x
Yunanistan

Vize İşlemleri

Yunanistan

Yunanistan Ticari Vize Nasıl Alınır?

T.A. 09/10/23, 15:35
Biz İstanbul Pendik’te yerleşik bir gemi motor tamir firmasıyız. Yunanistan’daki bir işletmeden davet gereği ticari seyahat etmek istiyoruz. Masraflarımız buradaki şirketimiz tarafından karşılanacaktır. Yunanistan’dan gelen ticari davetiyenin orijinaline ihtiyacım var mıdır? Veya bu davetiyenin onaylanması gereken bir Yunan makamı var mıdır? İlk ticari seyahatimiz olacak ve muhtemelen şirketimizden aralıklar ile seyahat edenler olacaktır. Buna göre Yunanistan vize nasıl alınır? şirket çalışanı kişinin hazırlaması gereken evrakları ve ücret bilgilerini ve ayrıca işlem sürecinin nasıl olacağına dair sizden bilgileri rica ederim. Yardımlarınızdan ötürü teşekkür ederim. Bilgilendirmelerinizi bekliyorum.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Yunanistan ticari vize için çalışanların hazırlaması gereken evrak listesi detayları sizinle paylaşılmıştır. Evraklarınızı hazırlayarak ofislerimize kargo veya elden teslim edebilir, iletişim sürecinizi başlatabilirsiniz. Karşı ülkeden aldığınız davetiyenin herhangi bir onay almasına veya orijinali gerektirecek bir kargo yapılmasına gerek yoktur. Mail atılması yeterlidir.

Yunanistan ticari vize nasıl alınır? Yunanistan firması tarafından kendi antetli kağıtlarına, detaylı bilgiler ve davet sebebinin anlatıldığı, kaşeli ve imzalı davetiyenin taraması yeterlidir.

Bu davetiye de firma iletişim bilgileri, kaşe, yetkili isim soy isim ve davet sebebi ayrıntılı şekilde yazılmalıdır. Euroasia Gvs olarak tüm ticari ve turistik seyahatleriniz ile ilgilenmek isteriz. Dosyanızı hazırlamaya başlamadan önce 0212 963 03 43 nolu telefon numaramız veya ask@eagvs.com kurumsal maillerimizden iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. Randevularınız başvuru merkezi sistemi üzerinden oluşturulur ve dosyanız randevu gününden önce beklenir. Yunanistan vize başvurunuz için konsolosluk masrafı, başvuru merkezi, hizmet ve seyahat sağlık sigortası için ayrı ayrı ücretlerden firmamız tarafından sizlere fatura edilerek toplamı alınır. Vize başvurularınız yapıldıktan sonra ortalama 5-10 iş günü arasında sonuçlanmaktadır. Konsolosluk yoğunluklarına göre bu başvuru süreçleri hızlı veya geç sonuçlandırılabilir. Bizler elimizden geldiğince en hızlı şekilde organize olmaya çalışır ve başvurularınızı istediğiniz günde yapmayı sağlarız.

Vize uzmanı personellerimiz ile süreçleriniz daha kolay ve hazır hala gelir, tecrübelerimiz, başvuru merkezleri ile olan iletişimlerimizden esinlenerek dosyaları en doğru şekilde sunmayı görev bilerek ret alma olasılığınızı minimuma çekmeye çalışırız. Başvuru süreçleriniz için Yunanistan dahil tüm schengen ve vize isteyen ülkeler ile ilgilenmekteyiz.

Yunanistan’a ticari vize nasıl alınır? Dosyanızı hazırladıktan sonra ofislerimize teslim edilir. Operasyon sorumlusu ve temsilciniz tarafından ikili kontrolden geçer. Eksikleriniz var ise tarafınıza bildirilir ve tamamlanması beklenir. Teyitleştiğimiz seyahat tarihleri ve randevu gününde başvurunuz yapılır. Parmak izi verme zorunluluğunuz varsa sizi başvur merkezinde karşılayacak dış operasyon sorumlumuz ile başvurunuz yapılmış olacaktır. Başvuru işlemleriniz tamamlandıktan sonra işlem süreci online olarak takip edilir, ardından sonuçlanan pasaportunuz alınır ve sizlere kargo veya elden teslim edilir.  Yunanistan vize sürecine dair merak ettiğiniz her şeyi bizlere danışabilirsiniz. Şimdiden iyi seyahatler dileriz.

Cevap Ver