x
 • Mısır Kapı Vize Uygulaması Yoktur

  Mısır Kapı Vize Uygulaması Yoktur

  Mısır kapı vizesi uygulamasının geçerliliği yoktur. Umuma Mahsus (Bordo) pasaport hamilleri vizelerini Türkiye'den temin etmelidirler. Başvurunuzu başlatmak için tıklayınız...

  Devamı
 • Mısır Vize İşlemleri

  Mısır Vize İşlemleri

  Turistik ve ticari amaçlarla yapacağınız seyahatlerde Mısır vize başvurunuzu Euroasia GVS ile gerçekleştirebilirsiniz...

  Devamı
 • Mısır Konsolosluğu Evrak Tasdik İşlemleri

  Mısır Konsolosluğu Evrak Tasdik İşlemleri

  Mısır Konsolosluğu evrak tasdik işlemleri için gerekli belgeler ve detaylı bilgi için sayfamızı ziyaret ediniz...

  Devamı

Mısır Vize Başvurusu

Euroasia Global Visa Services’e Hoş Geldiniz;

Değerli ziyaretçilerimiz, Mısır’a yapacağınız turistik/ticari amaçlı seyahatlerinizde vize işlemlerinizi Euroasia GVS ile tamamlayabilirsiniz. Sizlere faydalı bilgi sağlamak amacıyla hazırlamış olduğumuz web sayfamızı inceleyerek vize başvuru hazırlıkları hakkında ön bilgiye sahip olabilir, Mısır vize ücreti ve vize başvurusu için gerekli evrakların neler olduğunu öğrenebilirsiniz. 
Euroasia Global Visa Services, Türkiye’nin bütün bölgelerini kapsayan gelişmiş koordinasyon ağı ile Mısır vize başvruruları başta olmak üzere tüm Orta Doğu ülkeleri vize işlemleri konusunda profesyonel vize başvuru hizmeti vermektedir.
Mısır vize başvuruları sonuçlanma süreleri öngörülebilir değildir. 45 yaş altındaki kişilerin başvurularının sonuçlanması birkaç ayı bulabilmektedir. 45 yaş üstündeki kişilerin vize başvuruları başvuru tarihi sonrası 3 iş gününün sonunda neticelenmektedir. Bu süre içerisinde 45 yaş altı başvuru sahiplerinin pasaportları başvuru sahiplerine geri verilmektedir. Soruşturması tamamlanan dosyalar için pasaportlar vize basım işlemleri için 3 iş günlüğüne Konsolosluğa teslim edilecektir. Mısır vize başvurularının geç neticelenmesi ihtimalinden dolayı ücretli otel rezervasyonu ve uçak bileti satın alımı yapmamanızı tavsiye ederiz.

Euroasia Global Visa Services aracılığıyla;
Mısır Turist vizesi
Mısır Ticari vize (iş ve fuar ziyareti)
Mısır Eğitim vizesi
Mısır Transit vize başvurularınızı yapabilirsiniz.

mısır vizesi

Mısır Vizesi İle İlgili Genel Bilgiler

Mısır Hükümeti, ülkesine seyahat edecek Bordo (Umuma Mahsus) pasaport sahibi kişilerden vize istemektedir. Yeşil pasaport (hususi),Gri pasaport (hizmet pasaportu) ile Diplomatik pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları 90 günü aşmamak kaydı ile Mısır’a vizesiz seyahat edebilirler. Mısır’a çeşitli amaçlar için (turistik gezi, ticari ilişkiler veya eğitim gibi) seyahat edecek kişilerin, seyahat amaçlarına uygun vize başvurusunda bulunarak, evraklarını Mısır Konsolosluğu'nun belirlediği yönergelere uygun olarak hazırlamaları önemlidir. 

Mısır’a yapacağınız turistik seyahatler için Mısır turistik vizesine, iş ve ticaret gezisi ile fuara katılım için yapacağınız seyahatler için Mısır ticari vizesine başvuru yapmanız gerekmektedir. Uzun ya da kısa süreli eğitim almak için Mısır’a gidenler, konsolosluğa Mısır eğitim vizesi için başvuru yapabilirler.

