x
Kısa süreli Hollanda seyahatleriniz için alacağınız vize Schengen Vizesi kategorisindedir. Schengen vizesi başvurularınızı vize başvuru merkezleri aracılığı ile yapmanız gereklidir.

Kısa Süreli Hollanda Vizesi

Kısa süreli Hollanda seyahatleriniz için alacağınız vize Schengen Vizesi kategorisindedir. Schengen vizesi başvurularınızı vize başvuru merkezleri aracılığı ile yapmanız gereklidir.

Hollanda vizesi başvurularında biyometri işlemi (parmak izi taraması) uygulanmaktadır. Son 5 yıl içinde alınmış bir Schengen vizeniz olmaması durumunda parmak izi taraması yaptırmalısınız.

Parmak İzi Uygulaması Var mı?

Hollanda vizesi başvurularında biyometri işlemi (parmak izi taraması) uygulanmaktadır. Son 5 yıl içinde alınmış bir Schengen vizeniz olmaması durumunda parmak izi taraması yaptırmalısınız.

!!! YENİ !!!

Hollanda Vize başvurularınızı Mesai Saatleri dışında veya Ofisinizde gerçekleştirin!

Hollanda vize başvurularınızı artık Mesai saatleri dışında ve İş yerleriniz de gerçekleştirebiliyorsunuz. Katma değerli bu servis hakkında detaylı bilgi için arayın!

!!! YENİ !!!

Vizenizi uzun süreli alın.

Şirketinizin Turuncu Halı üyeliği varsa Hollanda Schengen vizelerinizi artık daha uzun süreli alabiliyorsunuz.

Hollanda Turuncu Halı vize başvuruları hakkında data detaylı bilgiler için arayın.

Hollanda Vize İşlemleri

 

Euroasia Global Visa Services’e Hoş Geldiniz.

 
Schengen bölgesine dahil olan ülkeler için zorunlu seyahat sağlık sigortanız ve diğer (konaklama ve ulaşım rezervasyon dokümanları) başvuru belgelerinizi de ekleyerek başvurunuzu sizin adınıza gerçekleştirmekteyiz. Geçerliliği devam eden veya önceki pasaportlarınızda 25 Eylül 2014 tarihinden sonra temin edilmiş VIS ibareli Schengen vizeniz varsa parmak izi vermenize gerek kalmayabilir. Bu tarihten sonra temin ettiğiniz VIS ibareli Schengen vizesine sahip olan müracaat sahipleri Türkiye’nin neresinde ikamet ederse etsin başvuru evraklarını İstanbul’daki merkez ofisimize kargo ile iletmeleri halinde başvurularını en kısa sürede tamamlamaktayız. 25 Eylül 2014 tarihinden sonra temin edilmiş Schengen vizeniz yoksa sizi ikamet bölgenize en yakın başvuru merkezimizin bulunduğu bölgeye parmak izi beyanınız için davet edeceğiz. Detaylı bilgi için Schengen yetkililerimizi arayın.
Hollanda vizesi için gerekli başvuru belgelerinizi firmamıza şahsen veya kargo/kurye ile ulaştırmanız halinde ilk olarak belgelerinizin kontrolünü yapmaktayız. Başvuru dosyanızda eksik veya hatalı belge tespit ettiğimizde sizi bilgilendirmekteyiz. 
Seyahatiniz süresinde birden fazla Schengen ülkesini ziyaret etme planınız varsa en uzun konaklama süresini ayıracağınız Schengen ülkesinin vizesine sahip olmanız gerektiğini hatırlatırız. Değerli ziyaretçimiz Hollanda vize başvurularınızda 2017 yılına ait güncel prosedürler ve vize hizmet bedelleri hakkında ayrıntılı bilgiye sayfamızın devamına göz atarak veya yetkililerimizi arayarak ulaşabilirsiniz. 
 
