x
Yunanistan

Vize İşlemleri

Yunanistan

Telefon/Faks

+90 (322) 245 01 03

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

Adana@eagvs.com

Yunanistan Vize Başvuru, Adana

Değerli Ziyaretçimiz,

Euroasia GVS Adana Şube Sayfamıza Hoş Geldiniz,

Yunanistan vize başvurularınız için sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Vize prosedürlerini yakından takip eden temsilcilerimiz, başvurularınız için gerekli olan koşulları sizlerle paylaşmakta ve işlemlerinizi hızlı bir şekilde tamamlamanız için yardımcı olmaktadır.

Yunanistan vizesine dair detaylı bilgileri çağrı merkezimizi arayarak temsilcilerimizle görüşebilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde yardımcı olabilmemiz için seyahat amacınızı ve mesleki durumunuzu bizlere ayrıntılı bir şekilde aktarmalısınız. 

Turgut Özal, Çukurova, Barajyolu, Ziyapaşa, Yüreğir, Seyhan, Ceyhan, Şakirpaşa, Kazımkarabekir ve çevre semtlerde ikamet eden yolcularımız vize koşulları ile ilgili çağrı merkezimizi arayarak destek talep edebilirler. Başvuru işlemleri için bölge ayrımı bulunmaktadır. Dolayısıyla işlemlerinizi ikamet şehrinize uygun merkezden gerçekleştirmeniz gerekir. 

Adana’dan Yunanistan vizesine başvurmak isteyen yolcularımız bizlere çağrı merkezimizden ulaşabileceği gibi adana@eagvs.com adresinden de ulaşabilirler. Başvuru işlemlerinize dair detaylı sorularınız var ise e posta adresimizden bizlere durumunuzu açıklayıcı şekilde detaylı olarak yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere geri dönüş yapmaktayız.

Adana’dan Yunanistan Vizesine Nasıl Başvurulur?

Yunanistan’a yapacak olduğunuz turistik, ticari, aile ziyareti vizesi başvurularınız ile ilgili Euroasia GVS’den başvuru hizmeti alabilirsiniz. Seyahat amacınızı netleştirdikten sonra bizlere ulaşarak hangi evrakları nasıl hazırlamanız gerektiği konusunda destek isteyebilirsiniz.

Yunanistan vize başvurusu için evrakların titiz bir şekilde hazırlanması gerekir. Temsilcilerimiz evraklarınızı hazırlama aşamasında sizlere gereken desteği vermekte ve başvurunuzun sorunsuz bir şekilde tamamlanması konusunda titizlikle çalışmaktadır.

Yunanistan Vizesi İçin Gerekli Evraklar, Adana

Adana’dan yapılacak olan Yunanistan vizesi başvuruları ile ilgili güncel bilgi için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Vize başvuruları için evrakların titizlikle ve eksiksiz olarak hazırlanması gerekir. Euroasia GVS sizlere kolaylaştırılmış bir vize başvuru hizmeti sunarak işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde tamamlamanız konusunda hizmet vermektedir.

Vize işlemleri için sunulan evraklar güncel ve doğru olmalıdır. Seyahat amacınıza ve mesleki durumunuza göre hazırlamanız gereken evraklar değişecektir. Bu sebeple belgelerinizi hazırlamadan temsilcilerimizle görüşüp güncel evrak listelerini e-posta adresinize gönderilmesi için ricada bulunabilirsiniz.

Yunanistan vizesi için başvurunuzu firmamız aracılığı ile yapmanız halinde dikkat edilmesi gereken prosedürleri sizlere tek tek anlatmakta ve süreç boyunca sorun yaşamamanız için gereken tüm desteği sağlamaktayız. 

Yunanistan vizesi için hazırlamanız gereken standart evraklardan bazıları şunlardır; seyahat bitiminden sonra en az 3 ay daha geçerli olan pasaport, Yunanistan Schengen fotoğraf ölçülerine uygun olarak çekilmiş biometrik fotoğraf, tam vukuatlı nüfus kayıt örneği, şahsi olarak yazılmış vize talep dilekçesi, bakiyeli olarak alınmış şahsi banka hesap dökümü, ikametgah belgesi, kimlik fotokopisi vb.dir. Seyahat amacınıza ve mesleki durumunuza uygun diğer evraklar konusunda bilgi almak için lütfen temsilcimize danışınız.

Adana’dan Yapılan Yunanistan Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Yunanistan turistik, ticari ve aile ziyaret vize başvuruları randevu tarihinden yaklaşık 10 iş günü sonrasında sonuçlanmaktadır. Verilen bu süreler konsolosluğun yoğunluk durumuna ve başvuru sahibinin sunmuş olduğu evraklara göre değişebilmektedir.

Süreç boyunca yaşanabilecek gecikmeleri göz önüne alarak seyahatinize en fazla 15 gün kala başvuru işlemlerinizi tamamlamanızı tavsiye ediyoruz. Yunanistan vizesine dair aklınıza takılan soruları bizlere iletişim numaralarımızdan ve e posta adresimizden ulaştırabilirsiniz.

Yunanistan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';