x
Hollanda

Vize İşlemleri

Hollanda

Telefon/Faks

+90 (322) 245 01 03

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

adana@eagvs.com

Hollanda Vize Başvurusu, Adana

Sayın ziyaretçimiz, Euroasia Global Visa Services Adana şubesi sayfasına hoş geldiniz. Adana’nın Ceyhan, Karaisalı, Saimbeyli, Aladağ, Çukurova, Yüreğir, Sarıçam, Tufanbeyli, Pozantı, Feke, İmamoğlu, Karataş, Yumurtalık, Kozan, Seyhan ilçeleri ve çevre illerinde ikamet eden Hollanda Schengen vizesi almak isteyen ziyaretçilerimiz bu sayfa sayesinde tüm güncel bilgiye erişebilir. Uzman kadromuz ile birlikte vize başvuru işlemlerinizi sorunsuz ve en kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Hollanda Schengen vizesi hakkında Adana şubesinin vize danışmanı ile birebir görüşme sağlamak ve aklınızdaki sorulara cevap bulmak için+90 (322) 245 01 03 numaralı telefonumuzu arayarak ya da adana@eagvs.com adresimize e-posta yollayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Hollanda Vizesi Almak Gerekli Midir? - Adana

Hollanda ülkesi Schengen vizesi uygulaması yapmaktadır. Diplomatik (Siyah), Hizmet (Gri), Hususi (Yeşil) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının 180 günde maksimum 90 gün olacak şekilde vizeye ihtiyaç duyulmadan Hollanda’ya seyahatlerini gerçekleştirebilirler. Ancak Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahibi vatandaşların Hollanda’ya gitmeden önce mutlaka Schengen vizesi alması gerekir. Vatandaşın daha önce herhangi bir Schengen ülkesinden alınmış olan, geçerliliği devam eden bir vizesi var ise yeni vize almaya gerek duymaksızın Hollanda seyahatini gerçekleştirme olanağı vardır.

Hollanda Vizesi İçin Gereken Evraklar - Adana

Euroasia Global Visa Services Adana şubesi ile aşağıda verilmiş olan başlıklarla vize başvurunuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Hollanda vize başvurunuz için seyahat amacınıza uygun belirlemiş olduğunuz vize türünü vize danışmanınıza bildirmeniz gerekir. Seyahatiniz için ihtiyacınız olan tüm belgelere verilmiş olan bağlantılar sayesinde ulaşabilirsiniz. Seyahatinizi kategorilemek ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız +90 (322) 245 01 03 telefon numarasını arayarak alanında uzman vize danışmanları ile görüşerek destek talep edebilirsiniz.

Hollanda Vize Başvuru Formu -Adana

Hollanda vize başvuru formu içeriğinde seyahat ve kişisel bilgilerinizi tutacak olan ve Schengen vize başvurunuz sırasında ihtiyacınız olan önemli bir formdur. Bu belgeyi doğru bir biçimde doldurmuş olmanız konsolosluğun öncelikli olarak dikkat ettiği faktörlerden biridir. Konsolosluğun başvurunuzu onaylaması için belge tutarlı ve hatasız olmalıdır. Konsolosluk eksiksiz doldurmuş olduğunuz bu belgenin bir kopyasını dosyanıza eklemenizi ister. Belgelerinizde bir tutarsızlık olması halinde vize başvurunuzun konsolosluk tarafından reddedilme ihtimalinin olduğunu bilmelisiniz. 

Buraya tıklayarak Hollanda vize başvuru formunu görebilirsiniz.

Hollanda Vize Başvuruları Kaç Günde Sonuçlanmaktadır? -Adana 

Yaptığınız Hollanda Schengen vize başvurularınız yaklaşık 15 iş günü sonunda sonuçlanmaktadır. Bu süre konsolosluğa bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Yaptığınız planlarda aksilik yaşamamanız ya da seyahat planlarınızın iptal olmaması için Hollanda seyahatinizden yaklaşık 30 gün öncesinden bizimle iletişime geçmeniz işlemleriniz için faydalı olacaktır.

Hollanda Vizesi Nasıl Alınır? - Adana

-Seyahat Amacınızın Belirlenmesi: Yetkili vize danışmanlarımızla görüşmeniz halinde yapacağınız seyahate uygun bir vize türü belirlenir. 

  • Gerekçenize Bağlı Olarak Uygun Belge Hazırlanması: Konsolosluk sizden çeşitli belgeleri temin etmenizi isteyecektir. Kişisel bilgileriniz ve seyahat amacınız,seyahat süreniz ile ilgili konsolosluğun sizden istediği belgeler değişiklik gösterebilmektedir. Bununla ilgili tüm bilgiyi vize danışmanlarımız aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Seyahat sigortanız ve otel rezervasyonunuz gibi bilgilerinizi ofisimizde kolaylıkla edinebilirsiniz. 
  • Belgelerin Kontrol Edilmesi ve İncelenmesi: Konsolosluk tarafından sizden istenen belgeler belirlendikten ve doldurulduktan sonra tarafınızdan bize iletildiğinde vize danışmanlarımız konsolosluk talepleri çerçevesinde gerekli olan tüm kontrolü yapar. Kontrolün ardından doğruluğu konusunda sizi bilgilendirir. Belgelerinizde hata veya herhangi bir eksik belirlendiği takdirde size gerekli bilgilendirme yapılır ve bu belgeler konsolosluk tarafından istenen uygun hale getirilir. Bu size konsoloslukta yaşayabileceğiniz herhangi bir aksilik ihtimalinin ortadan kaldırılması konusunda büyük avantaj sunar.
  • Hollanda Vize Başvuru Formunun Doldurulması: Vize başvuru formu konsolosluk için en önemli belgelerden biridir. Başvurunuzla ilgili tüm içerik ve kişisel bilgilerinizin bulunduğu bu form konsolosluk yetkililerince dikkatle incelenir. Alanında uzman vize danışmanlarımız bu formu en doğru şekilde doldurmanıza yardım eder. 
  • Vize Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Vize başvuru işlemlerinin tamamlanması için vize başvuru ücretinin ödenmesi gerekir. Bu ücret konsolosluğun sizlerden talep edeceği harç ücretine ek olarak vize başvuru işlemlerinizin yapılması sırasında tarafımızdan alacağınız profesyonel danışmanlık hizmeti ücretinin toplamından oluşmaktadır. Vize işlemleri için gerekli olan ücret hakkında detaylı bilgi almak için şubemizle iletişime geçip danışmanlarımızla yüz yüze görüşebilirsiniz.
  • Randevunuzun Alınması: Vize başvurunuzu gerçekleştirmek için konsolosluktan randevu almanız gerekir. Bunun ardından konsolosluk tarafından vize dosyanızın kontrolü yapılır. Bu randevuyu sizin için en uygun tarihe vize danışmanlarımız sizin adınıza almaktadır.
  • Dosyanızın ve Biyometrik Verilerin Sunulması: 25 Eylül 2014 tarihinden itibaren Schengen vizesi olmayan 12 yaşından büyük tüm vatandaşlarımızın vize başvurularında parmak izi vermesi zorunludur. Vize danışmanlarımızın yardımıyla istenen parmak izi hakkında gerekli olan tüm bilgiyi alabilirsiniz. Tarafımızdan alacağınız yardımla bu uygulamayı kolaylıkla istenen şekilde yapmış olacaksınız. Yetkili vize danışmanlarımız randevunuzu gerçekleştirmek ve vize dosyanızı konsolosluğa iletmek gibi işlemleri sizin için yapmaktadır.
  • Konsolosluk Değerlendirmesi ve Başvurunuzun Takip Edilmesi: Yaklaşık 15 iş günü içerisinde vize başvurunuz sonuçlanmaktadır. Destek aldığınız vize danışmanlarımız sizi, işleminizin hangi süreçte olduğu konusunda sürekli olarak bilgilendirmektedir.
  • Pasaportunuzun Teslim Edilmesi: Vize danışmanlarımız sizin vize başvurunuzun işleme girmesinin ardından pasaportunuzu sizden alır ve yapılacak olan tüm işlemleri sizin için yapar. Pasaportunuzu ofisimize bizzat teslim edebileceğiniz gibi kargo aracılığıyla da bize iletmeniz mümkündür.

Hollanda Vizesi İçin Şahsen Bulunmak Gerekir mi? - Adana

Hollanda ülkesine seyahat ederken Schengen vizesi alınması gerekir. Schengen vizesi isteyen tüm ülkeler gibi Hollanda da vize başvuruları sırasında vatandaşa parmak izi uygulamasını zorunlu tutar. Bahsedilen Schengen vizesi için bütün vatandaşların vermiş olduğu parmak izleri bir ortak bilgi sistemi (VIS) içinde tutulur. Bu sistem sayesinde tekrar tekrar parmak izi vermek zorunda kalmazsınız.

Daha önceden kaydedilmiş parmak izi olmayan 12 yaşından büyük tüm vatandaşların vize başvuruları esnasında parmak izi vermesi gerekmektedir. Vize danışmanlarımızın yardımıyla kolaylıkla bu uygulamayı yapabileceksiniz. Bazı durumlarda konsolosluk, vize başvurusunu yapan kişiyle şahsen görüşmeyi talep edebilir.

Vize başvurunuzla ilgili aklınıza takılan tüm sorular için bizi +90 (322) 245 01 03 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Bize mail yoluyla ulaşmak isterseniz adana@eagvs.com adresine mail yazabilirsiniz.

Hollanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';