x
Mısır

Vize İşlemleri

Mısır

Mısır Vizesi

K.U 01/07/20, 14:20
Mısır vizesi almam gerekiyor. Mısır’a acil seyahat etmek istiyorum. Turistik veya ticari fark etmez tanıdıklarım var nasıl vize alabilirim. Davetiye ile hızlı olacaksa davetiye de isteyebilirim ben ve eşim birlikte gideceğiz benim birkaç işim var eşimde gezmeye gelecek ikimiz için hangi vize uygun olur. Siz yardımcı oluyor musunuz biz İzmir’deyiz gelmeden siz yapabilir misiniz?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhabalar Kadir Bey, Mısır seyahatiniz için öncelikle seyahat amacınızın belirlenmiş olması gerekmektedir. Seyahat amacınıza göre vize türü belirlenmektedir. Vize türününüz hazırlamanız gereken evraklar arasında farklılık gösterir. Turistik vize ile seyahat etmek isteyen yolculardan istenen evraklar ticari vize türüne göre daha detaylıdır ancak vize sonuçlanma süresi vize türünüze göre değil yaş durumunuza göre belirlenmektedir. Mısır vize işlemleri için ticari veya turistik başvuru yapmanız eşinizin vize durumunu etkilememektedir. Siz ve eşiniz gezi amaçlı seyahatiniz olacaksa turistik vize başvuru yapmanız tavsiye ediyoruz.

mısır vizesi

Mısır Vizesi 2020

Mısır vizesi 2020 yılı başvuruları için Mısır Konsolosluğu’nun bir dönem getirmiş olduğu bölge ayrımı kuralı kaldırılmıştır. Mısır vize başvuruları için ikametiniz şahsen gelmenize gerek kalmadan tüm evraklarınızı Euroasia vize uzmanlarımıza iletebilirsiniz. Kurumumuz sizin adınıza tüm başvuru süreciniz yürütmede yetkilidir. İzmir’de ikamet eden kişiler tercihlerine göre başvuru temsilciği belirleyebilir genellikle İstanbul Mısır Başkonsolosluğu’ndan işlem alınmaktadır. Başvurularda kişilerin parmak izi, biometrik fotoğraf çekimi işlemleri zorunlu olmadığı için başvurunuz tarafımızdan işleme aldırılmaktadır. Vize işlemlerinde turistik vizelerde ticari vizelerden farklı olarak onay bekleme süreci tamamlandığında turistik vize almak isteyen kişilerin satın alınmış otel, uçak biletleri dekont ile birlikte konsolosluğa pasaportlarla sunulması gerekmektedir. Onay bekleme süreci konsolosluğun yasal sonuçlanma süresi minimum 2 ay olup daha da uzun sürebilmektedir. Bu süre zarfında uçak bileti alınmasını kesinlikle tavsiye etmemekteyiz. Vize onayı konsolosluk talebi geldikten sonra otel ve uçak biletlerinizi satın alabilirsiniz. Sharm El Sheikh vizesi olarak bilinen genellikle turistik bölge olarak Mısır ülkesinin en çok tercih edilen şehri için seyahatinizden en az 3 ay önce başvuru yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Mısır vizesi işlemleri hakkında detaylı güncel bilgi sahibi olmak için bizlere 0212 963 39 59 numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla

Serpil Kasap

 

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES