x
Hollanda

Vize İşlemleri

Hollanda

Adres

Kavaklıdere Mah. Beykoz Sok. No:14/5 Çankaya-Ankara

Telefon/Faks

+90 (312) 963 04 85

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

ankara@eagvs.com

Hollanda Vize Başvuru, Ankara

Değerli ziyaretçimiz, Euroasia Global Visa Services Ankara şubesi tarafından sizler için hazırladığımız sayfamızda Hollanda Schengen vize başvurularına ilişkin gerekli ve detaylı bilgilendirmelerin yapıldığı sayfamıza hoş geldiniz.

İlerde bulunan sayfalarımızda başta Akyurt, Altındağ, Ayaş, Mamak, Beypazarı, Çubuk, Elmadağ, Gölbaşı, Kalecik, Haymana, Etimesgut, Polatlı, Şereflikoçhisar, Sincan, Kızılcahamam, Çamlıdere, Kahramankazan, Yenimahalle, Çankaya, Nallıhan, Evren, Keçiören, Güdül, Pursaklar ve Balâ ile beraber Kırıkkale, Çankırı, Eskişehir gibi çevre illerimizden yapılacak olan Hollanda vize başvurularına dair gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hollanda Schengen vizesi hakkında Ankara şubesi ile iletişime geçmek için +90 (312) 963 04 85 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz ya da ankara@eagvs.com adresimize e-posta gönderebilirsiniz.

Hollanda Vizesi Kimlere Gerekir?

Hollanda Schengen vize uygulamasında yer almaktadır. Bu sebeple Siyah, Gri ve Yeşil pasaport sahipleri 180 gün içinde 90 günü aşmamak şartı ile vize almaya gerek duymadan seyahat edebilirlerken, Umuma Mahsus (Bordo) pasaporta sahip olanlar Hollanda seyahati öncesinde güncel olan Schengen vizesi almaları gerekmektedir.

Daha öncesinde başka bir Schengen ülkesinden alınan, geçerliliği süren ve seyahat gün sayısı yeterliliği olan bir vizenizin bulunması durumunda, yeni bir vize almadan Hollanda seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hollanda Vizesi İçin Gerekli Olan Güncel Evraklar Nelerdir? 2023

Euroasia GVS Ankara şubemiz tarafından sizler için aşağıda belirttiğimiz başlıklar için vize başvurusunda bulunabilirsiniz.

Seyahatiniz için gereken belge listelerine, ilgili bağlantılara tıklayarak ulaşabilir, seyahat gerekçesine uygun başlık bulunmuyor ya da seyahat gerekçesinin hangi kategoriye girdiğini bilmiyorsanız aklınıza takılan tüm sorular için +90 (312) 963 04 85 numaralı telefondan ya da ankara@eagvs.com mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Hollanda Vize Başvuru Formu, Ankara

Başvurunuzun özeti niteliğindeolan Hollanda vize başvuru formu, dosyalarınız hazırlanırken internet üzerinden online olarak doldurulur, örneği alınarak dosyalarınızın arasına konulur. Başvuru formunuz doldurulurken girilen hatalı, eksik ya da gerçeğe uymayan bilgiler başvurunuzun gecikmesine hatta başvurunuzun reddedilmesine neden olabilmektedir.

Hollanda vize başvuru formuna erişmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Hollanda Vize Başvuruları Kaç Günde Sonuca Bağlanır? Ankara

Hollanda vize başvuruları yaklaşık olarak 15 iş takviminde karara bağlanmaktadır. Bu süre ortalama olmakla beraber, Hollanda resmi tatilleri, dönemsel yoğunluklar ve konsolosluk yetkililerince istenebilecek ek belge isteği gibi sebeplerle uzayabilir. Seyahatinizde gecikme ya da aksaklık yaşamak istemiyorsanız seyahatinizden en az 30 gün önce bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.+90 (312) 963 04 85 numaralı telefonumuzdan bizi arayabilir ya da ankara@eagvs.com adresimizden mail yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

Hollanda Vizesi Nasıl Alınır? Ankara

Seyahat Amacınızın Belirlenmesi: Uzmanlarımız sizi dinleyerek tek tek sorularınızı açık bir şekilde cevaplandırarak ve sorular sorarak hangi amaç için başvuru yapacağınızı belirlerler.

Gerekçenize Uygun Belgelerin Hazırlanması: Gerekçenize, meslek bilgilerinize ve konaklama süresine göre konsolosluk tarafından talep edilen belgeler sizlere sunulur. Bu süreç içerisinde hangi belgeye nasıl ve nereden ulaşacağınız konusunda yetkililerimiz tarafından bilgilendirebilirsiniz. Seyahat sigortası ve otel rezervasyonu gibi gerekli olan belgelerin bazılarını ofisimizden hiç çıkmadan da edinebilirsiniz.

Belgelerinizin Kontrol Edilmesi ve İncelenmesi: Bizlere gönderdiğiniz tüm belgeler uzmanlarımız tarafından incelenerek kontrol edilir. Olası bir belgenin hatalı, eksik veya gerçeklik aslını yitirmiş olması durumunda bizler tarafından aranarak bilgilendirebilirsiniz. Bu sayede belge hatası, eksikliği vb. gibi ortaya çıkacak olumsuzlukların önüne geçmekteyiz.

Hollanda Vize Başvuru Formunun Doldurulması: Başvurunuzun özeti niteliğinde olan ve konsolosluk yetkililerinin incelendiği ilk belge olan Hollanda Vize başvuru formunun doldurulması için ayrı bir deneyim ve bilgi birikimi gerekir.

Uzmanlarımız bu konuda son derece tecrübe sahibi olmakla beraber gerekli desteği sağlayarak, sizlerden gelen bilgilerle formumuzu doldurarak hazır hale getirir. Size geriye kalan tek şey imzalamak olur.

Vize Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Başvurunuzun işleme alınabilmesinin ön şartı Hollanda vize başvuru ücretinizin ödenmesidir. Başvuru ücreti ise; tüm harç ödemelerinden, işlem ücretlerimizden, danışmanlık hizmet bedelimizden ve diğer giderlerden oluşmaktadır. Başvuru ücretinizi dilerseniz ofisimize ziyarette bulunarak ödeyebilir ya da banka hesabımıza göndererek ödeyebilirsiniz.

Randevunuzun Alınması: Hollanda için yapılacak olan vize başvurularınız randevu sistemine göre planlanır ve dosya kabulü yapılır. Müşteri temsilcilerimiz sizinle görüşme sağlayarak sizin için en uygun zamana randevunuzu alır ve planlamanızı yapar.

Dosyanızın ve Biyometrik Verilerin Sunulması: Hollanda vizesi almanız için bu aşamada 25 Eylül 2014 tarihinden sonrasına ait Schengen vizesi bulunmayan 12 yaşını aşan bireylerin parmak izi vermeleri gerekir. Parmak izinizin verilme sürecinde bir yetkilimiz sizi karşılar ve rehberlik yapar. 

Konsolosluk Değerlendirmesi ve Başvurunuzun Takip Edilmesi: Hollanda vizesi için bu süre ortalama 7 ila 15 iş günü sürmektedir. Konsolosluk değerlendirmeniz başladığından itibaren uzmanlarımız sizin için dosya durumunuzu takip eder.

Pasaportunuzun Teslim Edilmesi: Vize başvurunuzun sonuca bağlanması ile birlikte yetkililerimiz, pasaportunuzu teslim alarak sizlere bilgi verir. Pasaportunuzu isterseniz ofisimizden alabilir, isterseniz de kargo ile gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Hollanda Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir mi? Ankara

Schengen vize uygulamasına üye olan diğer ülkeler gibi vize başvurunuzun değerlendirilmeye alınabilmesi için parmak izinizin alınmış olması gerekmektedir. 25 Eylül 2014 tarihinden itibaren alınan Schengen vizeleri için verilmiş olunan parmak izleri ortak bilgi sistemi adı verilen (VIS) sistemine kaydedildiği için tekrar gelmenize gerek olmadan başvurunuz yapılabilir.

Aksi durumlarda ise 12 yaşını doldurmuş her bireyin ve 25 Eylül 2014 tairihinden sonra herhangi bir Schengen vizesi için parmak izi vermeyen kişilerin, vize başvurusunun işleme alınabilmesi için başvuru merkezine şahsen gelmeleri gerekmektedir.

Bizlerden alacağınız danışmanlık hizmeti içerisinde sizlere bir yetkilimiz eşlik ederek bu aşamayı hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlamanız sağlanır.

Bu duruma ek olarak konsolosluk yetkilileri ihtiyaç duyduklarında başvuru sahiplerini görüşmeye çağırabilirler. Bu sürekli olan bir uygulama olmayıp ender karşılaşılan bir durumdur.

Aklınıza takılan sormak istediğiniz tüm sorular için bize +90 (312) 963 04 85 numaralı telefondan ya da ankara@eagvs.com mail adresimizden ulaşabilir, ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hollanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';