Euroasia Global Visa Services aracılığıyla;
 
 
 
 
Transit vize
 
Denizci transit vizesi
 
Kültürel, sportif faaliyet ve konferansa katılım vizesi
 
Denizciler
 
Tır Şoförü
 
Kültürel, Bilimsel, Araştırma veya Spor Etkinlikleri
 
Ab Veya Aet Vatandaşı Yakınları
 
Hollanda Vatandaşının Eşi
 
Remigrant / Erken Emeklilik
 
Geri Dönüş Vizesi
 
Hollanda Antilleri Vizesi
 
Kısa süreli öğrenim ve staj, vize başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.
 
Hizmet, Hususi ve Diplomatik gibi özel pasaporta sahip vatandaşlarımız Hollanda seyahatlerinden önce pasaportlarının geçerlilik süresine dikkat etmelidirler. Hollanda’ya turistik, ticari ve aile ziyareti amacıyla kısa süreli ziyaret planı olanlar pasaportlarında geçerli ve çok girişli Schengen vizesi bulunmuyorsa Hollanda vize işlemlerini bitirmeden ülkeye giriş yapamazlar.
 
Hollanda’ya turistik ziyaret, ticari ziyaret ve aile ziyareti amacıyla kısa süreli seyahat planlayanlar pasaportlarında geçerli ve çok girişli Schengen vizelerine sahip değillerse Hollanda Schengen vize işlemlerine tabidirler. 
Hususi (Yeşil), Hizmet (Gri) ve Diplomatik (Kırmızı/Siyah) pasaport sahibi vatandaşlarımız 180 gün içerisinde maksimum 90 günü aşmamak koşuluyla Schengen Bölgesine vize işlemlerinden muaf olarak seyahat edebilirler. Pasaportların geçerlilik süresi seyahat sonlanma tarihinden sonra 3 ay olmalıdır. 
90 günden fazla oturum gerektiren eğitim görme, çalışma, aile birleşimi gibi durumlar için Hollanda D vize başvurusunda bulunmanız gerekecektir. Hollanda D vize başvurularınızı doğrudan Hollanda Büyükelçiliği ve Hollanda Başkonsolosluğuna yapabilirsiniz. 
 
 Hollanda Vizesi Nasıl Alınır?
 
Ankara Hollanda vize işlemleri, Bursa Hollanda vize işlemleri, İzmir Hollanda vize işlemleri, Antalya Hollanda vize işlemlerinizi ikamet bölge ayrımı olmaksızın firmamız aracılığıyla tamamlayabilirsiniz. Hollanda diplomatik temsilciliklerinin vize işlemlerinde bölge sınırlamaması bulunmamaktadır. İkamet bölgenize en yakın ofisimizden vize işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. 
 
Hollanda vize başvuru merkezlerinde bölge ayrımı bulunmamaktadır. İstanbul, Trakya, Kırklareli, Edirne, Tekirdağ, Kocaeli, Yalova, Balıkesir, Bursa, Çanakkale ve tüm Türkiye vize işlemlerinizi İkamet bölgenize en yakın ofisimizden tamamlayabilirsiniz. 
Hollanda’da üç aydan uzun süre konaklama planınız varsa direkt olarak Hollanda Büyükelçiliği veya Başkonsolosluğundan uzun dönem vizesine başvuruda bulunabilirsiniz. 
 
 

Hollanda Vize İşlemleri Bursa

Hollanda vize başvurusunu Bursa ve çevresinden tamamlayacaklara kolaylaştırılmış vize başvuru hizmeti sağlamaktayız. Hollanda Schengen vizenizi Bursa’dan alabilmek için aşağıda madde madde belirttiğimiz bize işlem adımlarını izlemenizi tavsiye ediyoruz. Kafanıza takılan tüm sorular ve vize işlemlerinizi Bursa’dan tamamlamak için Bursa ofisimiz Schengen departmanımızı arayabilirsiniz. 
 
 

Hollanda Vize İşlemleri İzmir

 
İzmir ve İzmir’in tüm ilçelerinden Hollanda vize başvurunuzu kolaylaştırılmış vize işlem hizmetimizden faydalanarak tamamlayabilirsiniz. 2017 yılına ait güncel Hollanda vizesi için gerekli evrak listesini ve mesleksel durumunuza uygun ek evrak listelerini ve vize ücretlerini içeren bilgi e-mailini Schengen yetkililerimizden talep edebilirsiniz. 
Hollanda seyahatiniz için Hollanda diplomatik temsilcilikleriniz talep ettiği vize başvuru evraklarını “gerekli evraklar” sekmesi altında görüntüleyebilirsiniz. 
25 Eylül 2014 tarihinden sonra temin ettiğiniz VIS ibareli vizeniz varsa vize başvuru merkezlerine şahsen gelmenize ve parmak izi vermenize gerek kalmadan vize başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. 
İzmir, Edirne, Tekirdağ, Bursa, Konya başta olmak üzere Türkiye’nin neresinde ikamet ederseniz edin vize başvuru evraklarınızı İstanbul merkez ofisimize göndermeniz halinde vakit kaybetmeden vize başvurunuzu sizin adınıza tamamlamaktayız. Başvurunuz sonuçlandığında sizi bilgilendirmekte, talebiniz halinde Hollanda vizenizin işlenmiş olduğu pasaportunuzu ikamet adresinize göndermekteyiz.

Hollanda Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Hollanda vize başvuruları ortalama olarak 7-15 iş günü arasında sonuçlanmaktadır. Hollanda Başkonsolosluğunun görev sahası dışında ikamet edenlerin vize işlemleri daha uzun sürebilir. 
Türkiye’den başvuruda bulunan yabancıların başvuru işlem süreleri de daha fazla uzayabilmektedir. Şeker Bayramı, Kurban Bayramı, Paskalya Bayramı gibi tatil günlerinde Hollanda temsilcilikleri hizmet vermemektedir. Bu tarihlerden önce vize başvurusunda bulunacaksanız yoğunluktan dolayı işlem sürelerinin uzayabileceğini göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. 
 
Değerli ziyaretçilerimiz, Hollanda vize işlemleriniz için Schengen yetkililerimizi arayabilir, mesleksel durumunuza göre farklılık gösteren evrak listelerini talep edebilirsiniz. 2017 Hollanda vize ücretlerini ve servis bedellerini öğrenebilirsiniz.
 

Hollanda Vize Başvuru Formu

Hollanda vize başvuru formu Türkçe, İngilizce ve Flemenkçe olarak doldurulabilir. Hollanda Schengen vize başvuru formunu aşağıdaki linklerden pdf olarak doldurarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Hollanda vize başvuru formu Hollanda temsilciliklerinin hazırladığı resmi bir belgedir. Tüm sorular gerçeği birebir yansıtacak şekilde ve eksiksiz olarak cevaplanmalıdır. Vize başvuru formu şahsen imzalanarak ibraz edilmelidir. 

Türkçe Hollanda vize başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

İngilizce Hollanda vize başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Flemenkçe Hollanda vize başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. 

 

 
Hollanda Vize Başvuru Prosedürü

Hazırlamış olduğunuz belgelerinizi kurumumuza ulaştırın.


Hollanda turistik vize için gerekli evrak listesi, ticari vize için gerekli evrak listesini, aile ziyaret vizesi için gerekli evrak listesinde yer alan belgeleri size en yakın ofisimize şahsen,kargo/kurye veya 3. Bir kişi aracılığıyla ulaştırabilirsiniz. Belgelerle temin edilmesi ve içerikleri hakkında yetkililerimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. 

Belgeleriniz elimize ulaştığında sizi arayacağız.


Euroasia Hollanda yetkililerimiz ofisimize gönderdiğiniz belgelerinizi teslim aldıktan sonra kontrolünü sağlayarak sizi bilgilendirmektedirler. Bu süreçte belgelerinizi eksiksiz bir şekilde ve uyarıları dikkate alarak hazırlayınız. 

 

Hollanda Schengen vize ücretinizi ödeyin

Hollanda vize ücreti 2017 

Güncel Hollanda vize ücretleri, konsolosluk vize harç bedelleri, vize başvuru merkezi hizmet bedeli ve şirketimizin hizmet bedelinden oluşmaktadır. Hollanda’ya ailece veya grup halinde seyahat planınız varsa  toplam işlem ücret indirim teklifi alabilirsiniz. Değerli ziyaretçimiz, vize başvurularınızı sonuçlandırma yetkisi tamamen Hollanda Başkonsolosluğunun ve Hollanda Büyükelçiliğinin yetkisi altındadır. 


Hollanda vize başvurunuzu şirketimiz aracılığıyla gerçekleştirmeniz halinde yetkililerimiz size 2017 yılına ait güncel evrak listelerini ve vize ücretlerini göndereceklerdir. Hollanda vize işlem ücretinizi nakit olarak da vize müracaat belgelerinizle birlikte şirketimize ulaştırabilirsiniz. 


Hollanda Schengen vize başvurunuz için randevu tarihinizi belirleyin.


Vize başvuru evraklarınızı şirketimize ilettiğinizde biyometrik veri/parmak izi prosedürü için randevunuzu almaktayız. Böylece size en uygun tarih ve saatte biyometrik verilerinizi ibraz edebilirsiniz. 


Pasaportunuzun durumunu öğrenin


Parmak izi/biyometril veri beyanınızdan sonra işlemleriniz devam ederken vize sonucunuzu her gün düzenli olarak sorgulayacağız. Siz de yetkililerimizi arayarak ya da help@eagvs.com’a mail atarak yetkililerimize vize durumunuzu sorgulatabilirsiniz. Hollanda temsilcilerimiz başvurunuzun sonuçlanmasıyla sizi vakit kaybetmeden bilgilendirmektedirler. 


Pasaportunuzu teslim alın


Hollanda vize işlemlerinizin neticelenmesinin ardından başvurunuz onaylanırsa vizenizin işlenmiş olduğu pasaportunuzu ofisimize gelerek şahsen teslim alabilir veya işlemlerinizin yürüten yetkilimizden pasaportunuzu adresinize göndermesini isteyebilirsiniz. 

 

 

Hollanda Vizesinden Muaf Olan Ülkeler

 
Aşağıdaki ülke vatandaşları 180 içinde maksimum 90 gün Hollanda vize prosedüründen muaftırlar.
 
Avrupa Birliği vatandaşları, Arnavutluk, Andorra, Amerika Birlesik Devletleri, Antigua & Barbuda, Arjantin, Avustralya, Barbados, Bosna Hersek, Brezilya ,Brunei ,Bahamalar ,El Savador ,Guatemala Cumhuriyeti, Güney Kore, Honduras, Hong Kong BNO sahipleri (Yurtdışında İngiliz vatandaşlığı), Hong Kong SAR pasaportlari (Özel Yönetim Bölgesi), Hırvatistan, İsrail, İsviçre ,İspanya ,Japonya, Kostarika, Kanada, Karadağ, Makedonya, Malezya, Mauritius, Meksika, Monako, Nikaragua, Panama, Paragua, San Marino Cumhuriyeti, Saint Kitts ve Nevis Federasyonu, Sırbistan, Singapur, Şili, Tayvan, Uruguay, Vatikan, Venezuela, Yeni Zelanda.
 
Biometrik pasaporta sahip Arnavutluk, Bosna Hersek, Makedonya, Sırbistan ve Karadağ vatandaşları vize prosedüründen muaftırlar. Ancak söz konusu ülke vatandaşları olan başvuru sahipleri biometrik pasaporta sahip değillerse daha düşük bir ücretle vizeye tabi olurlar. 
 
11/01/2011 tarihinden sonra Tayvan vatandaşlarının kimlik kartları da pasaportlarıyla birlikte ise vize prosedürünü tamamlamaları gerekmektedir. 
 
