x
Mısır

Vize İşlemleri

Mısır

Mısır Vize Başvurusu

D.Ö 01/07/20, 15:51
Mısır vize başvurusu yapmak istiyoruz kurumumuz müdürleri Mısır’a ticari amaçlı seyahat edecekler Mısır’da sitelerden gördüğümüz kadarıyla 45 yaş altı ve üstü süreler değişiyormuş. Yöneticilerimizden bir kişi 45 yaş üzeridir ancak diğer kişi 45 yaş altı bu gibi durumlarda nasıl başvuru yapılmasını tavsiye ediyorsunuz. 45 yaş üzeri kişi ile birlikte aynı davetiye geldiğinde diğer kişinin de vizesini aynı anda alma şansımız oluyor mu?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhabalar Davut Bey, Mısır’a seyahat etmek isteyen Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahibi vatandaşlarımızın seyahatlerinden en az 3 ay önce daha da erken tarihte olabilir başvuru yapmalarını tavsiye ediyoruz. Mısır vizesi online başvuru için uzmanlarımızla görüşebilir gerekli güncel evrak listesi ve güncel bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz. Mısır vizesi yasal sonuçlanma süreleri minimum 2 ay olup bu süre konsolosluğun inisiyatifine göre uzatılabilir veya daha erken sonuçlanabilmektedir. Bahsettiğimiz sonuçlanma süreleri 45 yaş altı kişiler için geçerlidir. 45 yaş ve üzeri olan kişilerin onay bekleme süreçleri olmadan 3 iş gününde vizelerini alabilir. Vize türünüz ticari, turistik olması veya gelecek davetiye göre değil sadece kişilerin yaş durumu dikkate alınarak değerlendirilmektedir.

mısır vize başvurusu

Mısır Vize İşlemleri

Mısır vize işlemleri için ticari seyahatlerde aynı firmadan grup başvuruları, fuar gibi etkinliklerde kişilerin yaş durumlarına göre gruplara ayrılır. 45 yaş altı olan kişilerin başvuruları seyahate en az 3 ay kala başvuru yapılmasını tavsiye etmekteyiz. Başvurusu işlemde olan 45 yaş altı kişilerin başvuru süreçleri tamamlanıp onayları geldiğinde 45 yaş üzeri olan kişilerin başvurularını işleme aldırabilirsiniz. Onayı gelen kişilerin ve 45 yaş üzeri kişilerin vizeleriniz teslim alma süreleri 3 iş günüdür. Mısır Hükümetinin vize prosedüründen dolayı aynı anda aynı fuara katılacak firmaların davetiyeleri aynı olsa bile mutlaka yaş sınırı politikasını uygulamaktadır. Acil ve gerekli görüldüğü durumlarda Mısır’daki iletişimde olduğunuz firma Mısır hükümetinden özel izinle sonuçlanma süreleri kısaltma ihtimali olabilir onun dışında konsolosluğun resmi vize prosedürü uygulanmaktadır. Ticari seyahatlerden iletişimde olduğunu firma ya da fuar yetkililerinden mail ortamında davetiye temin etmeniz yeterli olacaktır.

Mısır vize başvurusu için güncel evrak listesi ve prosedür hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla

Serpil Kasap

0212 963 39 59

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES