x
Hollanda

Vize İşlemleri

Hollanda

Hollanda vize başvurusu 2021

K.P 12/01/21, 17:40
Hollanda vize başvurusu 2021 yılı için değişkenlik gösterdi mi? Ben geçen sene Hollanda’da yaşayan kuzenimi ziyaret etmek için vize başvuruş yapmıştım ama saçma sapan bir şekilde ret yedim. Vize başvurum ‘ Gidip bir daha dönmeyeceğimden şüphelendikleri’ için reddedildi. Hâlbuki senelerdir aynı kurumda, aile şirketimizde sigortalı olarak çalışıyorum. Maaşım her ay düzenli aralıklarla maaş hesabıma yatıyordu ve ortalamanın üzerinde bir maaş alıyordum. Hollanda’da bulunan kuzenim bana davetiye yollamıştı ve o davetiyle başvuru yapmıştım. Banka hesap dökümlerim de de hiçbir şekilde eksik bir şey yoktu. Bursa da yaşayan ve benimle aynı koşullarda yaşayan bir arkadaşım ‘’ Aile arkadaş ziyareti’’ değil de turistik vize başvurusu yapmıştı ama onun başvurusu onaylanmıştı. Bu sene tekrar başvuru yapsam onaylanır mı sizce? Konu hakkında geri dönüş sağlarsanız çok makbule geçer. Teşekkürler şimdiden.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba Hollanda vizesi başvuru koşulları kişiden kişiye değişkenlik göstermektedir. Vize başvurusu yapacak her birey için; Kişinin durumu gözetilmeli ve buna istinaden bir ön hazırlık yapılması gerekmektedir. Vize başvurusunda size olumsuz geri dönüş yapmalarının sebebi; Muhtemelen orada bir akrabanız olduğunu ve sizi orada geçireceğiniz ilk zamanlarda destekleyebileceğini ve sizin de bundan dolayı geri dönmeme fikrine kapılabileceğinizi öngördüler. Bu arada, daha önce belli bir Avrupa ülkesine seyahat etmiş miydiniz? Pasaportunuzda basılı bir Avrupa vizesinin olması sizin belli bir seyahat geçmişine sahip olduğunuzu ve daha önce gidip geri döndüğünüz gibi tekrar geri dönebileceğinize işarettir. Bu yönden önemlidir.

Hollanda Vizesine Başvurmak

Hollanda vizesine başvurmak istiyorsanız bu sefer durum analiziniz çok iyi yapılmak durumundadır. Vize başvurusu yapmadan önce gerekirse Schengene üye olmayan ama Avrupa birliğine üye olan bir ülkeye giriş-çıkış yapıp Konsolosluğa bir seyahat geçmişinizin olduğunu kanıtlayabilirsiniz. Vize başvurusunu bu şekilde seyahatler gerçekleştirdikten sonra yaparsanız bu siznm için çok daha faydalı olur. Hazırlanacak olan evraklara dahil olacak Vize Talep Dilekçesine de önce ki durumunuzdan bahsedilir ve bu sefer vize başvurusunda ret almak için bir sebebinizin bulunmadığını açıkça söylersiniz. Ondan sonrası Konsolosluğun insiyatifine kalmış bir durum.

Hollanda vize başvurusu 2021 yılı itibariyle; Doğru bir başvuru yapılırsa eğer ret almak için bir sebep yoktur. Vize başvurularında mühim olan başvuran analizinin iyi yapılması ve başvurunun daha sonra doğru evraklar ile yapılmasıdır. Vize başvurularında daima yanınızda olduğumuzu unutmamanızda fayda var. Dilerseniz bize web sayfamızdan ulaşabileceğiniz kurumsal hatlarımız üzerinden kolaylıkla ulaşabilir, tüm sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Abdullah Tunç

ask@eagvs.com

0212 963 04 51

hollanda vize başvurusu 2021

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES