x
Hollanda

Vize İşlemleri

Hollanda

Hollanda İzmir Fahri Konsolosluğu

İzmir Hollanda Fahri Konsolosluğu İletişim Bilgileri 

Adres: Cumhuriyet Meydanı, Meydan Apartmanı, 11 / 5, 035210 Pasaport / İZMİR  
Tel:  +90 232 464 02 01
Faks: +90 232 464 09 93
Mail: dutilh@nedconsulizmir.com

Hollanda Fahri Konsolosluğu İzmir Görev Bölgesi

İzmir, Manisa, Uşak, Aydın, Denizli illeri ve çevresinde yaşayan  Hollanda vatandaşları konsolosluk işlemleri için, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve yabancı uyruklu 3. ülke vatandaşları, vize işlemleri için İzmir Hollanda Fahri Konsolosluğundan rehberlik hizmeti alabilirler. 

İzmir Hollanda Fahri Konsolosu

Ahmet Oğuz Özkardeş

Hollanda Konsolosluğu Vize Başvurusu 

Hollanda İzmir Fahri Konsolosluğu ve diğer Hollanda Fahri Konsoloslukları vize başvurularını değerlendirme yetkisine sahip değildir. Vize başvurularının değerlendirmesi yalnızca Ankara Hollanda Büyükelçiliği ve Hollanda Konsolosluğuna aittir. Hollanda vize müracaatları Hollanda diplomatik temsilciliklerinin yetkilendiriği vize hizmet merkezleri aracılığıyla tamamlanmaktadır. 

Hollanda Vize Başvuru Formu 

Hollanda vize başvuru formları eksiksiz olarak doldurularak Hollanda Büyükelçiliği ve Hollanda İstanbul Başkonsolosluğunun yetki alanına bağlı olarak belirlenen vize başvuru merkezlerine diğer evraklarla birikte ibraz edilmelidir. Hollanda Schengen vize başvuru formu Hollanda Konsolosluğunun bilgi edinmesini sağlayan resmi bir belgedir. Hollanda vize başvuru formu Hollanda vize işlemlerinin en önemli  adımını oluşturmaktadır. Hollanda vize başvuru formunda beyan edilecek bilgiler başvuru dosyasındaki diğer evraklarla çelişkili olmamalıdır. Hollanda vize başvuru formu diğer başvuru evraklarınızda beyan ettiğiniz bilgilerle çelişkili olmamalıdır. Hollanda vize başvuru formu eksiksiz ve gerçeği birebir yansıtan beyanlarla doldurulmalıdır. 

Hollanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Yazıdırılabilir Versiyonu
Turistik Vize İşlemleri
Ticari Vize İşlemleri
Aile Ziyareti Vize İşlemleri
Transit Vize İşlemleri
Vize Başvuru Formu
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';