x
Mısır

Vize İşlemleri

Mısır

Filistin Vatandaşları İçin Transit Vize

Filistin Vatandaşları İçin Transit Vize başvuruları için hangi belgeleri tarafımıza ulaştırmalıdır?


Değerli ziyaretçilerimiz lütfen belgelerinizi açıklamaları göz önünde bulundurarak hazırlayınız.

Pasaport, 
Seyahat bitiş süresinden sonra pasaport geçerlilik süresinin en az 6 ay kalmış olması gerekir.

Fotoğraf,
İki adet vesikalık fotoğraf

Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,
Ön ve arka yüzü tek sayfada çekilmiş olmalıdır

Mısır ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Cevabı Görüntüle
N. Yurdakul 19/12/18, 15:59
Merhaba misir vizesine basvurmak istoyorum gectigimiz senelerde 2 kere vize aldim ilki turla gittiğim icin tur sirketi aldi ikincisi kendim bireysel basvurup aldim. Bandirma da yaşıyorum. Ikametgahının bursada daha buraya gecirmedim ama yakinda geciricem. Ordan sizin araciliginizla mısır vizesine basvuruluyor mu, İstanbul a gitmeye üşendim bu soğukta. 25 ocak ta hurghadaya 10 günlük tatil icin gitmek istoyorum. Eger sizden vizeye basvurursam ne kadara tutuyor tüm islemler ve hangi evraklar gerekiyor? Bilgi verirseniz sevinirim. iyi gunler. Ona gore en gec önümüzdeki pazartesi evraklarimi ve pasaportumu getireceğim.
Cevabı Görüntüle
e. ayman 17/12/18, 09:55
merhaba mısıra sık sık seyahat eden birisiyim ancak her defasında 3 aylık tek girişli vize alıyorum. 1 yıllık, 2 yıllık mısır vizeleri nasıl alabilirim. hangi evrakları hazırlarsam yıllık vize alabilirim.davetiye belgem var. yıllık ya da uzun süreli mısır vizesini alma konusunda bana yardımcı olabilirmisiniz.teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
N. Yılmaz 11/12/18, 09:09
merhaba, 2 kişi Mısır vizesi almak istiyoruz. Mısır vizemizi Edirneden alabilir miyiz? mısır vizesi için edirnede yetkili merkezler var mıdır yoksa istanbula gelmemiz gerekiyor mu? vize işlemleri konusunda bilgilerinizi rica ederim. mısır vizemiz için hazırlanması gereken evrakları ve ödeyeceğimiz toplam tutarı bizlere söylerseniz çok seviniriz. cevabınızı bekler, kolaylıklar dilerim
Cevabı Görüntüle
H. Güldağlı 28/11/18, 22:47
Merhaba,
Haziran 2019'da Mısır'a turistik amaçlı, arkadaşımla birlikte gideceğiz. Uçak biletini indirimli bulduğumuz için satın aldık. Hotel rezervasyonu yaptık ama ödeme yok. Gerekli evrak listesini sitenizden bulabiliyorum ancak gözümden kaçan birşey olmaması adına, gerekli evrak listesini ve size ödememiz gereken ücreti mail atar mısınız? Ayrıca Haziran'a kadar vize işlemleri sonuçlanır mı?
Teşekkürler,
Hayri Güldağlı
Yazıdırılabilir Versiyonu
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES