x
Hollanda

Vize İşlemleri

Hollanda

Telefon/Faks

0 342 255 50 08

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

gaziantep@eagvs.com

Hollanda Vize Başvurusu, Gaziantep

Değerli ziyaretçimiz, Euroasia Global Visa Services Gaziantep şubesi aracılığı ile yapılacak olan Hollanda Schengen vize başvuruları için gerekli bilgilendirmelerin yapıldığı sayfamıza hoş geldiniz.

Hollanda Schengen vizesi hakkında Gaziantep şubesi ile iletişime geçmek için +90 (342) 255 50 18 numaralı telefonu arayabilirsiniz ya da gaziantep@eagvs.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Sayfamızın devamında başta Gaziantep Merkez, Karkamış, Şahinli, Nizip, Oğuzeli, Nurdağı, Yavuzeli, Şehitkamil, İslahiye ve Araban ilçelerimiz olmak üzere Kilis, Kahramanmaraş, Şanlıurfa ve Adıyaman gibi çevre illerden yapılacak olan Hollanda Schengen vize başvuruları için gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hollanda Vizesi Kimlere Gerekir? Gaziantep

Hollanda, Schengen vize uygulamasında bulunan ülkelerden birisidir. Bu nedenden dolayı siyah, gri ve yeşil pasaporta sahip olanlar 180 gün içinde maksimum 90 günü aşmamak kaydı ile vize almaya gerek duymaksızın seyahat ederlerken, umuma mahsus (bordo) pasaporta sahip olanlar Hollanda seyahatleri öncesinde güncel bir Schengen vizesi almaları gerekmektedir.

Geçerliliği halen devam etmekte olan, konaklama gün sayısı yeterli olan başka bir Schengen ülkesinden alınan vizenizin bulunması durumunda yeniden vize almadan Hollanda’ya seyahati gerçekleştirebilirsiniz.

Hollanda Vizesi İçin Gerekli Evraklar Nelerdir? 2023

Euroasia GVS Gaziantep şubesi aracılığı ile Hollanda vize işlemleri için hizmet verilen vize türleri aşağıda listelenmiştir.

Sizin için gerekli olan belge listesine, ilişkin bağlantıya tıklayarak ulaşabilir ve aklınıza takılan bütün sorular için şube yetkililerimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Hollanda Vize Başvuru Formu, Gaziantep

Hollanda vize başvuru sürecindeki en önemli belge niteliği taşıyan Hollanda vize başvuru formu, online olarak doldurulup, sonrasında çıktısı alınıp en son aşama olarak dosyalarınız arasına koyulur. Başvuru formu süresince dikkat edilmesi gereken hususlar; hatasız, eksiksiz ve gerçeğe aykırı bilgi olmamasıdır. Böyle durumlarda başvurunuz gecikebilir ya da reddedilebilir.

Bu süreçte yetkililerimiz sizlerden gelen bilgiler ile formunuzu hazırlar ve sizi bu zahmetten kurtarır.

Hollanda vize başvuru formu için buraya tıklayınız.

Hollanda Vizesi Kaç Günde Çıkar, Gaziantep

Schengen vize uygulamasında bulunan Hollanda vizesi yaklaşık olarak 15 iş günü içerisinde karara bağlanır. Bu süre ortalama gün sayısı vermekle birlikte dönemsel yoğunluklar, Hollanda resmi tatiller ve ek bilgi isteği gibi olaylar bu süreyi uzatabilir. Seyahat planınızda herhangi bir gecikme yaşamamak için seyahat başlangıcından en az 30 gün önce bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz.

+90 (342) 255 50 18 numaralı telefonumuzu arayarak veya gaziantep@eagvs.com adresimize e-posta göndererek Gaziantep şubemiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Hollanda Vizesi Nasıl Alınır, Gaziantep

Hollanda hükümetinin de diğer tüm ülkeler gibi uygulamış olduğu vize işlemleri için prosedürler ve aşamalar söz konusudur.

- Seyahat Amacının Belirlenmesi: Hangi amaçla başvuru yapacağınızı yetkililerimiz sorular sorarak sizleri dinleyerek belirler.

- Gerekçenize Uygun Belgelerin Hazırlanması: Gerekçeniz, seyahat süreniz ve mesleki bilgilerinize göre konsolosluk tarafından istenen tüm belgeler uzmanlarımız tarafından sizlere sunulur. Bu süreçte hangi belgeye nereden, nasıl ulaşabileceğiniz konusunda yine uzmanlarımız tarafından bilgilendirilirsiniz. Seyahat sigortası ve otel rezervasyonu gibi gerekli olan belgelerin bazılarına ofisimizden hiç çıkmadan sahip olabilirsiniz.

- Belgelerin Kontrol Edilmesi ve İncelenmesi: Bizlere ulaştırdığınız tüm belgeler uzmanlarımız tarafından incelenir ve kontrol edilir. Herhangi bir belgenin eksik ya da geçerliliğini kaybetmiş olması durumunda aranarak bilgilendirilirsiniz. Bu yaptığımız uygulama sayesinde belge hatası sebebiyle oluşabilecek aksiliklerin önüne geçiyoruz.

- Hollanda Vize Başvuru Formunun Doldurulması: Başvurunuzun özeti özelliğine sahip olan ve konsolosluk yetkililerinin ilk incelediği belge olan Hollanda vize başvuru formunun doldurulması için ayrı bir uzmanlık ve odak gerekmektedir. Uzmanlarımız bu konuda son derece tecrübelidir ve sizler için gereken tüm girişleri sizin için yaparak formunuzu hazır hale getirirler. 

- Vize Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Başvurunuzun işleme alınması için gereken ön aşama vize başvuru ücretinizin ödenmesidir. Başvuru ücreti; konsolosluk harcı, aracı kurum bedelimizden ve hizmet ücret bedelinden oluşur. Yetkililerimiz fiyat isteğinde bulunabilir, görüşme sağlayabilirsiniz.

- Randevunuzun Alınması: Hollanda vize başvuruları randevu olayına göre planlanır ve dosya kabulü yapılır. Görüşeceğiniz herhangi yetkilimiz mümkün olan en uygun zamanda randevunuzu alır ve planlamanızı yapar. 

- Dosyanızın ve Biyometrik Verilerin Sunulması: Bu durumda 25 Eylül 2014 tarihi sonrasına ait herhangi bir Schengen vizesine sahip olmayan 12 yaşından büyük bireylerin parmak izi vermeleri zorunludur. Parmak izi aşamasında da sizi bir yetkilimiz karşılar ve onun rehberliği ile beraber kolayca bu işlem tamamlanır. Dosyalarınızın teslim edilmesi, randevunuzun işleme alınması gibi olaylar yetkililerimiz tarafından yapılır.

- Konsolosluk Değerlendirmesi ve Başvurunuzun Takip Edilmesi: Bu süreç ortalama olarak 15 gün sürmektedir. Konsoloslukta vize başvurunuzun değerlendirilmeye alınması ile birlikte yetkilimiz dosyanızın durumunu her gün sorgular. Dosyanız ile ilgili tüm bilgilere anında sahip olursunuz.

- Pasaportunuzun Teslim Edilmesi: Vize başvurunuzun tamamlanmasından itibaren yetkililerimiz pasaportunuzu teslim alır ve bu durumdan haberdar edilirsiniz. Pasaportunuzu dilerseniz kargo ile gönderilir isterseniz ofisimizden gelip alabilirsiniz. 

Hollanda Vizesi İçin Şahsen Bulunmak Gerekir Mi? Gaziantep

Schengen bölgesi kapsamında bulunan diğer ülkelerde olduğu gibi Hollanda vize başvurusu için parmak izinizin alınmış olması şartı vardır. Bu aşamada 25 Eylül 2014 tarihinden sonra alınan herhangi Schengen vizesi için verilmiş olan parmak izleri ortak bilgi sistemi denilen (VIS) sistemine kaydedildiği için şahsen gelmenize gerek duyulmaz.

Aksi durumlarda ise 12 yaş üzerinden büyük tüm bireylerin ve daha önce Schengen vizesi için parmak izi vermeyenlerin, vize başvurusunun işleme alınabilmesi için şahsen başvuru merkezine gelerek parmak izi vermesi gerekmektedir. Bizlerden alacağınız danışmanlık hizmeti kapsamında size bir yetkilimiz eşlik eder. Bu uygulamayla hızlı ve sorunsuz bir şekilde parmak izi verme aşamasını tamamlamış olursunuz.

Bu duruma ek olarak konsolosluk yetkilileri gerek duydukları takdirde başvuru sahibini görüşmeye çağırabilir. Bu standart bir uygulama değildir ancak nadiren de olsa görülebilen bir olaydır.

Hollanda Vize Başvurularınızda Neden Euroasia GVS’yi Seçmelisiniz?

  • En Güncel ve Doğru Bilgi Işığında İlerlersiniz: Kurumumuzdaki uzmanlar, belli ülke ve bölgelere göre hizmet verirler. Bu ülke ve bölgelerde uzmanlaşan yetkililerimiz, tüm uygulama ve güncellemeleri sürekli takip ederek aksi bir durum yaşamanızın önüne geçerler.
  • Eksik ya da Fazla Belge Hazırlamazsınız: Ülkelerinde ve bölgelerinde uzmanlaşan yetkililerimiz vize başvuru sürecindeki tüm belgeleri sizin bilgilerinize sunarlar. Bu uygulama ile fazla belge hazırlayarak oluşabilecek kafa karışıklığının önüne geçilir ve yanlış ya da eksik belge endişesine kapılmazsınız.
  • Zamandan Tasarruf Edersiniz: Bilgi ve belge arayarak zaman kaybetmezsiniz. Randevu almak, parmak izi vermek gibi aşamalarda saatler harcamazsınız. Birçok prosedür arka planda uzmanlarımız tarafından yürütülür.
  • Konforunuzu Önemseriz: Tüm bu aşamaların başlangıcında sürecinde ve bitiminde size hiç zahmet vermeden tüm işlerinizi tamamlarız. Gerekli olan belgeleri kargodan teslim alırız ve pasaportunuzu adresinize göndeririz.
  • Paradan Tasarruf Edersiniz: Başvuru esnasında yapacağınız harcamaları (yol masrafı, belge çoğaltma, diğer giderler) gerçekleştirmeden, mesai kaybı yapmadan başvurunuzu yapabilirsiniz.
  • Vizenizin Olumlu Sonuçlanma İhtimali Artar: Her gün birçok vize başvurunuzu yapan yetkililerimiz, konsoloslukların değerlendirme kriterlerini ve önceliklerini yakından takip ederek bu konuda bilgi sahibi olurlar. Bu bilgi ve tecrübe sayesinde hazırlanacak olan dosyaların olumlu sonuç verme ihtimali bireysel olarak yapılacak başvuru oranından oldukça fazladır.
  • Süreç Boyunca Bilgilendirilirsiniz: Sürecin en başından sonuna kadar sorularınızı sorabileceğiniz bir kişi ya da kurum bulunur. Bu aşamada amacımız sizlere en doğru ve hızlı şekilde yanıtlar bulmak, talep ve isteklerinize çözüm bulmaktır.
  • VIP Hizmetlerimizden Yararlanabilirsiniz: Özel ihtiyaçları olan müşterilerimiz için özel hizmetlerimiz mevcuttur. Adresten belge alınması / geç saatte belge, pasaport teslimi, havalimanı / otel transferi gibi çok sayıda olan seçenekler arasında sizler için mutlaka bir seçeneğimiz vardır.

Aklınıza takılan tüm sorular için bizimle +90 (342) 255 50 18 numaralı telefondan veya gaziantep@eagvs.com e-posta adresimizden iletişime geçebilir, ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hollanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';