x
Hollanda

Vize İşlemleri

Hollanda

Hollanda Marmaris Fahri Konsolosluğu

Hollanda Marmaris Fahri Konsolosluğu

Hollanda Marmaris Fahri Konsolosu:  Murat Azgün
Adres:  Çıldır Mah.159. Sok. No: 23/1 48700 Marmaris/İzmir
Tel: +90 (252) 413 2691

Hollanda Konsolosluğu Resmi Evrak İşlemleri

Hollanda Büyükelçiliği ve Hollanda Başkonsolosluğu Konsolosluk biriminin yürütmekte olduğu resmi evrak işlemleri aşağıdaki belirtilmiştir. Hollanda Marmaris Fahri Konsolosluğundan resmi evrak işlemleri yapılmamaktadır. Hollanda vatandaşları aşağıda belirtilen ve 90 günden fazla konaklama gerektiren durumlar için yapacakları D vize başvuruları hakkında detaylı bilgiyi Hollanda diplomatik temsilciliklerinden alabilirler. 

  • Hukuki İşlemler: Türkiye’de ikamet eden Hollanda vatandaşları hukuki yollarla çözmeleri gereken problemleri ile ilgili izlenecek yol konusunda Hollanda Konsolosluğundan rehberlik hizmeti alabilirler.
  • Vergi İşlemleri: Türkiye’de ikamet eden Hollanda vatandaşları Hollanda için ödemeleri gereken vergiler hususunda detaylı bilgiyi Hollanda Türkiye diplomatik temsilciliklerinden alabilirler. 
  • Boşanma işlemleri: Hollanda vatandaşları Türkiye'den boşanma işlemlerini başlatabilirler. Boşanma ile ilgili sürecin takibi ve boşanma kararının Hollanda ve Türkiye hukuku açısından kabul edilmesi gibi hususlarda danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Evlilik İşlemleri: Türkiye’de yaşayan Hollanda vatandaşları evlilik durumlarında gerekli resmi başvurularını Konsolosluğa yapabilirler. Hollanda Konsolosluğu, Türkiye’de yaşayan Hollanda vatandaşlarının evlenme akdi ile ilgili evlenme ehliyet belgesi, evlilik sonrası soyadı işlemleri gibi sorunlarına çözüm üretmek adına destek sunmaktadır.
  • Doğum işlemleri:  Türkiye'de yasal ikameti olan Hollanda vatandaşlarının çocuk sahibi olmaları durumunda doğum bildirimi, doğan çocuğa ilişkin kayıt ve evrak işlemleri gibi konularda Hollanda Türkiye temsilciliklerinden işlemlerin nasıl yürütüleceği konusunda bilgi alabilirler. 

Marmaris Fahri Konsolosu Nerededir?

Hollanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Yazıdırılabilir Versiyonu
Turistik Vize İşlemleri
Ticari Vize İşlemleri
Aile Ziyareti Vize İşlemleri
Transit Vize İşlemleri
Vize Başvuru Formu
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';