x
Hollanda

Vize İşlemleri

Hollanda

Hollanda vize ücreti 2021

Y.T 14/01/21, 16:32
Hollanda vize ücreti 2021 yılı için ne kadar? Vize başvurusu yapacağım ama vize başvurusu için ne kadar bütçe ayırmam gerektiğini bilmiyorum. Vize başvurularında ödemem gereken tutarları nerden öğrenebilirim? Vize başvurusunda ödenmesi gereken meblağ ile hesapta gösterilmesi gereken meblağın birbiriyle alakası var mı? Hesapta gösterdiğim parayı vize başvurusu yaparken çekip harç ödemelerini vs. oradan yapabilir miyim? Konu hakkında geri dönüşlerinize ihtiyacım var. Vize başvurusu yapacağım ama detaylara hakim değilim ne yazık ki. Bir de şu an ki durumda öğrenciyim. Başvuru yaparken birinin bana sponsor olması gerekiyor sanırım. Bu kişi illa birinci derece yakın akrabam olmak durumunda mı? Yoksa herhangi biri olabilir mi? Geri dönüşlerinizi rica eder, iyi günler dilerim.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Hollanda vizesi ücret konusunda; Ödeyeceğiniz tutar yetişkinlerin ödenmesi gereken tutar adkı altında değerlendirilmelidir. Öğrencilere özel bir tarife ne yazık ki mevcut değildir. Ödeyeceğiniz tutar; Konsolosluğa ödenecek harç ve Konsolosluğun yetkilendirdiği ‘’ Yetkili Servis Birimi’’ ne ödenecek koordinasyon bedeli adı altında hesaplanmalıdır. Bunların dışında Örn; Bizim gibi özel bir danışmanlık firmasından danışmanlık talep edersiniz eğer; Bunun için de ayrıca ücret ödemeniz gerekmektedir. Vize başvurusunda Konsoloslukla her senenin belli dönemlerinde efe tüfe oranlarını referans alarak belli bir zam yaparlar. Bunu da unutmamanızda fayda var.

2021 Hollanda Vize Ücreti

2021 Hollanda vize ücreti konusunda yukarıda yazılanların yeterli olduğu kanısındayız. Farklı bir durum var ise aşağıda cevap kısmına sorularınız yöneltebilirsiniz. Vize başvurusu içi şu an öğrenciyseniz ve bir sponsora ihtiyacınız var ise eğer; Size sponsor olacak kişi sizin birinci derece yakın akrabanız olmak durumundadır. Birinci derece yakın bir akrabanın olmaması durumunda, Konsolosluk diğer bireylerin sponsorluğunu kabul etmeyebilmektedir. Bunu da bilmenizde fayda var. Vize başvurusu için yukarıda belirttiğimiz durumların dışında; Vize başvurusu yapmadan önce seyahat tarihinizi netleştirmeniz ve buna istinaden  bir seyahat planı yaparak vize başvurusu yapmanız gerekmektedir. Vize başvurularında her zaman yapabileceğiniz ufak değişikliklerle dosyanızı güçlendirebileceğinizi ve olumlu sonuç almak konusunda emin adımlar atabilirsiniz.

Hollanda vize ücreti 2021 konusunda siz değerli ziyaretçimize yardımcı olmaya çalıştık. Vize başvurularında danışmanlık talep ederseniz eğer bize dilediğiniz zaman ulaşabileceğinizi unutmayın. Vize başvurularında vize almak için ödeyeceğiniz meblağlarla hesabınızada göstermeniz gereken meblağlarında farklı şeyler olduğunu hatırlatmakta fayda var. Hesabınızda gösterdiğiniz meblağ seyahatinizi finanse etmek için gösterdiğiniz meblağdır. Farklı konularda sorularınız için bize dilediğiniz zaman ulaşabileceğinizi unutmayın lütfen. Hoşçakalın.

Abdullah Tunç

ask@eagvs.com

0212 963 04 51

hollanda vize ücreti 2021

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';