x
Hollanda

Vize İşlemleri

Hollanda

Hollanda transit vize 2021

E.K 18/01/21, 17:51
Hollanda transit vize 2021 yılında nasıl alınıyor? Transit vize için başvuru yapacağız ama vizeye başvuru yapıp yapmamamız gerektiğini bile bilmiyoruz henüz. Güney Amerika ülkelerine seyahat edeceğiz ama direkt uçak biletlerine baktığımızda bütçemizin çok üstünde rakamlar olduğunu görüyoruz. O yüzden bizde Hollanda aktarmalı uçuşlara yöneldik. Vize başvurusu yaparken ne tür evraklar hazırlamamız gerekiyor? Hazırlamamız gereken evraklarda kendi işimizle ilgili tüm evrakları sunmamız gerekiyor mu? Vize başvurusu için ben ve eşim başvuru yapacağız ama eşim şu an hali hazırda bir işte çalışmıyor. Vize başvurusu yaparken ben kendisine sponsor olabiliyor muyum? Yapılacak olan vize başvurusu tıpkı normal turistik vize başvurusu yaparken ki gibi bir vize başvurusu mu olacak? Vize başvurularında geri dönüşler ne zaman oluyor? Konu hakkında geri dönüşlerinizi bekliyorum. Teşekkürler.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Transit vize Hollanda için öncelikle çok iyi bir seyahat planı yapmanız gerektiğini unutmamanızda fayda var. Hollanda ülkesinin Türkiye’de yetkilendirdiği Vize Başvuru Merkezlerinden transit vize başvurusu yapılacaksa eğer; Hedef ülkeye varmak için alınacak uçak biletinin satın alınmış olması gerekmektedir. Aynı şekilde geri dönmek için de uçak biletini satın almış olmalı ve orada ki konaklamalarınızı belgelemeniz gerekmektedir. Orada ki konaklamalar ve uçak biletleriyle ilgili sunulacak evrakların yanı sıra sizin kendi çalışma evraklarınızı da sunmanız gerekmektedir. Çalışma evraklarınız ve diğer belgelerinizle birlikte başvurunuzu yapabilirsiniz. Çalışma evrakları sadece sizin için sunulmamalı. Eşiniz için de aynı şekilde işlemler gerçekleştirilmelidir. Eşiniz hali hazırda çalışmıyorsa eğer; Eşiniz için sunulacak finansal ve diğer çalışma evraklarını sizin temin etmeniz gerekmektedir.

Hollanda'ya Transit Vize

Hollanda’ya transit vize işlemleri için siz ve eşinizin durumları ayrı ayrı değerlendirilmeli ve her birinizin durumuna göre evraklar hazırlanmasını unutmamanızda fayda var. Eşiniz için yapacağınız başvuruda nasıl ki kendinize finansal bir kaynak ayırmışsanız aynı şekilde eşinizi de finansal bir kaynak ayırmış olmanız gerekmektedir. Finansal kaynaklar yapılacak vize başvurusunda çok fazla önem teşkil eder. Finansal kaynağınızın yetersiz olması durumunda vize başvurunuzun ret edilmesinin çok olası olduğunu bilmenizde fayda var. Transit vize başvurularında; Normal vize başvurusu yapar gibi evraklarınızı hazırlamanız gerektiğini unutmamanız gerekiyor. İşverenseniz veya sigortalı çalışansanız veya emekli veya öğrenciyseniz bu hazırlayacağınız evrakların değişkenlik göstermesine sebeptir. Vize başvurularında siz ve diğer başvuranların durumu ayrı ayrı değerlendirilmelidir.

Hollanda transit vize 2021 başlıklı bu yazımızda durumunuza açıklık getirmeye çalıştık. Umuyoruz yardımcı olabilmişizdir. Konu hakkında veya farklı konularda yardımcı olmamızı istediğiniz bir durum olursa olursa lütfen bize kolaylıkla ulaşabileceğinizi unutmayın. Euroasia Global Visa Services; Vize başvurularında müşterilerine danışmanlık veren özel bir danışmanlık firmasıdır. Görüşmek üzere.

Abdullah Tunç

ask@eagvs.com

0212 963 04 51

hollanda transit vize 2021

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES