x
Mısır

Vize İşlemleri

Mısır

Mısır Vizesi Kaç Güne Çıkar

H. Güldağlı 28/11/18, 22:47
Merhaba, Haziran 2019'da Mısır'a turistik amaçlı, arkadaşımla birlikte gideceğiz. Uçak biletini indirimli bulduğumuz için satın aldık. Hotel rezervasyonu yaptık ama ödeme yok. Gerekli evrak listesini sitenizden bulabiliyorum ancak gözümden kaçan birşey olmaması adına, gerekli evrak listesini ve size ödememiz gereken ücreti mail atar mısınız? Ayrıca Haziran'a kadar vize işlemleri sonuçlanır mı? Teşekkürler, Hayri Güldağlı
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Hayri Bey Merhaba,

Paylaşmış olduğunuz iletişim kanalarına belge, süreç ve ücretlendirmeye dair tüm detayları içeren bilgilendirmeleri ilettik. Dilediğinize inceleyebilirsiniz.

Mısır vizesin sonuçlanma süresi oldukça değişkendir. 45 Yaş üzeri ve 18 yaş altı bireylerin başvuruları 3 iş günü içerisinde sonuçlanırken, diğer yaş gruplarındaki bireylerin başvurularının sonuçlanması 20-60 günü bulabilir.

S. ÇELİK 30/04/19, 15:26
Merhaba, Eşimle birlikte Haziran ayında yaklaşık olarak 10 gün sürecek bir Mısır seyahati planlıyoruz. Mısır vizesinin sonuçlanma süresine dair çok farklı yazılar gördük ve hangisinin doğru olduğunu bilemiyoruz. Yapacağımız vize başvurusunun sonuçlanması ne kadar sürer? 15 Mayıs’ta da bir Yunanistan seyahatim olacak. Mısır vizesi sonuçlanana kadar pasaportumu geri alabilir miyim?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi 30/04/19, 15:33
Mısır vizesinin sonuçlanma süresi 20-60 iş gününü bulabilir. 45 yaş üzeri iseniz bu süre 3 iş günüdür. Temsilcilerimiz sizin talebiniz doğrultusunda Mısır vizesi başvurunuzun ardından pasaportunuzu geri alıp sizlere ulaştırırlar. Vize onayınızın ardından pasaportunuz yeniden bize ulaştırarak, onaylanan Mısır vizenizin uygulanmasını sağlayabiliriz. Saygılarımla.
Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES