x
Hollanda

Vize İşlemleri

Hollanda

Hollanda vizesi kaç para 2021

E.T 13/01/21, 15:14
Hollanda vizesi kaç para 2021 yılında? Vize başvurusu yapacağız ama vize başvurusu için ne kadar bütçe ayırmamız gerekiyor, bilmiyorum. Vize başvurusu yaparken; vize başvurusu için harcanacak para ayrı, vizeyi aldıktan sonra planlanan seyahat için ayrı bütçe mi ayırmak gerekiyor? Vize başvurusu için Konsolosluğa ne kadar harç ödememiz gerekiyor? Konsolosluk dışında bir yere vize harcı ödeyecek miyiz? Ödenecekse eğer bu meblağ ne kadar? Vize harcamaları için Konsolosluğa ayrı başka kurumlara da ayrı ücret ödemek gerekiyormuş sanırım. Doğru mu bu? Vize başvurularında her bireyden aynı harç ödemesini mi talep ediyor konsolosluk? Konu hakkında yardımlarınızı rica ediyorum. Vize başvurusu yapacağız ama işe nereden neyi hesaplayarak başlayacağımızı bilmiyoruz. Konu hakkında yardımcı olursanız çok makbule geçer. Teşekkürler şimdiden.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba Hollanda’ya vize kaç para sorusunun cevabı için Hollanda Hükümetinin Türkiye sınırları içerisinde yetkilendirdiği Hollanda İstanbul Başkonsolosluğu resmi web sayfasına bakmanız yararınıza olacaktır. Hollanda Konsolosluğu yılın belli dönemlerinde diğer Schengen ülkelerinin vize harçlarına yaptığı zam oranını referans alarak kendi vize harçlarına da güncelleme getirmektedir. Vize harçları Konsolosluğun dosyanızı değerlendirmek için aldığı meblağdır. Bu ücret dışında Konsolosluğun yetkilendirdiği yetkilendirdiği Yetkili Servis Birimine de ödeme yapmanız gerekmektedir. Yetkili Servis Birimleri konsolosluklar tarafından yetkilendirilmiş, Konsolosluğun belirlediği prosedürleri uygularlar ve bu prosürleri referans alarak evrakları teslim alır Konsoloslukların vize bölümlerine ulaştırırlar.

Hollanda'ya Vize Almak Kaç Para

Hollanda’ya vize almak kaç para sorusunun cevabına gelince. Hollanda’ya gitmek için vize almanız gerektiğini biliyorsunuz. Bu vizenin alımı için masraflarınız bir yana, bunun dışında hesabınızda bulundurmanız gereken bir meblağın olması gerekmektedir. Hesabınızda yeterli kadar para yoksa; Yani seyahatinizi finanse edecek kadar meblağ yoksa bu durumda ret alabilirsiniz. Buna dikkat etmekte fayda var. Hollanda’da kalacağınız gün sayısı ne kadar artarsa hesabınızda bulundurmanız gereken meblağ da o oranda artıyor. Kısa süreli bir seyahat için hesabınızda 7.000 TL gibi bir bakiyenin bulunması gerekiyor mesala. Hollanda’ya gittiğinizde her gün için min. Gün başına harcamanız gereken bir meblağ belirlenmiştir. Hesabınızda bulunması gereken günlük harcamalarınız, gün başına konaklama için ayırdığınız meblağ vs. Bunlar referans alınarak belirlenmiştir. Bunların detaylarını öğrenmek istiyorsanız bizi aramanız önerilir.

Hollanda vizesi kaç para 2021 başlıklı yazımızda size yardımcı olmaya çalıştık. Vize başvurusu için tarafınızın durum analizinin yapılması ve vize başvurunuzun yapılabilmesi için bizi dilediğiniz zaman arayabileceğinizi unutmayın lütfen. Vize başvurularında her başvuran kişinin durumunun özellikle analiz edilmesi ve o yönde dosya hazırlanması, başvurunun yapılması gerekmektedir. Eurasia Global Vize Services vize başvurularında, danışmanlık yapan özel bir danışmanlık firmasıdır. Görüşmek üzere.

Abdullah Tunç

ask@eagvs.com

0212 963 04 51

hollanda vizesi kaç para 2021

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES