x
Mısır

Vize İşlemleri

Mısır

Mısır Vize Süreçleri Balıkesir

N. Yurdakul 19/12/18, 15:59
Merhaba misir vizesine basvurmak istoyorum gectigimiz senelerde 2 kere vize aldim ilki turla gittiğim icin tur sirketi aldi ikincisi kendim bireysel basvurup aldim. Bandirma da yaşıyorum. Ikametgahının bursada daha buraya gecirmedim ama yakinda geciricem. Ordan sizin araciliginizla mısır vizesine basvuruluyor mu, İstanbul a gitmeye üşendim bu soğukta. 25 ocak ta hurghadaya 10 günlük tatil icin gitmek istoyorum. Eger sizden vizeye basvurursam ne kadara tutuyor tüm islemler ve hangi evraklar gerekiyor? Bilgi verirseniz sevinirim. iyi gunler. Ona gore en gec önümüzdeki pazartesi evraklarimi ve pasaportumu getireceğim.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Numan Bey Merhaba,

Balıkesir’den Mısır vize başvurusu yapmak isteyen yolcularımız, gerekli olan belgeleri kargo ile tarafımıza göndererek vize başvurularını gerçekleştirebilirler. İhtiyacımız olan belgeler:

  • Mısır Vize Başvuru Formu
  • Mısır Vize Başvuru Dilekçesi
  • Pasaport
  • 2 Adet Biyometrik Resim
  • Otel ya da Uçak Rezervasyonları (Varsa)

Bu belgelerin tarafımıza gelmesinin hemen ardından Mısır vize başvurunuzu uzmanlarımızla gerçekleştiriyoruz. 

Mısır Vizesinin Sonuçlanma Süresi, başvuru sahibinin yaşı ile doğrudan ilişkili. Başvuru sahibi 45 Yaşının üzerinde  ya da 18 yaşının altında ise Mısır vize başvurusu 3 iş  gününde sonuçlanıyor. Diğer yaş aralıkları için ise bu süre 20-60 iş gününü bulabilir, zaman zaman bu süreyi de aşabilir. Bu sürecin uzunluğunu göz önüne alarak, otel ya da uçak bileti ödemesi yapılmamasını öneriyoruz.

Mısır vize ücretini, tüm süreçleri ve ilettiğim belge listelerini içeren bir bilgilendirme e-postasını mail adresinize ilettim. Aradığınız tüm bilgileri bu e-posta da bulabileceksiniz. 

Aklınıza gelen tüm soruları +90 (266) 255 50 03 numaralı telefonu arayarak Balıkesir Şubemize iletebilir, balıkesir@eagvs.com adresine mail atabilir, ya da ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Saygılarımızla,
Selami

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES