Konya

Schengen bölgesine taraf olan diğer ülkelerde olduğu gibi Hollanda vize başvurunuzunda değerlendirilmeye alınabilmesi için parmak izi verilmiş olması koşulu vardır. Bu bağlamda 2016 tarihinden sonrasında alınmış olunan Schengen vizeleri için verilen parmak izleri (VIS) yani ortak bilgi sistemi adı verilen sisteme kaydedilmiş olması sebebiyle şahsen gelmenize gerek duymadan başvurunuz yapılabilir.

Olabilecek aksi durumlarda ise 12 yaşını doldurmuş olan her bireyin ve önceden Schengen vizesi için parmak izi vermeyenlerin, vize başvurularının işleme alınabilmesi için parmak izi vermesi gerekmektedir. Böyle durumlarda bireyin başvuru merkezine gelerek parmak izi vermesi gerekmektedir. Bizlerden alacak olduğunuz danışmanlık hizmeti içerisinde size bir yetkilimiz eşlik eder. Bu uygulamamız sayesinde hızlı ve sorunsuz bir şekilde bu aşamayı tamamlamış  olursunuz.

Olabilecek aksi duruma ek olarak konsolosluk yetkilileri ihtiyaç duyduklarında başvuru yapacak olan kişiyi görüşmeye çağırabilir. Bu istisnalı bir durum olmakla birlikte çok az rastlanılan bir durumdur.

Hollanda Vize Başvurularınızda Neden Euroasia GVS’yi Seçmelisiniz?

 • En Güncel ve Doğru Bilgiler Işığında İlerlersiniz: Bünyemizde sizler için bulunan uzmanlar, belirli bölge ve ülkelere göre uzmanlaşmış kişilerdir. Ülke ve bölgelerde uzmanlaşmış olan ekibimiz tüm uygulama ve güncellemeleri yakından takip ederler. Bu sayede herhangi sürprizle karşılaşmanızın önüne geçilmiş olur.
 • Eksik ya da Fazla Belge Hazırlamazsınız: Belirli ülke ve bölgelerde uzmanlaşan ekibimiz vize başvurularınız için ihtiyaç duyulan tüm belgeleri eksiksiz şekilde sizlere sunarlar. Bu uygulama neticesinde, gereksiz belge yüzünden meydana gelecek kafa karışıklığı ve zaman kaybının önüne geçmiş oluruz. Yine bu uygulama sayesinde eksik ya da hatalı dosya teslim etme endişesi taşımamış olursunuz.
 • Zamandan Tasarruf Edersiniz: Parmak izi vermek, bilgi ya da belge aramak ve randevu almak gibi olaylarla saatler harcamazsınız bu sayede zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Gereken bir çok aşama ekibimiz tarafından tarafından sizin yerinize arka planda yürütülür.
 • Konforunuzu Önemseriz: Başvuru süreciniz işleme alınırken ve alınması halinde size hiç zahmet vermeden, hiç bir yere davet etmeden tüm işleri sizin yerinize biz yürütürüz. Belgelerinizi gerektiğinde kargodan teslim alıp, pasaportunuzun adresinize kadar ulaşımını sağlarız.
 • Paradan Tasarruf Edersiniz: Başvuru sürecinde gerçekleştireceğiniz bir çok harcamayı (yol masrafı, belge çoğaltma masrafı ve diğer giderler gibi masraflar) yapmadan, mesai kaybınız olmadan başvurunuzu yapabilirsiniz.
 • Vizenizin Olumlu Sonuçlanma İhtimali Artar: Her gün onlarca vize başvurusu tamamlayan uzmanlarımız, konsoloslukların değerlendirme şartlarını ve önceliklerini yakından takip ederek incelerler. Bu tecrübe ve bilgi sayesinde hazırlanan dosyaların olumlu sonuçlanma oranı, bireysel başvuru yapanlara oranla oldukça fazladır.
 • Süreç Boyunca Bilgilendirilirsiniz: Vize başvurularının başlangıcından tamamlanmasına kadar sorularınızı sorabileceğiniz yardım isteğinde bulunabileceğiniz kurum ya da kişi bulunur. Bizim de amacımız sorularınızı eksiksiz, hızlı ve doğru şekilde cevaplandırmak ve istekleriniz için çözüm bulmaktır.
 • VIP Hizmetlerimizden Faydalanabilirsiniz: Özel ihtiyaçları olan değerli müşterilerimiz için özel hizmetlerimiz mevcuttur. Adresten belge alınması ya da geç saatte belge alınması, pasaport teslimi, otel ya da havalimanı transferleri gibi çokça bulunan hizmet seçeneğimiz arasında sizin için mutlaka bir çözümümüz bulunacaktır.

Hollanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';