x
Hollanda

Vize İşlemleri

Hollanda

Hollanda vizesi kaç günde çıkar 2021

S.K 13/01/21, 15:07
Hollanda vizesi kaç günde çıkar 2021 yılında. 2021 yılı başvurularının geçen seneye göre daha geç sonuçlandığı söyleniyor doğru mu? Hollanda’da bulunan eşimin yanına gideceğim. Geçen senede başvuru yapmıştım ve Konsolosluk tarafıma 1 yıllık çoklu giriş vize vermişti. Şimdi tekrar vize başvurusu yapacağım ama vizem ne zaman sonuçlanır bilmiyorum. Bu yüzden de bir seyahat planı yapamıyorum. Bildiğiniz üzere uçak biletleri çok pahalı. Bir plan yapmam gerekiyor. Hali hazırda Batman’da müzik öğretmeni olarak meslek hayatımı sürdürmekteyim. Senenin belli dönemlerinde de eşimin yanına gidiyorum. Geçen sene vize başvurumu Ankara’dan yapmıştım. Şimdi tekrar oraya mı gitmem gerekiyor yoksa evraklarımı tarafınıza yollarsam benim adıma vize başvurusu yapabiliyor musunuz? Ben çalıştığımız için çok vakit ayıramıyorum. Tarafınızdan bu işlemler yapılabiliyorsa eğer çok iyi olur benim için. Konu hakkında bilgilendirmelerinizi bekliyorum. Görüşmek üzere.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba Hollanda vizesi çıkma süresi için net bir şey söylemek ne yazık ki imkansız. Hollanda vize işlemleri başvurudan sonra maksimum 3 hafta içerisinde sonuçlanıyor normal koşullarda. Bu süre yılın belli dönemlerinde kısalıp azalabiliyor. Bu sürede şuna göre değişiyor; Bildiğiniz üzere yılın belli dönemlerinde özellikle Türkiye’de ara tatillerde ve yılbaşı arifelerinde insanlar yurtdışı tatil planları yaparlar ve bu dönemlerde Konsolosluklara olan başvurular çok fazla olur. Vize başvuruları için yoğunluğun olduğu dönemlere denk gelmemeniz çok önemli. Bütün bunları göz önünde bulundurduğumuzda vize başvurunuzu planlanan seyahat tarihinden en az 1 ay önce yapmanız en mantıklısıdır.

Hollanda'ya Vize Kaç Günde Çıkar

Hollanda’ya vize kaç günde çıkar sorusunun cevabı için yukarıda konuya açıklık getirmeye çalıştık. Umarım faydalı olmuştur. Geçen sene vize başvurusu yapmışsanız muhtemelen biometrik beyanda bulunmuşsunuzdur. Yani sisteme kayıtlı parmak iziniz vs. bunlar verilmiştir. Sistemde kayıtlı parmak izinizin olması bundan sonra yapacağınız vize başvurularında yeni bir prosedür gelmez se eğer vize başvurusu sırasında gelmenizi gerektirmiyor. Yani şahsi olarak orada olmanızı gerektiren bir durum yok. Vize başvurusu için akredite olmuş bizim gibi bir özel danışmanlık firmasında hizmet talep edebilirsiniz. Vize başvurularında tarafımızın size yardımcı olabilmesi için; tarafınızın hazırlaması gereken evrakları bize yollamanız yeterlidir. Hazırlanması gereken evraklar tarafımıza ulaştıktan sonra, randevunuz tarafımızdan alınır ve vize işlemleriniz başlatılır. Evraklarınızın her birinin iyice incelenmesi ve başvuru için hazır hale getirilmesi gerekmektedir. Vize başvurusunda dikkat edilmez ise eğer hiç beklemediğiniz durumlardan dolayı ret alma ihtimalinizin olduğunu unutmamanızda fayda var.

Hollanda vizesi kaç günde çıkar 2021 başlıklı bu yazımızda umuyoruz ki sorularınızı cevaplayabilmişizdir. Sorularınıza cevap bulamadığınız durumlar için bize dilediğiniz zaman web sayfamızdan ulaşabileceğinizi unutmamanızda fayda var. Kurum olarak; Kurumsal müşteri hizmetleri numaralarımıza web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Hoşçakalın

Abdullah Tunç

ask@eagvs.com

0212 963 04 51

hollanda vizesi kac gunde cikar 2021

A. Demiryürek 01/02/22, 05:21

Hollanda dogumluyum 6 yaşımda türkiyeye geldim babam ve annem çifte vatandaş hâlâ ordalar benim hollanda pasaportum yok.....evliyim eşim bulunduğumuz şehirde çalıştığı firma hollandaya işçi goturuyor eşim ve ben de gitmek istiyoruz. ...hangi tür vizeyle gitmek uygun....yada ben ora doğumlu olduğum ve 6 yaşıma kadar orda kaldığım için direk hollanda vatandasligina basvursam olurmu

04/10/23, 14:48

Merhabalar. Hollanda vatandaşlık başvurusu hakkında maalesef yardıcı olamuyoruz. Konuyla ilgili olarak direkt Hollanda konsolosluğuyla irtibata geçebilirsiniz.

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';