x
Hollanda

Vize İşlemleri

Hollanda

Hollanda vize 2021

Y.Ö 14/01/21, 15:59
Hollanda vize 2021 yılı başvuruları ne durumda şu an? Bundan birkaç sene Türkiye’de çalışma hayatımı sonlandırıp Hollanda’da çalışma kararı aldım. Şimdi Türkiye’de yaşayan annem beni ziyaret etmek istiyor ama kendisine ne şekilde vize başvurusu yapacağımız konusunda bilgi sahibi değiliz. Vize başvuru yapması için benim buradan ne tür işlemler yapmam gerekiyor? Onun ordan kendi durumuna göre ne tür evraklar hazırlaması gerekiyor? Babamız bundan birkaç sene önce rahmetli oldu. Annemin şu an babamdan kalan emeklilik maaşı dışında bir geliri yok. Yani bir nevi emekli sayılır kendisi. Bu vize başvurusu yaparken kendisine olumlu anlamda katkı sağlar mı? Ben burdan belli evraklar yollayarak anneme sponsor olabiliyor muyum? Konu hakkında yardımlarınızı rica ederim. Teşekkürler şimdiden.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Hollanda’ya vize almak için annenizin öncelikle emekli olduğuna dair evrakları topralaması gerekmektedir. Emeklilik evrakları toparlanırken vize başvurusu için Konsolosluğun yetkilendirdiği Yetkili Servis Birimiyle ne zaman iletişime geçileceği belirlenmelidir ev ona göre hareket edilmelidir. Yetkili Servis Birimine gidildiği gün sizin annenizin sunacağı evrakaların güncel tarihli olması gerekmektedir. Örn; Son bir hafta içinde hazırlanmış güncel tarihli evrakalr olması yerinde olacaktır. Konsolosluk yetkilileri eski tarihli evrakları geçersiz sayabilmekte; eksik evrak talebinde bulunabilmekte veya sırf bu sebepten dolayı tarafınıza ret verebilmektedir. Bu yüzden dikkat edilmesinde fayda var.

Hollanda İçin Vize

Hollanda için vize konusunda annenizin yapacaklarının aynı sıra sizin de yapmanız gereken bir dizi işlem vardır. Hollanda ülkesinde resmi makamlara başvurarak ve belli evraklar sunarak anneniz için resmi bir davetiye oluşturtmalı ve bunu annenize yollamanız gerekmektedir. Annenize sponsor olacaksanız eğer çalıştığınız iş yerinden son üç aylık maaş bordrolarını temin etmeli ve maaş hesabınızın da son üç aylık dökümlerini annenize, sponsorluk belirttiğiniz bir dilekçe ile birlikte yollamanız gerekmektedir. Vize başvurusu konusunda sıraladığımız evraklara dikkat edilmeli ev detaylar atlanmamalıdır. Anneniz kendi evraklarını sunarken; her ay belirli aralıklarla yatan maaş hesabının son üç aylık dökümü de evraklarına eklemelidir. Bu hesapta son görünür bakiyenin en az 7.000 TL olması, orada yani Hollanda’da geçireceği zamanda finansal anlamada yeterli olduğunu kanıtlayacaktır. Sizin sponsorluğunuzda durumunu daha güçlendirecek ve finansal anlamda ret yemesini engelleyecektir.

Hollanda vize 2021 başvurularında her birey kendi özel durumunu göz önünde bulundurarak başvuru yapmalıdır. Her vize başvurusunun kişiye özel bir başvuru olduğunu unutmamakta fayda var. Kişinin çalışma durumuna veya özel durumuna istinaden dosyası düzenlenmeli ve ona istinaden başvuru yapılmalıdır. Vize başvuruları için farklı konularda sorularınız için tarafımıza ulaşabileceğinizi, arayabileceğinizi unutmamanızda fayda var. Görüşmek üzere.

Abdullah Tunç

ask@eagvs.com

0212 963 04 51

hollanda vize 2021

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';