 

daha fazla göster

Hollanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Cevabı Görüntüle
M. yolbas 09/02/19, 19:26
merhaba Havaalanı transit icin vize istiyormu istemiyormu hollanda uzerinden taylanda gıdıcem ve amsterdamda 3 saat cıvarında bekleme olacak sadece uçaktan ucaga aktarma yapılacak bu durumda herhangı vıze ıstıyecekmı
hayırlı ısler hayırlı gunler
Cevabı Görüntüle
E. AYDENİZ 04/01/19, 11:43
Merhaba
Tokatta ikamet ediyorum . Ocak ayının son haftsı Hollanda'ya turistik bir seyahatte bulunacağız. Randevuyu şimdiden alabilir miyiz? Randevu sırasında ne kadar beklememiz gerekiyor? Mülakat olacak mı orda ne gibi şeylerle karşılacağız acaba? Teşekkürler
Cevabı Görüntüle
K. KAYATAŞ 04/01/19, 11:24
Merhaba
Ocak sonlarına doğru Hollanda'ya turistik bir seyahatte bulunacağız. Başvurumuzu yapabilmemiz için öncelikle randevu almamız gerekiyor sanırım. Randevu alacağımız tarihe kadar evraklarımızı hazırlayıp hazırlayamayacağımızı bilemediğimiz için randevu almadan mı gitsek acaba diye düşünüyoruz. Randevu almadan gidersek işlemlerimizi yaptırabilir miyiz? Şimdiden teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
S. Ylmaz 02/01/19, 08:56
Iyi günler , Vize işlemleri ile ilgili bi kac sorum vardı. Ben Hollanda'da oturuyorum , kayinvalidemi ve kayinpederimi bi kac haftaligina Hollanda'ya getirmeyi istiyorum. Hollandadan gerekli evraklari gonderdim kendilerine. Su an evraklar ellerinde. İnegölde oturuyorlar. Size basvurmalari halinde hangi evrakları getirmeleri gerekiyor ve ucreti ne kadar?
Teşekkürler, kolay gelsin
Cevabı Görüntüle
E. Canbek 26/12/18, 23:04
Merhaba,yarıyıl tatilinde Hollanda’ya dayımın yanına gitmek istiyorum.Davetiyem geldi.Muğla’da öğrenci olarak okumaktayım.Vize işlemlerini en hızlı nasıl halledebilirim?
Cevabı Görüntüle
S. KARATAŞ 19/12/18, 10:20
Merhaba
Annem ve Babam Hollanda da bulunan kardeşimiz ziyaret etmek istiyorlar. Orada yaklaşık iki ay kalmak istiyorlar yani biz iki aylık bir vize istiyoruz. Annem ile babamın hazırlayacağı evraklar nelerdir.Başvurumuzu Kayseriden yapmak istiyoruz biz .Konu hakkında yardımlarınızı rica ederiz.
Cevabı Görüntüle
A. Karaca 18/12/18, 08:04
İyi günler ben Aysenur. Balıkesir’de yaşıyorum ve üniversite öğrencisiyim. Hollanda’da yaşayan teyzemin yanına kısa süreliğine gitmek istiyorum. Annem ve babam ayrı. Annem çalışmıyor babam emekli ve aynı zamanda da bir şirkette çalışıyor. Hollanda vizesi alabilmek için hangi evrakları hazırlamalıyım? Anne ve babamdan da evrak almam gerekiyor mu yoksa sadece birisinin evrakları yeterli mi? Bir de teyzem bana istek yapmış davet yazısı kargoylamı gelecek yoksa fotoğrafı yeterli olur mu?
Cevabı Görüntüle
H. ÖZMEN 17/12/18, 10:49
Merhaba
Size bu mesajı Sivastan yazıyorum . Kocam ve ben torunumla birlikte Holllanda da bulunan kızımı ziyaret etmek istiyoruz. Torunum da bizimle seyahat edecek ama anne ve babası olmadan bizimle gelebilir mi bilmiyoruz. Birde başvurumuzu Sivastan yapabilecek miyiz acaba ? İstanbula gelmemiz gerekiyor mu ?Konu hakkında detaylı bilgileri rica ederiz.
Turistik Vize İşlemleri
Aile Ziyareti Vize İşlemleri
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES