x
 • Uzun Süreli Yunanistan Schengen Vizesi İçin...

  Uzun Süreli Yunanistan Schengen Vizesi İçin...

  Uzun süreli ve çok girişli Schengen vizesi almak için nelere dikkat etmelisiniz?

  Devamı
 • Vize Başvurunuzu Evinizde Gerçekleştirin!

  Vize Başvurunuzu Evinizde Gerçekleştirin!

  Mobil servislerden faydalanarak Yunanistan vize başvurunuzu evinizde ya da ofisinizde gerçekleştirebilir, değerlendirme sonrası vizeli pasaportunuzu kurye ile teslim alabilirsiniz.

  Devamı
 • Vize Dilekçesi Yazarken Dikkat Etmeniz Gerekenler

  Vize Dilekçesi Yazarken Dikkat Etmeniz Gerekenler

  Vize talep dilekçesi, Yunanistan vize başvurunuzun en önemli evraklarından biridir. Uzmanlarımızın tecrübelerinden yararlanın.

  Devamı
 • Çalışmayan Kişiler için Yunanistan Schengen Vizesi

  Çalışmayan Kişiler için Yunanistan Schengen Vizesi

  Düzenli geliri olmayan kişiler nasıl vize başvurusu yapmalı?

  Devamı
 • Sanatçılar İçin Yunanistan Vizesi

  Sanatçılar İçin Yunanistan Vizesi

  Sanatçılar Yunanistan Schengen vizesine nasıl başvurmalı? Hangi evrakları hazırlamalı? Dikkat edilmesi gereken noktalar neler? Vize uzmanınıza danışın.

  Devamı

Yunanistan Vizesi

Yunanistan Vizesi

Yunanistan Vizesi Schengen anlaşması şartlarına bağlı olarak kısa süreli vize işlemi gerçekleştirmektedir. Uzun süreli ziyaretlerinizde ise İtalya Ulusal Vize kriterlerine tabi olacaksınız. Kısa süreli ziyaretler ise Turistik, Ticari ve Ziyaret bazında olup diğer vize kategorileri başvuru sahibinin özel durumuna göre şekillenmektedir.

Yunanistan Vizesi Kategorileri

Schengen vizesi kapsamında olduğu için başvuru sürecinde yoğun bir mesaisi olan Yunanistan, diğer AB ülkeleri gibi en çok konaklayacağınız ve ilk giriş yapacağınız ülkenin kendi toprakları olmasını isteyecektir. Yani, vize dilekçenizde seyahat planınızda bu durumu göremez ise yetkili başvurunuzu olumsuz sonuçlandırabilir. Ayrıca seyahat planınızda en çok konaklayacağınız ülke Yunanistan olarak görünürken buna uymayarak ederek farklı bir ülkede daha uzun konakladığınızda vize ihlali yapmış sayılabilirsiniz. Sonraki Yunanistan Vize başvurularınızda bu ihlaliniz ret sebebi olarak gösterilebilir.

Ülke uzmanlarımız tarafından hazırlanılan Yunanistan Vizesi sayfalarımızdan Yunanistan vize belgeleri, Schengen vize ücreti, vize reddi konularında bilgi alabilir. Aklınıza takılan herhangi bir ayrıntı için EAGVS ofislerimizden ve müşteri hizmetleri için tasarlanan telefon ve Canlı Destek Servisimizden faydalanarak bilgi edinebilirsiniz. EAGVS iletişim bilgileri için tıklayınız ya da sağ altta yer alan canlı destek servisine sorunuzu yazınız.

Yunanistan Vize işlemleri

Yunanistan vize işlemleri her ne kadar Schengen vize şartlarına bağlı olarak uygulama da bulunsa da 2020 Mart ayı ile birlikte söz konusu olan Covid-19  pandemi sebebiyle ülke bazında güncel değişiklikleri ön plana almıştır. Bu sebeple ülke danışmanlarımızdan güncel olaylara ilişkin ön bilgi almadan seyahat planı yapmayınız.

Yunanistan vizesi işlemleri standart başvuru Schengen Başvuru Formu doldurulması ile başlar. Fakat başvuru formunuzu doldurmadan önce seyahat sürenizi ve gidiş sebebinizi net olarak belirlemeniz gerekmektedir. Yanlış kategoriden yaptığınız başvuru sebebiyle vizenizde ya da seyahatinizde sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Yunanistan Vize işlemleri standart kategorilerden birinde devam edecekse aşağıda belirtilen Yunanistan vize evrakları üzerinden başvuru dosyası sisteme alınacaktır. Yunanistan konsolosluğu vize merkezi ek, alternatif evrak talep edebilir ya da sizi mülakata çağırabilir.

Yunanistan Vizesi Gerekli Evraklar

Yunanistan vizesi gerekli evraklar kişisel, mali ve mesleki bilgilerinizin özeti olarak hazırlanır. Formunuzdaki ya da evraklarınızda bilgiler güncel ve eksiksiz olmalıdır. Yunanistan Vizesi kategorinizi karşılayan vize belgeleri konsolosluk nezdinde listelenir. Ancak seyahat süreniz ve mesleki ya da şahsi özel durumunuz evraklarınızı çeşitlendirecektir. Şahsınıza özel evrak listesi ve seyahat sürenizi, kategorinizi karşılayan Yunanistan vize fiyatları hesabı için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Yunanistan vize başvuru evrakları

Kişisel Evraklar

 • Yunanistan vize başvuru formu, vize işlemlerinizin asli belgesidir. Diğer evraklarınız bu formda beyan ettiğiniz bilgilere göre düzenlenecektir. Online olarak temin edebileceğiniz form eksiksiz doldurulmalı ve imzalanmalıdır. Örnek form için tıklayınız.
 • Pasaport, 10 seneden eski olmamalı, seyahat sonrası en az 3 ay daha geçerliliği olmalı, iki sayfa vize girişleri için boş bulundurulmalıdır. Varsa eski pasaportlarınıza dair bilgiler de dosyanıza eklenmelidir.Bordo pasaport sahipleri vize almak zorundadır. Diğer pasaport sahipleri ise 180 gün içinde maksimum 90 gün süresince bu prosedürden muaflardır.
 • Kimlik Fotokopisi- Nüfus Kayıt Örneği, Pasaport bilgilerinizi onayan kimlik bilgilerinizin olması gerekir. Kızlık soy isim değişikliğinin yapılmamış olması gibi detaylar başvurunuzu geçersiz kılabilir. Nüfus kayıt örneğinizde ise aile fertleri ve ikameniz net bir şekilde görünmelidir.
 • Seyahat Sağlık Sigortası Poliçesi, Uluslararası seyahat kriterlerini karşılayan 30.000 Euro teminatlı yaş sınırı olmayan poliçenin Yunanistan vize başvurusu belgeleri arasında olması zorunludur.
 • Schengen Vize Ücreti  Dekontu, Kategorinizi ve seyahat sürenizi karşılayan vize harcının ödendi dekontu dosyanıza eklenmelidir.
 • Biometrik Parmak İzi Kaydı, Eğer daha önce Schengen ülkelerinden vize aldıysanız ve VIS ibaresi pasaportunuza işlendiyse tekrar kayda girmenize gerek yoktur. İlk defa bir Scengen ülkesine giriş yapacaksanız Yunanistan vize randevu günü bu işlemi gerçekleştirmeniz gerekecektir. Parmaklarınızda kesik, yara bulunmamalıdır. Eğer tıbbi olarak veri kaydını yaptırmanız mümkün değilse bunu doktor raporuyla kanıtlamanız beklenecektir. 12-18 yaş arası başvuru sahipleri randevu gününde şahsen bulunmalı,  biometrik verilerini kayıt ettirmelidir. EAGVS Yunanistan Vizesi danışmanlarımız ile iş birliği kapsamında operasyon yetkilimiz size eşlik edecek sürecin kolaylıkla tamamlanmasını sağlayacaktır.
 • Muvafakat name, yaşları 18 altı olup tek başına seyahat etmesi gereken çocuklar noter onaylı aile izinlerini de dosyaya eklemelidir.
 • Seyahat konaklama ve Uçuş rezervasyonları, seyahatinizde kullanacağınız tüm araç ve konaklamaların rezerve belgeleri dosyanızda bulunmalı, tarihler net bir şekilde görünmelidir.

Yunanistan Vizesi Mali Evraklar

 • Banka Hesap Cüzdanı, adınıza kayıtlı banka hesabınızın son 3 aylık hareketliliği bayan edilmeli ve en az 35.000 TL bakiyesi bulunmalıdır. Belge banka onaylı yani kaşe, imza içermeli ve imza sirküleri de eklenmelidir.
 • Maaş Bordrosu, Eğer çalışan iseniz maaş bordronuz son 3 ayı kapsayacak şekilde dosyanızda olmalıdır.
 • Ek Gelir Belgeleri, tapu, kira sözleşmeleri, ruhsat, ek banka hesap cüzdanları da eklenmelidir.

Yunanistan vizesi gerekli evraklar aynı zamanda iş durumunuzla ilgili evrakları da içerir. Çalışan, işveren, emekli, öğrenci, ev hanımı ya da işsiz olmanız evraklarınızın niteliğini değiştirecektir. Bu sebeple seyahat amacınızın belirlenmesi ile beraber danışmanlarımızdan alacağınız evrak listenizle hareket etmenizi öneriyoruz. 

Yunanistan Vizesi Ücreti

Yunanistan Vizesi Ücreti kısa vadeli seyahatler için konsolosluk harç bedeli 80 Euro olarak belirlenmiştir. Yunanistan Büyükelçiliği tarafından her yılın ilk yarısı güncellenen Yunanistan vize ücreti 2024 tarifesi nettir. Ancak başvuru sahibinin vize süresi ve kategorisi vize ücreti hesabında önemli bir etkendir. Ayrıca gidiş sebebinizi karşılayan varsa özel durumunuz da rakamlarda değişiklik yapacaktır.

Başvuru sürecinde ödediğiniz hiçbir ücret iade edilmez, devredilmez. Yunanistan Vizesi başvurunuza ret alma durumunuzda ise yeni başvuru yaparken tüm ücretleri yineleyerek ödemeniz gerekecektir. Bu nedenle evraklarınızın doğru, net, açık, teyit edilebilir olması önemlidir. Vize mağduru olmamak, seyahatinizi ertelememek adına lütfen deneyim sahibi kişilerden yardım alınız.

Başvurunuzun özelliklerini kapsayan Yunanistan Vizesi Ücreti hesaplaması için danışmanlarımıza ulaşabilir, başvurunuzu iş birliğimizle kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Yunanistan Vizesi Ret

Yunanistan vizesi kaç günde çıkar?

Yunanistan vize şartları tamamlanan dosyalar Büyükelçilik tarafından incelenmek üzere sisteme kaydedilir ve değerlendirmeniz başlar. Yunanistan vizesi kaç günde çıkar? Sorusu bu evrede en çok yanıtladığımız sorulardandır. 

5-15 iş günü aralığında vize başvurunuz ile ilgili olumlu ya da olumsuz bir sonuç alabilirsiniz. Lakin başvuru süreci 1 ay önceden başlatılmalıdır. Türkiye ve Yunanistan resmi tatilleri, sistem arızaları ya da güncel diplomatik gelişmeler sürecinizi etkileyebilir ve seyahatinizi ertelemek zorunda kalabilirsiniz. 

Yunanistan vizesi başvurunuza olumsuz sonuç almanız durumunda da süreniz uzayacak sadece maddi değil zaman anlamında da kayıp yaşayacaksınız. Başvuru sürecinin 1 ay öncesinde başlatılmasının önerilmesi bu sebepledir.

Yunanistan vize danışmanlık hizmeti veren danışman kurumsal firmalar sizi tüm sürece hazırlar. Olasılık dahilinde olan risklerden korunarak, gereksiz gecikmelerin önüne geçer. Lakin her meslekte olduğu gibi bu meslek içinde de olumsuz yorumlamalara sebebiyet veren kişiler mevcuttur. Bu sebeple size "ben daha kısa sürede vizenizi alırım", "ben sürece dahil olurum" gibi vaatlerle yönlendirmeye çalışanların oyununa gelmeyiniz.

EAGVS bu anlamda size şeffaf bir çalışma prensibi sunmaktadır. Amacımız, zaman kayıplarınız olmadan, vize başvuru merkezlerinde kuyruklarda beklemeden, her defasında başka birine derdinizi anlatmak zorunda kalmadan başvurunuzu tamamlayarak vizenizi güvenli koşullarda almanızdır. 

Yunanistan vizesi kaç günde çıkar?, Evraklarımı nasıl listelerim, neden vize reddi aldım gibi sorularınızın muhatabı işinin ehli danışmanlardır. Deneyim her branşta olduğu gibi vize alımlarınızda da hayat kurtarır.

Yunanistan Vize Reddi

Yunanistan vize reddi elbette her ülkede olduğu gibi bu ülke ziyaretlerinde de bir olasılıktır. Evraklarınızın eksik, yanlış, güncel olmayan beyanlar içermesi gibi basit görünen ama vize usulüne aykırı görünen unsurlar vize reddi almanıza sebep olacaktır. 

Ülkelerin ve uluslararası vize uygulamalarının belli bir yasal düzende işlediğini unutmayın. Seyahatlerinizde yapacağınız vize süresinin dışına çıkmak, gittiğiniz ülkenin yasalarına uyum sağlamamak diğer ülkelere olan ziyaretlerinizde de sizi etkileyecektir.

Yunanistan’a yapacağınız seyahatlerde Schengen vize şartları uygulanacaktır. Bu şartlara karşı gösterdiğiniz her uygunsuz davranış diğer AB üyesi ülke girişlerinizi de etkileyecektir. Yunanistan Vizesi uzmanlarımız size sadece vize sürecinizde değil karşılaşabileceğiniz durumlar hakkında ön bilgi de vereceklerdir. 

Yunanistan vizesi ne kadar?, Yunanistan’a ekspres vize uygulaması var mı?, Kapı vizesi şartlarına uygun muyum? Gibi şahsınıza özel tüm bilgileri uzmanlarımızdan alabilirsiniz. Unutmayın kişisel veri koruma kanunu kapsamında çalışan ofislerimizde tüm bilgileriniz güvende olarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Üstelik bulunduğunuz şehirden, ofisinizden ya da evinizden ayrılmadan.

Yunanistan vize reddi aldıysanız durum değişmeyecektir. Danışmanlarımızla ret belgenizi paylaştığınızda, ret aldığınız konu çözümlenecek ve vize alımınıza yönelik çalışma aynı prensipte tamamlanacaktır.
Keyifli Seyahatler…

Yunanistan Vizesi Bilgi

Yunanistan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Yunanistan Vizesi Nasıl Alınır 2024
K.R. 01/12/23, 17:18 Cevabı Görüntüle
Ben daha önce kendim başvuru yaptım ve ret aldım. Ret sebebim 3. Maddeydi, banka hesaplarımda çok ve yüksek hareket olmasına rağmen son bakiyemi biraz düşük bırakmışım sanırım bu sebepten dolayı ret verdiler. Yunanistan vizesi nasıl alınır 2024 için bana yardımcı olabilir misiniz? Şimdi o kadar evrak hazırlama, form vs tekrar uğraşmak ve o telaşa girmek istemiyorum. Sizinle çalışabilir miyim? Vize onayıma etki edeceğinizden de eminim. Ben şirket sahibiyim, kendim İstanbul’da ikamet ediyorum ancak firmam Bursa’da, daha önceki başvurumda ikisi de aynı yer olduğu için sorun yoktu ama şimdi arkadaşlarım sorun olabileceğini söyledi. Başvurumu nereden yapmam gerekir? Yunanistan vizesi için hazırlamam gereken evrak ve ücret detayları hakkında da bilgi ve görüş rica ederim. Dönüşlerinizi bekliyorum.
Yunanistan Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır 2024
U.T. 01/12/23, 09:38 Cevabı Görüntüle
Nisan ayında Yunanistan’a arkadaşlarımı ziyarete gitmek istiyorum. Kendisinden bir davetiye aldım, kendi evraklarımı da hazırlamaya başladım. Randevular ne zaman veriliyor ve Yunanistan vizesi kaç günde sonuçlanır 2024 yılı için seyahat planladığımdan dolayı aslında acelem yok. Genel olarak ret oranlarının yüksekliği ve randevu bulunamamasından dolayı çok duyum alıyorum ve bu yüzden işlemlerime erken başlamaya karar verdim. Ben emekliyim ve aynı zamanda Şişli’de bir eczane sahibiyim. İşlemlerimi ofisinizden yapabilmem için yardım rica ediyorum. Kendi aracım ile seyahat edeceğim, Yunanistan’da Kavala şehrine gideceğim ve muhtemelen 3 gün kalıp geri döneceğim. Arkadaşımın evinde kalmayacak olmam bir sorun çıkarır mı çünkü otelde de kalabilirim. Bana genel hazırlamam gereken evraklar ve süreç hakkında bilgi vermenizi talep ediyorum. Geri dönüşünüz için teşekkür ederim.
Yunanistan Vize Başvurusu 2024
İ.M. 30/11/23, 10:09 Cevabı Görüntüle
Kocaeli’nde ikamet ediyorum, firma çalışanıyım. Firmam beni Yunanistan’da bağlı bulunan başka bir firmaya satışı yapılan makinenin eğitimi için yollayacak. Yunanistan vize başvurusu 2024 yılı için bir prosedür değişikliği var mıdır? Bir önceki vizemizi de 3 ay içinde 20 gün multi olarak siz almıştınız. Alınan vizemi 2 sefer gidip gelerek kullandım. Şimdi yeni başvurumda da yardımcı olmanızı rica ederim. Benim aynı bünye altında işe girişimi yeniden yaptılar. Grup şirketi olduğu için şirketler arasında geçişim oldu. Bu bir sorun olur mu? Firmamdan ve benden isteyeceğiniz evraklar nelerdir? Şirketim banka hesap dökümlerini paylaşmak istemiyor. Benim şahsen gelmem gerekiyor mu? Başvuru merkezinin adresi ve randevu bilgilerine nasıl erişebilirim? Vize ücreti ne kadar? Genel kapsamlı bilgiler edinmek isterim.
Yunanistan Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2024
E.K. 29/11/23, 17:06 Cevabı Görüntüle
Son yıllarda birkaç tane schengen vizesi aldım. Ancak uzun süreli vize almak için bir danışmana ihtiyaç duyuyorum. Tüm başvurularım kendim yaptım ve son aldığım vizem 6 aydı. Ondan önce de 4 tane vize aldım belirli aralıklar ile. Hepsinde de Yunanistan’a girdim çıktım ve şimdi tekrar vize alma ihtiyacım doğdu. Efendim ben emekli bir kadınım, kızımın geçerli vizesi mevcut ve kendisi ile seyahat edeceğim. Yunanistan vizesi için gerekli evraklar 2024 nelerdir öğrenmek isterim, eskiye göre evraklarda bir değişiklik var ise sizlere bunları tamamlayarak teslim etmem gerekir. Seyahatim Mart ayında ve turistik olacaktır. Benim Mart ayına kadar Kıbrıs’a girebilme ihtimalim var acaba bu vize başvuruma etki eder mi? Geri dönüşlerinizi bekler saygılarımı sunarım.
Yunanistan Vizesi 2024
O.L. 29/11/23, 12:49 Cevabı Görüntüle
Yunanistan vizesi için talebim bulunmaktadır. Şubat ayında seyahat etmeyi planlıyorum. Kendi aracım ile yeşil pasaportu bulunan arkadaşlarım ile seyahat edeceğim. Aracım için hangi evrakları koymam gerekmektedir ve yeşil sigorta sizler yapabiliyor musunuz? Yunanistan vizesi 2024 gerekli evraklarını hazırlayabilmem için bana bir teklif metni iletme şansınız var mıdır? Vize randevusunu da siz mi alacaksınız ve tüm süreç için danışmanlığınız nelerden ibarettir. İstanbul’da ikamet ediyorum ve bir kuyumcu sahibiyim, teşekkür ederim.
Yunanistan Turistik Vize Kaç Günde Çıkar 2023
S.L. 10/10/23, 12:02 Cevabı Görüntüle
Yunanistan turistik vize başvurusu planlıyoruz. 2 Kişi olacağız, kız arkadaşım ve ben, ikimiz de aynı şirkette pazarlamacı olarak çalışıyoruz. Evraklarımızı hazırlamadan önce sizlerden bilgi rica etmek istiyoruz. Çalışanlar için hangi evrakları hazırlamamız gerekir ve dikkat etmemiz gereken detaylar nelerdir? Yunanistan turistik vize kaç günde çıkar, bizim ona göre plan yapmamız lazım çünkü aynı zamanda Dubai seyahatimiz de olacak, iki planı eşleştirmeye çalışıyoruz. Bizlere Yunanistan süreci hakkında bilgi verebilir misiniz? Teşekkür ederim, iyi çalışmalar dilerim.
Yunanistan Ticari Vize Nasıl Alınır?
T.A. 09/10/23, 15:35 Cevabı Görüntüle
Biz İstanbul Pendik’te yerleşik bir gemi motor tamir firmasıyız. Yunanistan’daki bir işletmeden davet gereği ticari seyahat etmek istiyoruz. Masraflarımız buradaki şirketimiz tarafından karşılanacaktır. Yunanistan’dan gelen ticari davetiyenin orijinaline ihtiyacım var mıdır? Veya bu davetiyenin onaylanması gereken bir Yunan makamı var mıdır? İlk ticari seyahatimiz olacak ve muhtemelen şirketimizden aralıklar ile seyahat edenler olacaktır. Buna göre Yunanistan vize nasıl alınır? şirket çalışanı kişinin hazırlaması gereken evrakları ve ücret bilgilerini ve ayrıca işlem sürecinin nasıl olacağına dair sizden bilgileri rica ederim. Yardımlarınızdan ötürü teşekkür ederim. Bilgilendirmelerinizi bekliyorum.
Yunanistan Turistik Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2023
A.K. 04/10/23, 16:43 Cevabı Görüntüle
Türkiye’de ikamet eden bir Azerbaycan vatandaşıyım. Şubat’a kadar devam eden çalışma izim mevcut, eşimin ise benim üzerimden oturum kartı mevcuttur. Biz Yunanistan turistik vizesi için evrakları hazırlamaya başlamak ve başvuru yapmak istiyoruz. İhtiyacımız olan evraklar hakkında bilgi almak istiyoruz, şirketimden hangi evrakları almam lazım ve ben eşime sponsor olmak istiyorum. Kendisi henüz banka hesap dökümlerini açmadı, zaten çalışmadığı için benim sorumluluğumda ve seyahatimizde birlikte olacak. Bizlere yardımcı olmanızı bekliyoruz, cevaplarınızdan ötürü şimdiden teşekkür ederim.
Yunanistan Vizesi Nasıl Alınır 2021
H.G. 08/01/21, 10:19 Cevabı Görüntüle
Merhaba Yunanistan'da kız arkadaşımı ziyaret edeceğim. Yunanistan vizesi nasıl alınır 2021? Ben üniversite öğrencisiyim, bana babam sponsor olacak. Babam ise şirket sahibidir. Kız arkadaşım ile uzun zaman virüsten dolayı görüşemiyoruz. Aramızda ufak bir söz yapmayı planlıyoruz. Bunun için ben ne yapabilirim yani önümüzdeki 1-2 ay içerisinde Atina'ya gitme şansım nedir? Hazırlamam gereken evrak ve ücretler hakkında da bilgi alabilirsem bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Yunanistan Vize Başvurusu 2021
G.T. 07/01/21, 08:51 Cevabı Görüntüle
Merhabalar. Ben Yunanistan'a bazı ticari faaliyetlerde bulunmak üzere seyahat etmek istiyorum. Yunanistan vize başvurusu 2021 nasıl yapılır? Malum pandemiden dolayı süreki yenilikler duyuyoruz haberlerde, ancak kaçının vizeler için geçerli olduğunu bilemiyorum. Yunanistan şirketinden aldığım davetiyenin belirli bir formatı var mı yoksa kaşeli imzalı dilekçe mail atsalar yeterli olur mu? Ben şirket çalışanıyım, daha önce satışı yapılan bazı makinelerin uygunluğunu kontrol edeceğim. Birkaç toplantıya katılıp hemen döneceğim. Ortalama 1 haftalık bir seyahatten söz ediyorum. Vereceğiniz bilgilerden ötürü teşekkür ederim.
 • Sanatçılar İçin Yunanistan Vizesi
  Yunanistan'da Görmeniz Gereken 8 Yer

  Dünyanın en önemli tarihi sit alanlarına ev sahipliği yapan, 6.000 adası olan Yunanistan aynı zamanda doğal ...

  Devamını Oku
Turistik Vize İşlemleri
Ticari Vize İşlemleri
Aile Ziyareti Vize İşlemleri
Transit Vize İşlemleri
Vize İçin Gerekli Evraklar
Vize Başvuru Formu
Vize Dilekçesi
Cenaze İşlemleri
BASE_URL = '';