Mısır’a yapacağınız seyahat amacınıza göre  başvuru evrakları farklılıklar olabilir. Hangi vize kategorisine başvurmanız gerektiği konusunda Euroasia GVS Çağrı Merkezi’ni arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Yetkilimiz, içeriğini Mısır Konsolosluğu'nun belirlediği vize başvuru evraklarının listesini e-mail adresinize iletecektir. 

Mısır Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Mısır vizesi için sayfamızda bulunan gerekli evrakları hazırladıktan sonra ikamet ettiğiniz ile en yakın ofisimize ulaştırmanız halinde işlemlerinizi başlatmaktayız. Vize kriterlerinin çeşitlilik arz ettiği ve zaman içerisinde değişebildiği ortamda sizden istenen belgeleri toplamış olmanız yeterli olmayabilir. Vize başvuru dosyasının güncel bilgilere vakıf deneyimli vize danışmanları tarafından hazırlanmasında, sizin adınıza fayda vardır. Mısır’a seyahat edecek kişilerin öncelikle seyahat amaçlarını açıklığa kavuşturmaları gerekir.

Tatil yapmak, ülkenin tarihi ve doğal güzelliklerini yerinde görmek için gezi planlıyorsanız Mısır turist vizesine başvurmalısınız. Ticaret yapmak, iş anlaşması yapmak veya fuarlara katılmak için seyahat ediyorsanız, Mısır ticari vizesine başvurmak için evrak hazırlığı yapmalısınız. Mısır’da bulunan eğitim kurumlarında uzun ya da kısa süreli eğitim almak için seyahat ediyorsanız, Mısır öğrenci vizesi talep etmeniz gerekir. Vize başvurusu, istenen belgelerin hazırlanarak başvuru dosyası halinde konsolosluk vize departmanına sunulması ile başlatılmış olur. Talep edilen her vize türü kendi içinde farklı belgelerin hazırlanmasını gerektirir. Doldurulması gereken Mısır vize başvuru formu, başvurulan vize türüne uygun Mısır vize talep dilekçesi konsolosluğa sunulacak evraklar arasındadır.

45 yaş altındaki kişilerin Mısır vize başvuruları Mısır diplomatik mecralarının değerlendirme aşamalarına bağlı olarak uzun sürede sonuçlanmaktadır. Bu süreçte ihtiyacınız olması halinde pasaportunuz konsolosluktan teslim alınarak tarafınıza iletilir. İşlem konsolosluk makamınca sonuçlandırıldığında size bilgi verilir ve pasaportunuz sizden teslim alınarak tekrar Mısır Konsolosluğu'na iletilir.  Alınan her vize reddi seyahat sicilinizi olumsuz etkilemektedir. Mısır vize reddi, yalnızca ret alınan ülke için değil diğer ülkeler için yapacağınız vize başvurularınızı da olumsuz etkileyecektir. Eksik veya hatalı evrak yüzünden başvurunuzun reddedilerek, zaman kaybetmenizin önüne geçmek adına Mısır vize başvurunuzu Euroasia GVS aracılığıyla güvenli şekilde yapabilirsiniz.
 Detaylı bilgi için destek hattımıza bağlanabilirsiniz. 

Mısır Vizesi İçin Gerekli Evraklar Hakkında

Vize başvurusu yapabilmek için, son on yıl içerisinde alınmış, geçerlilik süresi yeterli (talep edilen vize bitiminden sonra en az 6 ay) bir pasaportunuzun bulunması zorunludur. Pasaportunuzun en az iki sayfası boş olmalı, pasaport hasarlı veya yırtık olmamalıdır. Mısır vize başvurularında ibrazı zorunlu olan bir diğer evrak da başvuru formudur. Mısır vize başvuru formunu eksiksiz doldurarak vize servisimiz yetkililerine sununuz. Vize başvurunun doldurulması konusunda yetkililerimizden destek alabilirsiniz.

Kimlik kartınızın fotokopisi, yüz ifadenizin net olarak görüldüğü, biometrik ölçülerde çekilmiş iki adet fotoğraf ile seyahatinizin masraflarını karşılayacak gelir kaynaklarınızı gösteren belgeler, vize başvuru dosyasında bulunması gereken evraklardır.

Seyahatinizin gidiş ve dönüş tarihlerini gösteren, ulaşım ve konaklama ön rezervasyon evrakları vize başvuru evraklarının arasına konması gerekir. Mısır seyahatiniz sonrasında Türkiye’ye döneceğinizi ifade etmesi açısından önemli olduğu için konsolosluk tarafından talep edilmektedir. Mısır vize başvuruları için ibrazı zorunlu olan uçak ve otel rezervasyonlarınızı yapmaktayız. 

mısır vize ücreti 2018

Mısır Vize Ücreti 2023

Mısır vize ücreti konsolosluğa ödenen vize harcı ile yetkili acente veya danışmanlık firmalarına ödenen hizmet bedellerinden oluşmaktadır. Talep edilen vize türüne ve süresine, ülkeye ne kadar giriş hakkı verdiğine bağlı olarak Mısır vize ücretleri farklılık gösterebilir. Yabancı ülke pasaportları ile yapılan başvurularda da farklı ücretler oluşabilmektedir. Mısır vize başvurunuzun olumsuz sonuçlanması durumunda, yatırmış olduğunuz vize harç bedeli konsolosluk tarafından geri iade edilmemektedir. Şahsi başvurunuz için hesaplanacak, güncel Mısır vize ücreti bilgisini Çağrı Merkezi’ni arayarak öğrenebilirsiniz. 

Yabancı Pasaport Sahiplerinin Mısır Vize İşlemleri Hakkında

Türkiye’de oturum izni bulunan Yabancı ülke vatandaşları, Mısır vize başvurularını, Türkiye’de bulunan Mısır Büyükelçiliği'ne veya Mısır Konsolosluğu'na yapabilirler. Yabancılar vize başvurularında, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından istenen belgelere ilave olarak, Türkiye’de almış oldukları oturum izni belgelerini de ibraz etmeleri gerekir. Yabancı pasaport ile yapılan başvurular Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının başvurularına nazaran biraz daha geç sürede sonuçlanabilmektedir. Yabancı ülke vatandaşlarının Mısır vizesi 2023 güncel evrak listesini, çağrı merkezlerimizi arayarak yetkililerimizden isteyebilirsiniz.
mısır konsolosluğu vize

Mısır Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Seyahat tarihinizle bağlantılı olarak vize başvuru zamanını doğru belirlemek gerekir. Mısır Konsolosluğu 3 ay öncesinden başvuruları değerlendirmeye almaktadır. Vize başvurunuzu mümkün olan en erken tarihte  yapmanızı, Konsoloslukta oluşabilecek yoğunluklardan etkilenmemek ve seyahat tarihine kadar vizenizin yetişmesi konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamamak için öneririz.  20 yaşından küçük ve 45 yaşından büyük başvuru sahiplerinin Mısır vize başvuruları daha kısa zamanda sonuçlanmaktadır. Mısır vize işlemlerinin sonuçlanması, 45 yaşından küçük başvuru sahipleri için, tüm evrakların teslim edildiği tarihten başlayarak 90 günü bulabilmektedir. Bu süre kesin olmayıp talep edilen vize türüne, süresine ve başvuru sahibinin durumuna göre değişiklik gösterebilir. Bayram ve resmi tatilleri öncesinde konsolosluklarda oluşabilecek yoğunluklarda süreyi etkilemektedir
Mısır Konsolosluğu 20 yaşından küçük ve 45 yaşından büyük başvuru sahipleri için kolaylık sağlayarak daha kısa sürede vize başvurularını sonuçlandırabilmektedir.
Mısır'a yapacağınız seyahatleriniz için yapacağınız tüm vize başvurularınızı incelemeye alarak, kabul ya da reddetme yetkisi sadece Mısır Büyükelçiliği veya Mısır Başkonsolosluğu’na aittir.
Vize başvuru evraklarının hazırlanarak, Mısır Konsolosluğu'na teslim edilmesinden sonra işlemlerin sonuçlanması yalnızca Mısr diplomatik temsilciliklerinin yetkisi altındadır. Resmi tatillere ve iş yoğunluğuna bağlı olarak süre uzayabilmektedir.

Mısır Vizesi Başvuru Bölgeleri

Türkiye’nin her bölgesinden, size en yakın Euroasia Global Visa Services çalışma ofislerimize, vize başvuru evraklarınızı gönderebilirsiniz. Vize başvuru evraklarınız güncel tarihli olmalı ve mevcut halinizi yansıtmalıdır.   Euroasia GVS şubelerinin bulunduğu İstanbuli Ankara, Antalya, Gaziantep, İzmir, Edirne, Tekirdağ ve Bursa illeri dışında ikamet ediyorsanız, Çağrı Merkezi’nden Mısır vize işlemleriniz için hangi lokasyondaki vize servisimizden hizmet alabileceğinizin bilgisini alabilirsiniz. 

Mısır Vize İşlemleri İzmir

İzmir merkez ilçeleri ile Manisa, Muğla, Denizli, Aydın, Afyon, Balıkesir, Uşak, Çanakkale, Isparta ve Burdur gibi çevre illerde ikamet eden kişiler yapacakları Mısır vize başvuruları için Euroasia İzmir şubemizden hizmet alabilirler. Şahsi seyahat amacınıza ve mesleksel durumunuza uygun 2023 yılı Mısır vize başvuru evraklarını destek hattımıza bağlanarak talep edebilirsiniz. Vize servisimiz yetkililerinden hazırlamanız gereken evraklar ile hesaplanacak vize ücretinin bilgisini öğrenebilirsiniz. Vize başvuru evraklarında beyan etmiş olduğunuz e-mail bilgileriniz ile telefon numaralarınızın güncel ve kullanımda olmasına dikkat ediniz. Mısır Konsolosluğu beyan etmiş olduğunuz iletişim bilgileriniz üzerinden sizden ek belge talep edebilir.

Mısır Vize İşlemleri Ankara

Ankara ve çevre illerden Mısır vizesi almak için, Euroasia GVS Ankara ofisimizi ziyaret ederek vize başvurularını yapabilirler. Ankara ofisimiz yetkilileri, evraklarınızın nasıl hazırlanması gerektiği konusunda sizleri bilgilendireceklerdir. Mısır vize başvuru formunuz doldurulup, diğer evraklar eklenerek oluşturulan vize başvuru dosyanız, Ankara Büyükelçiliği Konsolosluk vize işlemleri departmanına ulaştırılacaklardır.

 • Mısır vize başvurularına konsoloslukların bölge sınırlaması getirilmiştir. Güney Doğu, Doğu Anadolu ve İç Anadolu Bölgeleri’nden yapılan vize başvurularını değerlendirme ve karara bağlama yetkisi Mısır Büyükelçiliği’nin yetkisi altındadır. 

Mısır Ankara Büyükelçiliği'nin yetki alanına giren illerde ikamet ediyorsanız, hazırlamış olduğunuz vize başvuru evraklarını Ankara ofisimize, kargo ya da kurye ile gönderebilirsiniz. Ankara ofisimize ulaşan başvuru evraklarınızı, vize kriterleri açısından kontrolünü yaparak vize başvuru dosyanızı oluşturmak görevlerimiz arasındadır. Ankara Büyükelçiliği Konsolosluk vize işlemleri nezdinde başvurularınız ile ilgili süreç, yakından takip edilerek, gelişmeler hakkında sizlere bilgi verilecektir. Vize başvurunuzun kabul edilip vizesi onaylandıktan sonra, pasaportunuz adresinize kargo ile gönderilecektir.

Mısır Vize İşlemleri Bursa

Euroasia Global Visa Services Bursa şubesi, Orhangazi, İnegöl, Osmangazi, Mudanya, Yıldırım, Mustafakemalpaşa, Karacabey, İznik, Nilüfer ve Yenişehir gibi merkez ilçeleri ile beraber Yalova İzmit, Balıkesir, Zonguldak, Bilecik, Kütahya, Kocaeli ve Adapazarı gibi çevre illerden Mısır vizesine ihtiyaç duyan kişilere vize danışmanlık hizmeti vermektedir. Bursa ofisimizi, Mısır vizesi hakkında bilgi almak ve vize başvurusu yapmak için randevu almadan ziyaret edebilirsiniz. Bursa ili dışında ikamet ediyorsanız, Çağrı Merkezi üzerinden veya help@eagvs.com mail adresimize yazarak, Mısır vizesi için istenilen evrakları öğrenme imkânınız vardır.
Bursa Mısır vize başvurusu içinbeyan ettiğiniz bilgiler, kişisel durumlarınızı açıklayıcı nitelikte olmalıdır. Sosyal statünüzü (çalışan, emekli, öğrenci veya işveren gibi),şahsi kimlik bilgilerinizi ve gelir kaynaklarınızı gösteren evraklar resmi onaylı olmalıdır. Vize başvuru dosyanızda eksik evrak olmamasına ve evraklarda beyan edilen bilgilerin birbirleri ile çelişmemesine çok dikkat etmelisiniz. Beyan edilen bilgiler arasında çelişkilerin bulunması başvurunuzun reddedilmesine yol açabilir.

Mısır Vize Reddi

Mısır vize başvurunuz herhangi bir nedenden dolayı reddedilebilir. Bu durumda Mısır Konsolosluğu, başvurunuzun neden reddedildiğini maddeler halinde izah eden bir ret mektubunu, beyan etmiş olduğunuz irtibat adresinize gönderecektir. Reddedilme gerekçelerini öğrendikten sonra, eksik kalan kısımları tamamlayarak tekrardan bir vize başvurusu yapabilirsiniz. Konsoloslukların reddedilen başvurularda, vize başvuru işlem ücretlerini iade etmediklerini bilmenizi isteriz. Mısır vize başvurularını değerlendirerek olumlu ya da olumsuz karar verme yetkisi sadece Mısır Konsolosluğuna aittir. Vize servisimizin karar verme noktasında hiçbir yetkisi yoktur.

Seyahat amacınıza ve mesleksel durumunuza uygun 2023 yılı Mısır vizesi evrakları ve vize ücreti hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayınız. 

mısır vize işlemleri

Mısır ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Uzun süreli Mısır vizesi nasıl alınır
e. ayman 17/12/18, 09:55 Cevabı Görüntüle
merhaba mısıra sık sık seyahat eden birisiyim ancak her defasında 3 aylık tek girişli vize alıyorum. 1 yıllık, 2 yıllık mısır vizeleri nasıl alabilirim. hangi evrakları hazırlarsam yıllık vize alabilirim.davetiye belgem var. yıllık ya da uzun süreli mısır vizesini alma konusunda bana yardımcı olabilirmisiniz.teşekkürler.
Mısır Vize Süreçleri Balıkesir
N. Yurdakul 19/12/18, 15:59 Cevabı Görüntüle
Merhaba misir vizesine basvurmak istoyorum gectigimiz senelerde 2 kere vize aldim ilki turla gittiğim icin tur sirketi aldi ikincisi kendim bireysel basvurup aldim. Bandirma da yaşıyorum. Ikametgahının bursada daha buraya gecirmedim ama yakinda geciricem. Ordan sizin araciliginizla mısır vizesine basvuruluyor mu, İstanbul a gitmeye üşendim bu soğukta. 25 ocak ta hurghadaya 10 günlük tatil icin gitmek istoyorum. Eger sizden vizeye basvurursam ne kadara tutuyor tüm islemler ve hangi evraklar gerekiyor? Bilgi verirseniz sevinirim. iyi gunler. Ona gore en gec önümüzdeki pazartesi evraklarimi ve pasaportumu getireceğim.
Edirne'den Mısır vizesi nasıl alınır
N. Yılmaz 11/12/18, 09:09 Cevabı Görüntüle
merhaba, 2 kişi Mısır vizesi almak istiyoruz. Mısır vizemizi Edirneden alabilir miyiz? mısır vizesi için edirnede yetkili merkezler var mıdır yoksa istanbula gelmemiz gerekiyor mu? vize işlemleri konusunda bilgilerinizi rica ederim. mısır vizemiz için hazırlanması gereken evrakları ve ödeyeceğimiz toplam tutarı bizlere söylerseniz çok seviniriz. cevabınızı bekler, kolaylıklar dilerim
Mısır Vizesi Kaç Güne Çıkar
H. Güldağlı 28/11/18, 22:47 Cevabı Görüntüle
Merhaba,
Haziran 2019'da Mısır'a turistik amaçlı, arkadaşımla birlikte gideceğiz. Uçak biletini indirimli bulduğumuz için satın aldık. Hotel rezervasyonu yaptık ama ödeme yok. Gerekli evrak listesini sitenizden bulabiliyorum ancak gözümden kaçan birşey olmaması adına, gerekli evrak listesini ve size ödememiz gereken ücreti mail atar mısınız? Ayrıca Haziran'a kadar vize işlemleri sonuçlanır mı?
Teşekkürler,
Hayri Güldağlı
Mısır Vize Başvurusu
D.Ö 01/07/20, 15:51 Cevabı Görüntüle
Mısır vize başvurusu yapmak istiyoruz kurumumuz müdürleri Mısır’a ticari amaçlı seyahat edecekler Mısır’da sitelerden gördüğümüz kadarıyla 45 yaş altı ve üstü süreler değişiyormuş. Yöneticilerimizden bir kişi 45 yaş üzeridir ancak diğer kişi 45 yaş altı bu gibi durumlarda nasıl başvuru yapılmasını tavsiye ediyorsunuz. 45 yaş üzeri kişi ile birlikte aynı davetiye geldiğinde diğer kişinin de vizesini aynı anda alma şansımız oluyor mu?
Mısır Vizesi 2020
N.B 01/07/20, 15:37 Cevabı Görüntüle
Mısır vizesi 2020 yılı içinde vize almıştım ama gidemedim zaten vizeyi zar zor almıştım 5 ay beklemiştim o vizeyide kullanamadım. Vizemin süresi bitti şimdi ne zaman başvuru yapabilirim. İstediğim zaman başvuru yapabilir miyim? Vizem 5 mayısta bitti Eylülde gitmek istiyorum ne zaman başvuru yapabilirim? Hangi evraklar gerekiyor? Pasaportum süresi 1 buçuk yıl kadar yeniletmek zorunda mıyım? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
Mısır Vize
A.T 01/07/20, 15:04 Cevabı Görüntüle
Mısır vize işlemleri İzmir’den yapıyor musunuz? Ben bir firmada aktif olarak çalışıyorum bir yıldır Mısır’a gidebilmem için ne kadarlık çalışıyor olmam gerekiyor. Kahireye gideceğim mısır vizesi ile giriliyor değil mi? İşten ayrılma durumum var işten çıkmadan önce vizemi almak istiyorum. Pasaport sürem ne kadar olmalı? Başvurumu yaptıktan sonra işten çıkma durumumda sıkıntı olur mu? Bilgi verir misiniz?
Mısır AIESEC Vizesi
o.d 01/07/20, 14:41 Cevabı Görüntüle
Merhaba Mısır AIESEC vizesi almam gerekiyor. Ben Balıkesir’de üniversite öğrencisiyim bu gönüllü programı için kabul edildim. Hangi evrakları hazırlamam gerekiyor benim ismim listelerde çıkmış direkt başvuru yapabileceğimi söylediler. Balıkesir’de okuyorum ama ikametim bursa da nereden başvuru yapmam gerekiyor?
Mısır Vizesi
K.U 01/07/20, 14:20 Cevabı Görüntüle
Mısır vizesi almam gerekiyor. Mısır’a acil seyahat etmek istiyorum. Turistik veya ticari fark etmez tanıdıklarım var nasıl vize alabilirim. Davetiye ile hızlı olacaksa davetiye de isteyebilirim ben ve eşim birlikte gideceğiz benim birkaç işim var eşimde gezmeye gelecek ikimiz için hangi vize uygun olur. Siz yardımcı oluyor musunuz biz İzmir’deyiz gelmeden siz yapabilir misiniz?
Mısır Vize Ücreti
A.T 21/06/20, 13:37 Cevabı Görüntüle
Mısır vize ücreti detaylarını web sitenizde göremedim ücretler neye göre değişiyor? Ben 1 hafta kalacağım kalacağım süreye göre mi değişiyor. Bir defa gitmek istiyorum en uygunu hangisi ile onu almak istiyorum turistik gideceğim otel uçak aldım yetişir mi? ne kadar sürede çıkıyor?
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES