x
Hollanda

Vize İşlemleri

Hollanda

Adres

Fener, No: 75/A Grand Duke İş Merkezi K:3 No: 13, Bülent Ecevit Blv., 07160 Muratpaşa/Antalya

Telefon/Faks

+90 (242) 255 01 26

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

antalya@eagvs.com

Hollanda Vize Başvurusu, Antalya

Hollanda Vize Başvurusu, Antalya

Sevgili ziyaretçimiz. Euroasia Global Visa Services Antalya şubesi aracılığı ile yapılacak olan vize başvurularına dair güncel, gerekli ve detaylı bilgilerin yapıldığı sayfamıza hoşgeldiniz.

Hollanda Schengen vize işlemlerinize dair Antalya şubesi ile iletişime geçmek için +90 (242) 255 01 25 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz veya isterseniz antalya@eagvs.com adresimize e-posta gönderebilirsiniz.

İlerleyen sayfalarımızda başta Antalya Merkez, Alanya, Manavgat, Kemer, Gazipaşa, Kaş, Kepez, Serik, Finike, Aksu, Konyaaltı, Elmalı, Demre, Döşemealtı, Muratpaşa, Kumluca, Akseki, İbradı, Korkuteli ve Gündoğmuş ilçelerimiz olmak üzere, Karaman, Isparta, Burdur gibi çevre illerden yapılacak olan Hollanda vize başvurularına ait tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hollanda Vizesi Kimlere Gerekir, Antalya

Schengen vize uygulamasında bulunan ülkelerden birisi de Hollanda ülkesidir. Bu nedenden dolayı siyah, gri ve yeşil pasaport sahibi olanlar 180 gün içerisinde en fazla 90 günü aşmayacak şekilde vize almaya gerek duymadan seyahat edebilirlerken, umuma mahsus (bordo) pasaport sahiplerinin Hollanda seyahatleri öncesinde geçerli olan Schengen vizesi almaları gerekmektedir.

Daha öncesinde alınan bir Schengen vizesi bulunan, geçerliliği halen devam etmekte olan ve seyahat gün sayısı yeterli olan bir vizenin olması durumunda, tekrardan vize almaya ihtiyaç duymadan Hollanda’ya seyahat edebilirsiniz.

Hollanda Vizesi İçin Gerekli Olan Evraklar Nelerdir, 2023

Euroasia GVS Antalya şubemiz aracılığıyla sizler için aşağıda belirttiğimiz başlıklar altında seyahat başvurusunda bulunabilirsiniz.

Seyahatiniz için ihtiyaç duyulan belge listelerine ilgili bağlantılara tıklayarak ulaşabilirsiniz. Seyahat gerekçesine uygun başlık bulunmuyor ya da seyahat gerekçesinin hangi kategoriye girdiğini bilmiyorsanız, aklınıza takılan tüm sorular için +90 (242) 255 01 25 numaralı telefonumuzdan ya da antalya@eagvs.com adresimize mail yoluyla bizlere ulaşabilirsiniz. 

Hollanda Vize Başvuru Formu, Antalya

Bu aşamadaki en ihtiyaç duyulan belge Hollanda vize başvuru formunun doldurulmasıdır. Hollanda vize başvuru formu online olarak doldurulur,çıktısı alınır ve dosyanıza koyulur. Başvuru formu doldurulurken oluşabilecek hatalı, eksik veya gerçeklikle ilgisi olmayan bilgi girişi başvurunuzun gecikmesine neden olabileceği gibi reddedilmesine de sebep olabilir.

Hollanda vize başvurusu yaparken uzmanlarımız sizlerden alacağı bilgiler doğrultusunda formunuzu hazırlar ve sizi bu zahmetten kurtarır.

Hollanda vize başvuru formu için buraya tıklayınız. 

Hollanda Vizesi Kaç Günde Çıkar? Antalya

Schengen ülkelerine bağlı olarak çıkartacağınız Hollanda vizesi ortalama olarak 15 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Bu süre ortalama gün vermekle birlikte resmi tatiller, ek belge talebi ve dönemsel yoğunluklar gibi olaylar bu süreyi uzatabilir. Seyahat planınızda hiç bir aksaklık yaşamak istemiyorsanız seyahat planınınızdan en az 1 ay öncesinde bizlerle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.+90 (242) 255 01 25 numaralı telefonumuzdan ya da antalya@eagvs.com adresimizden mail yoluyla yetkililerimize ulaşabilirsiniz. 

Hollanda Vizesi Nasıl Alınır? Antalya

Diğer ülkelerdeki gibi Hollanda hükümetinin de vize işlemleri için uyguladıkları bazı kural ve prosedürler bulunmaktadır. Bu süreçleri sizler için sırayla açıkladık;

  • Seyahat Amacının Belirlenmesi: Müşteri temsilcilerimiz sizleri dinler sorular yöneltir ve hangi amaç için başvuru yapmak istediğinizi belirler
  • Gerekçenize Uygun Belgelerin Hazırlanması: Konaklama süreniz, meslek bilgileriniz ve gerekçenize göre konsolosluk tarafından sizlerden istenen belgelerin listesi yine uzmanlarımız tarafından sizlere verilir. Bu durumda hangi belgeyi nasıl ve nereden alacağınız konusunda uzmanlarımız tarafından bilgilendirebilirsiniz. Seyahat sigortanızı ve otel rezervasyonunuzu ofisimizden hiç çıkmadan yapabilirsiniz.
  • Belgelerinizin Kontrol Edilmesi ve İncelenmesi: Bizlere ulaştırdığınız belgelerin hepsi eksiksiz bir şekilde tarafımızca incelenir ve kontrol edilir. İstenilen belgelerin eksiksiz ya da geçerliliğini kaybetmiş olması gibi aksi durumlarda aranarak bilgi sahibi olursunuz.
  • Hollanda Vize Başvuru Formunun Doldurulması: Vize başvuru formu başvurunuzun özeti niteliğine sahiptir aynı zamanda bu form konsolosluk yetkilileri tarafından ilk incelenen belgedir. Hollanda vize başvuru formu hazırlamak ayrı bir tecrübe ve bilgi sahipliği gerektiren bir durumdur. Uzmanlarımız bu konuda son derece deneyimlidir ve sizler için gerekli olan tüm girişleri sizin yerinize yaparak başvuru formunuzu hazırlarlar.
  • Vize Başvuru Ücretinin Ödenmesi: İşleme alınmasını istediğiniz vize başvurunuzun işleme alınabilmesi için gerekli olan ilk koşul vize başvuru formunun ödenmesidir. Başvuru ücreti ise; konsolosluk harcı, işlem ücretimiz, danışmanlık hizmet bedelimiz ve diğer giderlerden oluşmaktadır. Başvuru ücretinizi ofisimize uğrayarak ödeyebilir ya da isterseniz banka hesabımıza transfer ederek ödeyebilirsiniz.
  • Randevunuzun Alınması: Hollanda için vize başvuruları randevu sistemine göre planlanır ve dosya kabulü yapılır. Yetkililerimiz sizlerle görüşme sağlayarak, sizin için en uygun zamana randevunuzu alarak planlamanızı yapar.
  • Dosyanızın ve Biyometrik Verilerin Sunulması: 25 Eylül 2014 tarihinden sonrasına ait herhangi bir Schengen vizesine sahip olmayan 12 yaşının üstündeki tüm bireylerin parmak izi vermesi zorunludur. Parmak izi aşamasında da bir yetkilimiz sizleri karşılar ve yetkilimizin rehberliği eşliğinde kolaylıkla bu aşamayı tamamlamış olursunuz. Dosyanızın teslimiyeti ve randevunuzun işleme alınması gibi tüm prosedürler yine yetkilimiz tarafından tamamlanmış olur.
  • Konsolosluk Değerlendirmesi ve Başvurunuzun Takip Edilmesi: Bu zaman ortalama olarak 15 gün sürmektedir. Konsoloslukta değerlendirmenizin başlaması ile birlikte size hizmet sunan yetkilimiz başvuru dosyanızın her gün takibini yapar. Başvuru dosyanız ile ilgili olan tüm gelişmelerden hemen haberdar edilirsiniz.
  • Pasaportunuzun Teslim Edilmesi: Hollanda vize başvurunuzun sonuca bağlanması ile yetkililerimiz pasaportunuzu teslim alır ve size bilgi verir. Dilerseniz ofisimizden kendiniz alabilir dilerseniz de kargo ile gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Hollanda Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir Mi? Antalya

Hollanda vize başvurusunda Schengen bölgesindeki diğer ülkelerdeki gibi parmak izinizin alınmış olması şartı vardır. 25 Eylül 2014 tarihinden sonra sahip olunan Schengen vizeleri için verilen parmak izleri ortak bilgi sistemi adı verilen (VIS) sistemine kaydedildiği için şahsen gelmenize ihtiyaç duyulmadan vize başvurunuz yapılabilmektedir.

Aksi hallerde ise 12 yaşını geçmiş her bireyler ve daha önceden Schengen vizesi için parmak izi vermeyen vatandaşların vize başvurularının işleme alınabilmesi için, şahsen başvuru merkezine gelip parmak izi vermeleri gerekmektedir. Bizlerden alacağınız danışmanlık hizmeti kapsamında sizlere bir görevlimiz eşlik eder. Böylelikle hızlı ve sorunsuz bir şekilde bu aşamayı tamamlamış olursunuz.

Hollanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';